Czy lubicie inne Czwórki?

Wiadomość
Autor
ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

Czy lubicie inne Czwórki?

#1 Post autor: ktośtam » środa, 10 stycznia 2007, 18:35

Ciekawy jestem, jak układają sięwasze stosunki z innymi czwórkami? Jesteście wyjątkowo zgodni czy też wiecznie skonfliktowani?



Awatar użytkownika
Nif
Posty: 372
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2006, 09:34
Lokalizacja: z Krainy Mgieł
Kontakt:

#2 Post autor: Nif » środa, 10 stycznia 2007, 18:49

ja tam mojego 4w5 bardzo kocham :) albo nienawidzę. W zależności od nastroju.

Mam wrażenie, że 4 są bardziej tolerancyjne, bardziej otwarte na ludzi, świat i nowe idee niż inne typy. 4w5 można się dobrze wypłakać. Zawsze zrozumieją i po łebku pogłaszczą. A z innymi 4w3 można się świetnie wygłupiać.
Emo i dumna z tego
4w3 , ENFP

Awatar użytkownika
ibidem
Posty: 119
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 12:57

#3 Post autor: ibidem » środa, 10 stycznia 2007, 18:59

Ha, bardzo lubie :). Ostatnio mialem okazje spedzic troche czasu z kumplem i jego dziewczyna (oboje 4w5, jak ja) i przebywanie z nimi bylo jak symbioza.

Awatar użytkownika
She_
Posty: 155
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 17:49

#4 Post autor: She_ » środa, 10 stycznia 2007, 19:05

ni xd
wydaja mi sie inne na sile
XDD
C'est tout.

Awatar użytkownika
akl
Posty: 113
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 15:09

#5 Post autor: akl » środa, 10 stycznia 2007, 19:28

Ja mam siostre 4w5 i jej bardzo bardzo nie lubie XD.
4w5 or 5w4 so/sx/sp
Obrazek
Obrazek

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#6 Post autor: ktośtam » środa, 10 stycznia 2007, 19:48

U mnie to zależy od mojego nastroju :D

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#7 Post autor: Gabriel » środa, 10 stycznia 2007, 22:40

4w3 czasami wydaje mi sie robic cos na pokaz i to mnie zdzebko denerwuje ( z 4w3 najbardziej kojarzy mi sie Michal Wisniewski xD ), a moje chorobliwo-osemkowe dazenie do prawdy jeszcze bardziej to wzmacnia. Co dosc dziwne, bo generalnie sam mam bardziej przechyl w strone skrzydla 3. Ale dogadac sie, pozartowac oczywiscie mozna :) Lubię ludzi, którzy wiedzą co to dobra zabawa :)
4w5 jak ktos wspomnial, zawsze wysluchaja. Taki wierny, bardziej ode mnie staly emocjonalnie kumpel :)
Generalnie lubie czworki. Jak mozna nie lubic kogos, kto cie rozumie?
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#8 Post autor: Zielony smok » środa, 10 stycznia 2007, 22:52

Lubię je za pasje i wrażliwość, wkurza mnie gdy wrażliwość przekształca się w przewrażliwienie, a pasja w w ekscentryzm na siłe. Czasem nie moza nadążyć za ich zmiennością nastroju.....ale nie można zarzucić im bezpłciowości.... :wink: żeńskie Czwóreczki dały popalić, ale było, minęło. :lol:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Ayu
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 01:38

#9 Post autor: Ayu » czwartek, 11 stycznia 2007, 01:04

hehe... no wiem jakie damskie 4 są :D sama jestem jedną ;) a czwórki podobne do mnie czyli 4w5... hmm... chyba ich zbytnio nie lubię, znaczy się, są fajne i rozumieją mnie, ale może właśnie za bardzo? są one też bardzo drażliwe, a ja lubię osoby z poczuciem humoru takie jak moja wymarzona 1w2... no i lubię czuć się wyjątkowa a w otoczeniu 4 nie mogę... ale pozdrawiam Cię Aniołku i Nihei :*
4w5

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#10 Post autor: Szura » czwartek, 11 stycznia 2007, 13:16

Lubię, o ile dają się lubić. ;)

Mam wiele znajomych Czwóreczek, które tak jak ja uwielbiają dyskutować, nawet na abstrakcyjne tematy, co sobie w nich cenię. ^^

No i zawsze jest z kim ponarzekać. :mrgreen:
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Lucy_Honey
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 29 grudnia 2006, 16:54
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#11 Post autor: Lucy_Honey » czwartek, 11 stycznia 2007, 14:03

Wszyscy moi najbliżsi przyjaciele są czwórkami, głównie, tak jak ja, 4w5. Po prostu kocham tych ludzi, choć czasem potrafią zdenerwować. :)
Zaskocz mnie czymś.

Rosveen
Posty: 363
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2007, 14:29
Lokalizacja: ja się tu wzięłam?

#12 Post autor: Rosveen » czwartek, 11 stycznia 2007, 14:39

Z racji że dopiero zaczęłam swoją przygodę z enneagramem, nie wiem jeszcze, jakie typy maja moi znajomi. Tylko o jednej dziewczynie wiem, że jest 4w5. Poznałam ją kiedyś na wycieczce, od tego czasu sie nie widziałyśmy, ale co ciekawe za każdym razem gdy jestem na gg i ona do mnie pisze, rozmawiamy jakbyśmy widziały się kilka dni temu. Świetnie mnie rozumie. Niestety, jest chorą czwórką. Chciałabym, żeby nie była, ale na odległość praktycznie nic nie można zrobić...

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 69
Rejestracja: środa, 10 stycznia 2007, 00:32

#13 Post autor: Betty » sobota, 13 stycznia 2007, 01:52

ja dosc niedawno dowiedzialam sie o ennaagramie....sama jestem 4w5

Znam narazie tylko jedna osobe 4w5 (ale tylko wirtualnie). Nie wiem czemu ale bardzo dobrze sie z nia dogaduje, rozumiem ja, i ona mnie..... tylko czasem jestem bezsilna, jesli zamyka sie w sobie.... chcialabym pomoc, ale nie wiem na ile to mozliwe przez ekran....
Ostatnio zmieniony czwartek, 8 lutego 2007, 03:48 przez Betty, łącznie zmieniany 1 raz.
Betty typ 4w5 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
mmm
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 15:44
Lokalizacja: wroclaw

#14 Post autor: mmm » niedziela, 14 stycznia 2007, 00:04

a ja mam pomieszanie, mam kolezanke 4w5 i bardzo ja lubie i doskonale sie rozumiemy, ale czasem drazni mnie to, ze ona wszystko o mnie wie i jak mi cos mowi o sobie, to czuje sie jakbym to ja mowila, albo jakby mowila o mnie
i jak przychodzi moja kolej zeby pogadac sobie to okazuje sie, ze ona juz to powiedziala
pomieszalam cos ;-)
a tak btw dwoch moich facetow ostatnich bylo 4w3
chora 4w5
osiagajaca sukcesy zawodowe

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#15 Post autor: Avin » niedziela, 14 stycznia 2007, 03:50

ja lubie 4w5 i 4w3 tez, choc tych jakos mniej jest, ale kumpela taka jest bardziej pozytywna i szczesliwa od tych 4w5-te pocieszam zwykle
choc dzis kumpel 4w5 zrobil mi takie jaja, ze mam dosc-niepowazny byl, no i jak na faceta to za duzo narzeka
ogolnie to liczba lepsza dla kobiet niz dla facetow, choc lubie ich, np takiego basketa, jedyny w swoim rodzaju, czuly facet, swoje przeszedl, zna zycie mimo mlodego wieku, chcialabym go nieraz przytulic i jakos mu pomoc, ale nie wiem jak. taki maly bezbronny chlopiec czasem sie wydaje
inni tez sa super np tu na forum!
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

ODPOWIEDZ