Czego nie lubią 4 (tylko 4)

czy jest coś czego nie lubisz ?

tak
118
80%
nie
4
3%
jesteś królem
26
18%
 
Liczba głosów: 148

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kangur
Posty: 547
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:38

Re: Czego nie lubią 4 (tylko 4)

#151 Post autor: kangur » wtorek, 6 listopada 2012, 16:38

Snuf-to nie słyszałeś, że kobieta maluje się i stroi dla innych kobiet;)? Baby wobec siebie bywają naprawdę okrutne.
Mnie to akurat nie dotyczy, jestem na bezterminowym urlopie od makijażu i nie śpieszy mi się z powrotem



Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Czego nie lubią 4 (tylko 4)

#152 Post autor: Snufkin » wtorek, 6 listopada 2012, 18:02

Oczywiście, że słyszałem a nawet sam to pisałem ale nie sądziłem, że dochodzi do takich pseudoparanoicznych sytuacji xD
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
fasimka
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2012, 16:36
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czego nie lubią 4 (tylko 4)

#153 Post autor: fasimka » sobota, 10 listopada 2012, 20:02

jak dla mnie to trochę przegięcie opierać się pierwszemu wrażeniu, zwłaszcza negatywnemu. Po co się denerwować, że ktoś się na nas spojrzał tak a nie inaczej? Dziewczyny z reguły są może bardziej zafochowanymi istotami, ale nie łatwiej mieć po prostu w dupie, że ktoś ma ograniczony charakter albo superzły dzień i patrzy z wrogością bo tak?

a wracając do tematu, ja nie lubię częstego niezdecydowania, mówienia z ciągłym 'yyyyy' w przerwach między wyrazami, przekazywania szybkiej informacji w milion godzin

Awatar użytkownika
Lavender
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 11:16
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czego nie lubią 4 (tylko 4)

#154 Post autor: Lavender » środa, 26 grudnia 2012, 17:53

Nie lubię zbytniej wesołości. Jak ktoś tylko i wyłącznie żartuje i wciąż się śmieję, mam ochotę przywiązać go do krzesła i puścić mu któryś z dokumentów kręconych w laboratoriach i w "fabrykach mięsa", żeby zobaczył, jaki świat jest paskudny. Jeżeli potem będzie w stanie dalej się śmiać, proszę bardzo, ale niech ma świadomość, że świat nie jest taki śmieszny.
The wind will carry me away...

Awatar użytkownika
Litowojonow
Posty: 525
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 19:17
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: punkt orientacyjny Lloyda

Re: Czego nie lubią 4 (tylko 4)

#155 Post autor: Litowojonow » czwartek, 27 grudnia 2012, 02:05

Bywa paskudny, ale właśnie śmiech jest niezłą metodą radzenia sobie z tym faktem.

Świat jest śmieszny. Małostkowi, nierozumiejący samych siebie, a co dopiero innych ludzie uwikłani w absurdalne konflikty, ze swoimi wzniosłymi celami skontrastowanymi z biologicznym zaprogramowaniem. Miotają się w tym wszystkim z fanatycznym przekonaniem o swojej racji, choć niewielki mają wpływ na cokolwiek, a ich dążenia i poglądy to w dużym stopniu mieszanka stereotypów, presji społecznej i prób ochrony własnej psychiki. Potem umierają i wpylają ich robale. Smutne i śmieszne zarazem.
Spoiler:
Dużo jest w tym prawdy, ale przeważa nieprawda.

ODPOWIEDZ