Czwórki a znak zodiaku

Jestem 4, mój zodiakalny żywioł to:

Ogień (Baran, Lew, Strzelec)
64
22%
Powietrze (Bliźnięta, Waga, Wodnik)
82
28%
Ziemia (Byk, Panna, Koziorożec)
70
24%
Woda (Rak, Skorpion, Ryby)
81
27%
 
Liczba głosów: 297

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#31 Post autor: aliszien » poniedziałek, 27 listopada 2006, 09:44

Avin pisze:a w ktore opcje trzeba wejsc na tej stronie, by znalezc ten ascendent? szukam i nie moge znalezc. trzeba sie zarejestrowac tam?
czy mozna sciagnac bez tego?
Wchodzisz w link o Uranii, ściągasz program na kompa (bez rejestracji) i gdy jest już na kompie wypełniasz dane w formularzu dla danej osoby i wtedy program wylicza ci cały kosmogram. Robisz w programie na swoim komputerze, nie na stronie :wink:


4w5, INFj, sp/sx

Nikoletta
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 grudnia 2006, 17:46

#32 Post autor: Nikoletta » poniedziałek, 4 grudnia 2006, 17:52

Znak zodiaku - Rak
Numerologia - Jedynka [To jest chyba to, co opisuje mnie najlepiej...:)]
Typ - 4 w 3

Sebastian
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 03:47
Lokalizacja: ja się tu wziąłem?

#33 Post autor: Sebastian » niedziela, 10 grudnia 2006, 04:31

Lew, męski aktywny znak, stawia duże wymagania sobie i innym, ambitny, pracowity, niezależny. Często realizuje swoje plany. Ceni komfort. Uczciwy, prawdomówny. Wierny i lojalny.

Coś tu nie pasuje?
4wpyte, znaczy w 5

Aschiraya
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 11 grudnia 2006, 18:51
Lokalizacja: Zawiercie

#34 Post autor: Aschiraya » poniedziałek, 11 grudnia 2006, 19:43

Szczerze mowiąc to nie wierze w to ze to spod jakiego jestemy znaku ma jakies znaczenie na to jacy jestesmy. Ja osobiscie jestem strzelcem i nie wiem jakie są strzece ponieważ wszędzie pisze coś innego np. gdzies przeczytałam że strzelec jest optymistycznienastawiony do zycia, a ja jestem ewidentna pesymistką
Indywidualistka ^^ Kocham Johnnego Deppa

pi dżi
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 11 grudnia 2006, 19:41
Kontakt:

Re: Czwórki a znak zodiaku

#35 Post autor: pi dżi » wtorek, 12 grudnia 2006, 13:58

ja ryba :)
pi dżi, 4w5.

Awatar użytkownika
ona
Posty: 4
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2006, 11:42
Lokalizacja: Wrocław

#36 Post autor: ona » środa, 13 grudnia 2006, 18:17

Lew, "numerologiczna jedynka"

:D
Żyję nie widując gwiazd"

żyję nie widując gwiazd
mówię nie rozumiejąc słów
czekam nie licząc dni

aż ktoś przebije ten mur

Rafał Wojaczek

4w5

Awatar użytkownika
mutuelle
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 12 grudnia 2006, 19:40

#37 Post autor: mutuelle » środa, 13 grudnia 2006, 21:18

znak zodiaku- RAK. Ascendent we LWIE.
woda z ogniem.
emocjonalnośc i aktywnośc.
numerologiczna 4 :)
droga jest celem.

muzykoholik
przepelniona sprzecznościami.

4w5, bardzo, bardzo silne powiazanie z 1

Awatar użytkownika
Kwiecia
Posty: 213
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 15:54
Lokalizacja: z Puszczy Kozienickiej

#38 Post autor: Kwiecia » sobota, 16 grudnia 2006, 07:43

Strzelec. ;) I opis Strzelca niebywale pasuje do enneagramowego opisu czwórki, szczególnie tej ze skrzydłem 5.
4w5 :)

Martika
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 16:24
Lokalizacja: Opole

#39 Post autor: Martika » sobota, 16 grudnia 2006, 16:29

Ja tez jestem Strzelcem. W ogole zauwazylam,ze gdy mam dobre dni,zachowuje sie typowo dla tego znaku lub jak siodemka. Natomiast czasem lapie dol lub po prostu wpadam w stan totalnego wylaczenia od ludzi i swiata mnie otaczajacego,wtedy to zachowuje sie i czuje jak typ czworki,ktorym notabene jestem. Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#40 Post autor: Gabriel » sobota, 16 grudnia 2006, 19:56

Mam podobnie jak mutuelle
Znak: ryby
Ascendent: baran
i do tego księżyc: baran
Reszte planet/punktów co do charakteru można uznać za mniej ważną.
Ogień i woda. Czasami myślę, że nie odróżniam innych żywiołów (z kolorów ulubionych to niebieski i czerwony oczywiście. Choć zieleń też lubię :)). Mieszanka sangwinik - melancholik i podoba mi się to :) Bardzo dobrze czuje się ze sobą.
Numerologiczna czwórka (i znów jak mutuelle).
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#41 Post autor: Green Eyes » sobota, 16 grudnia 2006, 21:14

Kwiecia pisze:Strzelec. ;) I opis Strzelca niebywale pasuje do enneagramowego opisu czwórki, szczególnie tej ze skrzydłem 5.
mi z kolei strzelec bardziej pasuje do 8 albo 7 a nie do 4. przeciez strzelcy to optymisci, ludzie bardzo aktywni, energiczni, nigdy nie moga usiedziec w jednym miejscu, znaja dobrze swoja wartosci i przez to osiagaja wiele.

bardziej do 4 pasuja mi wlasnie ryby, wodnik, albo waga

Awatar użytkownika
Madź
Posty: 97
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 21:36
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]

#42 Post autor: Madź » sobota, 16 grudnia 2006, 21:56

W sumie to zastanawiające, czy znak zodiaku ma jakieś znaczenie. Jam jest Wodnik, 4w5 :) W sumie spośród znajomych Wodników nie znam nikogo o tak czwórkowej naturze, jak moja, więc właściwie to wątpie, czy to ma jakiś wpływ ;) O ascendencie nic nie wiem, w ogóle pierwsze słyszę o czymś takich, ale wydaje się ciekawe :P W sumie się do tej pory numerologią ani czymś takim w ogóle nie zajmowałam, ale jak zobaczyłam jak czwórkowy opis do mnie pasuje, stwierdziłam, że coś w tym wszystkim musi być :)

Awatar użytkownika
Sirjaan
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2006, 01:56
Lokalizacja: Mielec/ewentualnie KRAQff :P

#43 Post autor: Sirjaan » wtorek, 19 grudnia 2006, 03:13

02.12.1985 19:00 Mielec, strzelec jak się patrzy ;)
a co z tego wynika? Optymistką to ja jestem, ale na pół etatu jeśli chodzi o znak zodiaku. 4w5<--cała ja xD No i na pewno moim żywiołem jest ogień :twisted:
Hehe widzę, że strzelców to tu spora gromadka :D pozdrawiam
.:/...See me ruined by my own creations...\:.

4w5/(ENTP), interesujące-->7w5 sp/sx/so

by ktoś pytał^^

Awatar użytkownika
Kwiecia
Posty: 213
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 15:54
Lokalizacja: z Puszczy Kozienickiej

#44 Post autor: Kwiecia » wtorek, 19 grudnia 2006, 15:27

mi z kolei strzelec bardziej pasuje do 8 albo 7 a nie do 4. przeciez strzelcy to optymisci, ludzie bardzo aktywni, energiczni, nigdy nie moga usiedziec w jednym miejscu, znaja dobrze swoja wartosci i przez to osiagaja wiele.
Ale we wszelkich opisach Strzelca wyczytałam też, że interesują się oni religią, sprawami niematerialnymi i tym podobnymi rzeczami, a właśnie Czwórki często to robią. :) Wiecie, horoskop to właściwie zabawa, zupełnie bezpodstawna i nieudana próba typologii.
4w5 :)

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#45 Post autor: Gabriel » wtorek, 19 grudnia 2006, 19:54

Ehh... ludzie, ludzie. Błagam, juz to pisze chyba po raz 3 na tym forum. Jeśli nie macie pojecia o temacie to nie wypowiadajcie się. Wyobrazacie sobie jakbym przeczytal dwie pierwsze zdanie na enneagram.pl i stwierdził, że macie fioła bo w to wierzycie? No właśnie, absurdalne. Horoskopy gazetowe nie mają nic wspólnego z astrologią. Te pierwsze może wymyślać każdy głupi, a astrologia to dziedzina wiedzy. Astrolog to w Polsce normalny zawód. Wasz znak Zodiaku to tylko położenie słońca w horoskopie urodzeniowym, a oprócz niego są jeszcze inne planety i ważne punkty (jak ascendent, MC itd.). To tworzy niezliczoną ilość możliwych kombinacji. Słońce jest co prawda najważniejszym elementem horoskopu, ale osoba która ma np. je w raku, może kompletnie nie przypominać raka. Do tego właśnie ascendent określa nasz sposób wchodzenia w kontakty z otoczeniem i to on pierwszy rzuca się w oczy. Do tego liczą sie aspekty poszczególnych planet, rozkład domów.
To tyle mojej krucjaty :) W jakims temacie podalem linki do stron z astrologia. I jakby co, astrologia dala mi poki co o wiele wiedzej wiedzy o mnie niz enneagram. Ten mi dal w sumie tylko jedna rzecz, motyw, ktorym kieruję się w życiu i pewne wskazowki jak ulepszac siebie. Fakt, że to bardzo dużo. Ale cała moja osobowość bazuje na astrologi.
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

ODPOWIEDZ