Nienawidzę szczerze 4!!!

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Prowokacja
Posty: 519
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 18:02
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

#31 Post autor: Prowokacja » niedziela, 11 maja 2008, 00:02

Ok współczujmy im :D
Jesteśmy z Wami! Wierzymy w to, że kiedyś pojmiecie to i owo :D


chyba jestem bezskrzydłową 6 a myślałam, że w7...
sp/sx

Awatar użytkownika
Fr3ncho
Posty: 213
Rejestracja: środa, 27 lutego 2008, 16:17

#32 Post autor: Fr3ncho » niedziela, 11 maja 2008, 01:00

zieeewwwww

..jak zobaczyłem temat myślałem że będzie coś bardziej mocnego w stosunku do 4 a tu takie o.... pf

idę spać. xD
4w5
"Chodź ze mną gdzieś nawet na drugą stronę lustra
Uwierz mi widziałem tamten świat, jest piękny"

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#33 Post autor: Maro » niedziela, 11 maja 2008, 10:55

liliangish pisze: - jestem zdrowa 6 z wieloma cechami 8
..........no to Ci bardzo wspolczuje....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#34 Post autor: Kamillot » niedziela, 11 maja 2008, 12:23

Maro pisze:
liliangish pisze: - jestem zdrowa 6 z wieloma cechami 8
..........no to Ci bardzo wspolczuje....
a ja Tobie współczuję
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#35 Post autor: naturalbornweirdo » niedziela, 11 maja 2008, 13:17

a ja Wam szczerze współczuję :D a kto mi?
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Awatar użytkownika
Fr3ncho
Posty: 213
Rejestracja: środa, 27 lutego 2008, 16:17

#36 Post autor: Fr3ncho » niedziela, 11 maja 2008, 13:31

ja mogę na ten przykład xD

no to widzę że mamy tu oazę ogólnego zrozumienia i współczucia, jak miło :D
4w5
"Chodź ze mną gdzieś nawet na drugą stronę lustra
Uwierz mi widziałem tamten świat, jest piękny"

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#37 Post autor: MartiniB » niedziela, 11 maja 2008, 13:48

Ta .... psioczycie na "stereotypy", a czym innym jest enneagram jak nie jednym wielkim stereotypem??

Na tym przecież polega KAŻDA ze znanych typologii osobowości.

Każdy człowiek ma zupełne prawo nie lubić ludzi o konkretnym charakterze.

A podejście, wymagające od WSZYSTKICH pozostałych osób bezgranicznego Was lubienia za sam fakt, że żyjecie, brzmi iście czwórkowo ...

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#38 Post autor: Blair » niedziela, 11 maja 2008, 14:08

MartiniB pisze:A podejście, wymagające od WSZYSTKICH pozostałych osób bezgranicznego Was lubienia za sam fakt, że żyjecie, brzmi iście czwórkowo ...
A może byś tak się nauczył czytać ze zrozumieniem? :roll: Nikt nie napisał, że wszyscy mają nas lubić, tylko, że ten opis do 4 nieszczególnie pasuje, jeśli już to do chorej albo jakiegoś emo pozera :roll:
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#39 Post autor: MartiniB » niedziela, 11 maja 2008, 14:32

Może autor tematu właśnie tak postrzega Was i Wasze osobowości.Ma do tego zupełne prawo.Jeśli Ci się to nie podoba, to nikt nie każe Ci się z nim zadawać, dobierz sobie grono przyjaciół, które będzie Cię kochać.Ale po cholere starasz się udowodnić niższość tych, którzy myślą inaczej?

Tacy już właśnie jesteście - jestem tylko JA, moje ego i moje poglądy, a ludzie się z tym niezgadzający są płytcy i Was NIE ROZUMIEJĄ jak reszta świata zresztą ...

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#40 Post autor: naturalbornweirdo » niedziela, 11 maja 2008, 15:18

generalnie to każdy ma zdanie innych w dupie, niestety nawet Twoje MartiniB, więc nie wiem po co się kłócić skoro i tak się nie zrozumiemy :lol:
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#41 Post autor: MartiniB » niedziela, 11 maja 2008, 15:35

Idąc Waszym tokiem myślenia powinienem się ostro wpienić na samą myśl o tym ile ludzi stereotypowo nienawidzi trójek.

To niestety nie jest żadne rozwiązanie, nikt przecież nie każe mi z tymi ludźmi się przyjaźnić ani brać uwagę ich zdania, nie można dogodzić wszystkim, więc lepiej ograniczyć się do określonego typu znajomych, którym można.Wam ciśnienie podnosi się na samą myśl, że ktoś tam daleko może Was nie doceniać.

Byłoby Wam łatwiej w życiu prezentując takie podejście.Mówi się, że to trójki są mistrzami w zabieganiu o publiczny wizerunek, a prawda jest taka, że to Wy - czwóreczki jesteście najbardziej uzależnionym od opinii innych typem enneagramu, a różnicie się od nas przede wszystkim tym, że nie posiadacie odpowiednich predyspozycji by robić to skutecznie i na poziomie.

Awatar użytkownika
Pumpernikiel
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 20:02
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza

#42 Post autor: Pumpernikiel » niedziela, 11 maja 2008, 15:52

Bzuda....niektóre trójki są uwielbiane...mój przyjaciel jest 3w2, i nie znam człowieka, który by go nienawidził...
to cudowna istota
4w5 albo 5w4
" Chcę zejść niżej, dotrzeć w odległe głębie, nie poprzestawać na działaniu, lecz korzystać co jakiś czas z przywileju prowadzenia badań, słyszeć niewyraźne, przedwieczne głosy skrzypiących gałęzi" Virginia Woolf

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#43 Post autor: Elkora » niedziela, 11 maja 2008, 15:54

MartiniB skutecznie i na poziomie naucz się czytać :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#44 Post autor: Maro » niedziela, 11 maja 2008, 16:03

ennegram nie jest dokladna mapa kazdej osoby - to chyba oczywiste ze ile 3 ile 4 ile 101 tyle roznych ludzi. Jedni sa lubiani przezemnie inni nie- i nie podchodze do ludzi pytajac - halo jaki masz numerek. Natomias w ennearamie jest cos, co pozwala jakos zaklasyfikowac ludzi, a jesli ktos sie z tym nie zgadza - nie rozumiem jednego - co tutaj robi, bo to jest forum enneagramu a nie szybkiego kursu pieczenia murzynka- gdyby ktos nie zauwazyl z lekka.... i chyba kazdy mimo wszystko przyjmuje typowanie ulubionych typow badz nie z przymruzeniem oka. 4 niektore sa fajne a niektore nie to ze tych drugich jest wiecej to juz inna srawa :twisted:
Ps do Kamilota - wez sie chlopcze odczep od mojej osoby i jak do CIebie nie pisze to mi nie odpisuj - ok. to ulatwi nam egzystencjie.....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#45 Post autor: MartiniB » niedziela, 11 maja 2008, 16:10

Pumpernikiel pisze:Bzuda....niektóre trójki są uwielbiane...mój przyjaciel jest 3w2, i nie znam człowieka, który by go nienawidził...
to cudowna istota
Większość trójek jest wręcz ubóstwianych, zdaje sobie z tego sprawę, ALE W REALU.Ponieważ jak Maro wspomniała, w realu nie wypytasz człowieka o numerek i nie będziesz miał pod ręką ściągawki dot. jego osobowości w postaci enneagramu.

Tutaj na forum widzimy coś zupełnie innego.Tym bardziej, że opis tego typu na stronie nie jest jakoś szczególnie miły oku.Dla mnie to też jest stereotyp, ale słuszny i jak najbardziej przeze mnie rozumiany.

No ale przecież to temat o czwórkach ...

ODPOWIEDZ