Nienawidzę szczerze 4!!!

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#136 Post autor: Absynt » wtorek, 13 maja 2008, 20:40

impos animi pisze:
Absynt pisze: Macie cos do czworek? Zajmijci sie soba. Nie dosc Ci wlasnych problemow? Pomaga Ci to? Moge Cie skapac we krwi jesli chcesz :evil:.
Absynt, co za agresja, co za stanowczość... 8)
No no obudził się w Tobie prawdziwy zwierzak... Mrrrauu Ty tygrysie :twisted:

:lol:


A teraz na poważnie. Co do tego nocnego wrzeszczenia - było ono skierowane bezpośrednio do ludzi, czy tylko głucho wrzeszczałeś w głowie, czy też wrzeszczałeś na głos, ale w samotności (tj nikt tego nie słyszał)?
Pytam, bo też miewam podobne jazdy (choć może w odrobinę innej formie) i zawsze jestem o ten jeden malutki krok od zrobienia czegoś głupiego, aż kiedy w momencie gdy jestem już na niego gotowa, nagle się uspokajam i powoli wracam do siebie.
Bylem sam, ale wszystko sie dzialo na serio. Jakims cudem drzwi do mieszkania sie otworzyly. Myslalem, ze ktos zagladal. Generalnie to tez na mnie zadzialalo.
Jazda byla niewyobrazalna. Wczesniej tez miewalem takie chore jazdy i nawet dokonywalem glupich rzeczy, lecz tym razem tylko ze mnie wszystko wyplywalo, ale nic zlego sie nie stalo. Od tamtego czasu przynajmniej nie mam glosow. Napiecie sie rozladowalo, ale to tylko kwestia czasu, az wroca i znow bedzie napad psychozy. Ja juz chce leki, bo to gowno mnie wymeczy.


6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#137 Post autor: MartiniB » wtorek, 13 maja 2008, 21:42

Wiecie ... o takich jak WY kręcili już nawet filmy ...

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#138 Post autor: Kamillot » wtorek, 13 maja 2008, 22:02

I jeszcze jedno zaobserwowałem. Póki czwórki nie będą dojrzałe emocjonalnie to nawet nie ma co się za nie zabierać. W moim otoczeniu prawie nie ma czwórek. Wydaje mi się, że ludzie otwartość umysłu mylą często z czwórkowością...
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#139 Post autor: impos animi » wtorek, 13 maja 2008, 22:07

MartiniB pisze:Wiecie ... o takich jak WY kręcili już nawet filmy ...
Prosimy o tytuły :mrgreen:
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#140 Post autor: MartiniB » wtorek, 13 maja 2008, 22:09

I tak nic Wam nie powiedzą, bo nie były dla dzieci ;)

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#141 Post autor: impos animi » wtorek, 13 maja 2008, 22:10

My lubimy rzeczy zakazane :twisted:

Mimo wszystko prosiłabym o przykłady ;>
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#142 Post autor: naturalbornweirdo » wtorek, 13 maja 2008, 22:10

a Ty ile masz lat, że taki DOROSŁY? :lol:
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#143 Post autor: Elkora » wtorek, 13 maja 2008, 22:10

Cos dla dzieci? Gdzie? Musze to zobaczyć... :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#144 Post autor: Eruantalon » wtorek, 13 maja 2008, 22:46

Autro tematu to głupi gupek jest.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#145 Post autor: Elkora » wtorek, 13 maja 2008, 23:02

Albo jeszcze gorzej- 4 :D
Obrazek

liliangish
Posty: 51
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2008, 15:27

#146 Post autor: liliangish » wtorek, 13 maja 2008, 23:06

czyli normalnym jest zachowanie opisane przez kogos wczesniej, psychozy, krzyki itd? no ok.
Tylko ze w dziale 4 zbyt duzo tutaj opisow wyjetych wrecz z forum o nerwicach, chorobach psychicznych itd. Jesli uwazacie ze to normalne to przypomina mi sie teoria mojej mamy, ze wariat zawsze mysli ze jest normalny a inni nie.
Wystarczy puscic prowokacyjne haslo a przewrazliwione 4 nadymaja sie jak balon. Na jego przebicie proponuje porzadnego kopa w tylek, wzglednie psychotropy.
Smiem przypuszczac ze jednak kazda 4 pomimo swojej wyjatkowosci wziela to wszystko do siebie bo w przeciwnym wypadku dyskusja miala by jeden post :D
Kazda wypowiedz 4 potwierdza bolesnie wasza SLABOSC! SLABOSC! SLABOSC! a zdrowy czlowiek kontroluje swoje zycie i gardzi slabosciami.

Dodam ze po kilku postach mialam watpliwosci, ze moze nieslusznie i za mocno ocenilam wasz typ. Kazda wypowiedz jednak utwierdza mnie w przekonaniu jak sie nie pomylilam.

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#147 Post autor: In3orn » wtorek, 13 maja 2008, 23:32

Idź sie spuść do kibelka przemocarny nieczwórkowy typie! :twisted:

Nawet nie przeczytałaś moich odpowiedzi a myslisz, że mnie znasz :D
Don't give up! Never give up! Never back down!

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#148 Post autor: impos animi » wtorek, 13 maja 2008, 23:35

czyli normalnym jest zachowanie opisane przez kogos wczesniej, psychozy, krzyki itd? no ok.
Tylko ze w dziale 4 zbyt duzo tutaj opisow wyjetych wrecz z forum o nerwicach, chorobach psychicznych itd. Jesli uwazacie ze to normalne to przypomina mi sie teoria mojej mamy, ze wariat zawsze mysli ze jest normalny a inni nie.
A kto powiedział, że to normalne?
Tak, jestem neorotykiem, tak mam dystymie, tak mam borderline i nie uważam, że to normalne, wręcz przeciwnie, leczę się, walczę z tym jak mogę, więc w czym problemos, hmm? Znowu rozchodzi się o to, że ludzie, którzy mają problem z psychiką są jakimiś podludźmi wg tych zdrowych. No ale ok - niech wam będzie, sami o sobie świadectwo tym dajecie. Wy, ludzie jakże normalni, jakże bez skaz, prawda?
Ja co do większości zarzucanych nam wad nawet zgadzam się, święta racja, jesteśmy paskudni i nie do wytrzymania, ale czy jako jedyny typ posiadające tak wielkie wady, że należy robić nagonkę - polemizowałabym. W każdym się znajdą jakieś ustępy. Czwórkowe ustępy akurat Tobie nie odpowiadają - ok, przyjmuję to do wiadomości, tylko pomyśl może trochę, Ty zdrowa istoto, że może to czytać jakiś właśnie chory neurotyk, który weźmie to do siebie bardziej niż powinien. Parę miesięcy temu pewnie sama bym tak zareagowała. Skoro wy jesteście tacy normalni, a co za tym idzie stoicie nad nami - słabymi psychicznie neurotykami, to pokażcie tą swoją normalność i psychiczną wyższość, pokażcie tą swoją siłę. Tylko, że siła bynajmniej nie polega na kopaniu leżącego, a wręcz przeciwnie.

A jeżeli Ty uważasz mnie za kogoś gorszego tylko dlatego, że mam parę zaburzeń - no cóż, niech tak więc będzie.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
DM
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 23 marca 2008, 22:10

#149 Post autor: DM » wtorek, 13 maja 2008, 23:44

To ja na rozluzowanie atmosfery powiem, że uwielbiam ten temat. No jak w mordę strzelił, poważnie mówię, przynajmniej coś się dzieje! :D
100%w666

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#150 Post autor: Perwik » wtorek, 13 maja 2008, 23:49

Martini, jako gwóźdź programu, zachowujesz się jak chamski nastolatek :P

nie odpowiedziałeś na moje pytanie. [/img]

ODPOWIEDZ