W jakich osobach gustują Czwóreczki?

W jakich osobach gustujesz?

Jestem kobietą czwórką i podobają mi się władczy mężczyźni
99
37%
Jestem mężczyzną czwórką i podobają mi się władcze kobiety
24
9%
Jestem kobietą czwórką i wolę mężczyznę, którym będę się mogła zaopiekować
27
10%
Jestem mężczyzną czwórką i wolę kobietę, którą będę się mógł zaopiekować
49
18%
Jestem czwórką i wolę partnera tej samej płci
22
8%
Nie jestem czwórką, ale muszę coś zaznaczyć, żeby zobaczyć wynik ;)
47
18%
 
Liczba głosów: 268

Wiadomość
Autor
pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#46 Post autor: pepelemoko » poniedziałek, 2 lipca 2007, 02:15

nie odpowiedziałam.zbyt czarno-białe opcje. mój typ to "bad boy" z problemami, wrażliwy dupek:) nie dominujący a na pewno nie uległy.kompromisy, kompromisy- na tym dla mnie polega związek, ścieranie się dwóch silnych osobowości i im intensywniejsze to ścieranie tym lepiej. taka rock'n'rollowa relacja mi się marzy - burze i błyskawice, cały wahlarz skrajnych emocji a pod tym wszystkim wielka miłość;)



la_nerke
Posty: 64
Rejestracja: piątek, 25 maja 2007, 14:54
Lokalizacja: ze wsi

#47 Post autor: la_nerke » wtorek, 10 lipca 2007, 19:48

Wszystko, byle kawałek ciała;]



... żarcik
Co z wszystkich rzeczy w moim życiu główną? Śmierć oraz miłość- obydwie po równo.

Awatar użytkownika
ein
Posty: 1168
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2007, 20:32

#48 Post autor: ein » wtorek, 10 lipca 2007, 21:49

Kiedyś wierzyłem w jakieś pierdoły w stylu ważne jest wnętrze i takie tam, ale z osobą która nie jest ładna również z twarzy nie mogłbym być - zaraz bym się nienaturalnie czuł. Sam nie jestem jakiś super fajny, ogólnie rzecz biorąc uznałbym siebie za osobę poniżej przeciętności, ale już wolę być sam niż z kimś, kto nie spełnia tych moich wyimaginowanych ram.

Byłbym zapomnial - Azjatki są śliczne ;D

la_nerke: xD
Kocham was za te wszystki teksty xD

Awatar użytkownika
metje
Posty: 253
Rejestracja: niedziela, 17 czerwca 2007, 22:40
Lokalizacja: Londyn

#49 Post autor: metje » wtorek, 10 lipca 2007, 22:08

dobrze, że przy opcji piątej nie ma rozgraniczenia na władcze bądź potrzebujące opieki.
ein pisze: Byłbym zapomnial - Azjatki są śliczne ;D
ooj tak, są śliczne :wink:
4w5 INFP + 4w5

Awatar użytkownika
Nif
Posty: 372
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2006, 09:34
Lokalizacja: z Krainy Mgieł
Kontakt:

#50 Post autor: Nif » wtorek, 10 lipca 2007, 22:11

Mam typ mężczyzny, za którym oglądam sie na ulicy. Ale przeważnie zakochuję się w zupełnie innych :D
Emo i dumna z tego
4w3 , ENFP

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#51 Post autor: Revania » piątek, 13 lipca 2007, 17:14

Czy jak czwóreczka twierdzi, że świetnie się jej ze mną gada i często za mną tęskni to co to oznacza :P ? To dobrze, czy jeszcze nic nie znaczy xDDDD?
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#52 Post autor: Anathema » piątek, 13 lipca 2007, 18:07

Revania pisze:Czy jak czwóreczka twierdzi, że świetnie się jej ze mną gada i często za mną tęskni to co to oznacza :P ? To dobrze, czy jeszcze nic nie znaczy xDDDD?
Czwóreczki przeważnie za czymś/kimś tęsknią .
Czwóreczki często są niezdecydowane i niestałe .
Czwóreczki to ludzie, którzy jesli znajdą dobrego kompana do rozmow to połowa sukcesu ich i twojego.

Ehh...Poczekaj moze aż wyzna Ci miłosc wprost i dosadnie . :lol:
Z drugiej strony.. może tą Twoją czwóreczkę nie stać na głębsze wyznanie i czeka aż reszty domyślisz się sama :roll: ...

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#53 Post autor: Revania » piątek, 13 lipca 2007, 18:36

Anathema pisze:
Revania pisze:Czy jak czwóreczka twierdzi, że świetnie się jej ze mną gada i często za mną tęskni to co to oznacza :P ? To dobrze, czy jeszcze nic nie znaczy xDDDD?
Czwóreczki przeważnie za czymś/kimś tęsknią .
Czwóreczki często są niezdecydowane i niestałe .
Czwóreczki to ludzie, którzy jesli znajdą dobrego kompana do rozmow to połowa sukcesu ich i twojego.

Ehh...Poczekaj moze aż wyzna Ci miłosc wprost i dosadnie . :lol:
Z drugiej strony.. może tą Twoją czwóreczkę nie stać na głębsze wyznanie i czeka aż reszty domyślisz się sama :roll: ...
Ojjjj... Nie wiem czy ja się domyślę z czymkolwiek... No to będzie problem :P. No cóż, na razie dobrze idzie, więc jestem dobrej myśli ^^. Dzięki za te wyjaśnienia ;)
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 10:05

#54 Post autor: Martinez » piątek, 13 lipca 2007, 19:35

Anathema pisze:
Revania pisze:Czy jak czwóreczka twierdzi, że świetnie się jej ze mną gada i często za mną tęskni to co to oznacza :P ? To dobrze, czy jeszcze nic nie znaczy xDDDD?
Czwóreczki przeważnie za czymś/kimś tęsknią .
Czwóreczki często są niezdecydowane i niestałe .
Czwóreczki to ludzie, którzy jesli znajdą dobrego kompana do rozmow to połowa sukcesu ich i twojego.

Ehh...Poczekaj moze aż wyzna Ci miłosc wprost i dosadnie . :lol:
Z drugiej strony.. może tą Twoją czwóreczkę nie stać na głębsze wyznanie i czeka aż reszty domyślisz się sama :roll: ...
Moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze i nie ma sensu aby tą osobę naciskać. W końcu czwórki mają to do siebie, że mówią otwarcie o uczuciach (tym, którym mogą zaufać).
Anathema ma rację - po prostu poczekaj.

Co do topicu:
30% odpowiedź 2
70% odpowiedź 4
Dlatego mój typ padł właśnie na numer czwarty. Chciałbym zapewnić ukochanej osobie bezpieczeństwo, wziąć ją pod swoje skrzydła, mimo wszystko miewam momenty kiedy to ja potrzebuje wsparcia ze strony drugiej osoby. Właśnie te 30%. Ani mniej, ani więcej.
"Nikt nie śpiewa tak czysto jak ci, którzy są w najgłębszym piekle. Ich krzyk jest tym, co uważamy za śpiew aniołów"

4w5

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#55 Post autor: Revania » sobota, 14 lipca 2007, 00:29

Martinez pisze:
Anathema pisze:
Revania pisze:Czy jak czwóreczka twierdzi, że świetnie się jej ze mną gada i często za mną tęskni to co to oznacza :P ? To dobrze, czy jeszcze nic nie znaczy xDDDD?
Czwóreczki przeważnie za czymś/kimś tęsknią .
Czwóreczki często są niezdecydowane i niestałe .
Czwóreczki to ludzie, którzy jesli znajdą dobrego kompana do rozmow to połowa sukcesu ich i twojego.

Ehh...Poczekaj moze aż wyzna Ci miłosc wprost i dosadnie . :lol:
Z drugiej strony.. może tą Twoją czwóreczkę nie stać na głębsze wyznanie i czeka aż reszty domyślisz się sama :roll: ...
Moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze i nie ma sensu aby tą osobę naciskać. W końcu czwórki mają to do siebie, że mówią otwarcie o uczuciach (tym, którym mogą zaufać).
Anathema ma rację - po prostu poczekaj.
Gorzej, że ta czwóreczka jest nieśmiała, ale jakoś muszę sobie poradzić ^^;. Dzięki w każdym razie.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#56 Post autor: In3orn » sobota, 14 lipca 2007, 19:57

Martinez pisze: Moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze i nie ma sensu aby tą osobę naciskać. W końcu czwórki mają to do siebie, że mówią otwarcie o uczuciach (tym, którym mogą zaufać).
Anathema ma rację - po prostu poczekaj.
Moim zdaniem przydałoby się jednak troche kontaktu. Tak zagadaj do niego sama czasem, na pewno będzie mu łatwiej, bo jak nie będziesz nic robić to możesz czekać i kilka lat - wiem z własnego doświadczenia x] :oops:
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
Van Rijn
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2007, 10:44

#57 Post autor: Van Rijn » środa, 18 lipca 2007, 10:51

W tajemniczych, subtelnych i pozornie chłodnych, a naprawdę rozkosznie ciepłych Piątkach :)
-----
4w3

Awatar użytkownika
Dani California
Posty: 46
Rejestracja: sobota, 10 marca 2007, 12:46

#58 Post autor: Dani California » sobota, 21 lipca 2007, 00:36

Nie ma mojego typu w ankiecie, nie mam na kogo glosować :P Ale co z tego, że mam jakiśtam typ, skoro moja patologiczna osobowośc uniemożliwia zbudowanie związku :roll:

aesde
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 17:48
Lokalizacja: Warszawa

#59 Post autor: aesde » sobota, 28 lipca 2007, 23:14

Mój gust sam mnie zaskakuje, ciężko mi określić ten typ. Też mam taki typ kobiety za którym się oglądam i za którym mogę skoczyć do piekła. Ciężko powiedzieć czy wolę dominować czy być uległy. Ja wolę z drugą osobą zlać się w jedno i zapomnieć o takich rzeczach. Szkoda, że to nierealne...
4w5 INFP/ENFP i troszkę ISFP :roll: i coś jeszcze...

Awatar użytkownika
minou
Posty: 275
Rejestracja: czwartek, 26 lipca 2007, 14:52

#60 Post autor: minou » niedziela, 29 lipca 2007, 18:24

Nie ma to jak subtelna wrażliwość (nie z tych wylewnych, dramatycznie na pokaz) plus ostry jak brzytwa intelekt. Na pierwszy rzut oka to może wydawać się skrajne, ale właśnie to jest najbardziej interesujące :) No i nie będę udawać, że nie jestem estetką, więc opinia zmysłów też się liczy :P
-
"Prawda leży zazwyczaj pośrodku, najczęściej bez nagrobka."

ODPOWIEDZ