Pryzwyczajenia

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 17:17

Pryzwyczajenia

#1 Post autor: Noelle » środa, 13 czerwca 2007, 15:10

Jakie są Wasze przyzwyczajenia ?? Bo ja jako czwórka mam ich wiele i są dość dziwne..i niektórzy traktują to jak dziwactwo..



Awatar użytkownika
Kwiecia
Posty: 213
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 15:54
Lokalizacja: z Puszczy Kozienickiej

#2 Post autor: Kwiecia » środa, 13 czerwca 2007, 20:55

Mam takie głupie przyzwyczajenie, żeby marudzić i mówić o sobie źle.
4w5 :)

Awatar użytkownika
she*
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:27

#3 Post autor: she* » środa, 13 czerwca 2007, 20:58

Hmm... dużo tego, ale jedne z najbardziej dziwacznych i niestety widocznych,to sprawdzanie 10 razy czy zamknęłam dzrwi przy tym odliczanie"czasem na głos"(śmiech);1,2,3...to mnie uspokaja,robienie wszystkich rzeczy o pełnych godzinach i wogóle wariactwo z tym liczeniem,np. jśli mam nudne zajęcie np. obecnie w wakacyjnj pracy to rysuje sobie małe kółka na kartce,jedno kółko to minuta i zamalowując je odliczam pozostały czas,zawsze wydaje mi się że wtedy czas szybciej zleci:).Po za tym moje życie to chyba całkowite dziwactwo,a to co mi przychodzi jeszcze teraz do głowy, to np. sprawianiem pzred innymi ludźmi wrażenie nic nie rozumiejącej sieroty(choć tak nie jest),robienie na siłę rzeczy których nie lubię żeby się ukarać lub sobie coś udowodnić,a sama nie wiem co, świadome i nieświaodme byćie męczennikem dla siebie i dla innych co do niczego nie prowadzi,sypanie sarkastycznymi żartami i zbyt duża "towarzyskość" w stanie nietrzeźwym,no i niestety mój największy problem dostaje szczękościsku pzry dużej ilosci ludzi np. nawet 3.PARANOJA.Ale jak spiewa Alanis"and you love my dark"-nie ma czym się martwić;)
"I miss it.
Whatever "it" is.
Whatever I need it to be it is not that.
It can never be anything but what it is.
And so I search in drawers and closets absent of why,
driven like a machine whose switch has been thrown
just because it can. "

Awatar użytkownika
Yurico
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 14:00
Lokalizacja: z Yuricolandu

#4 Post autor: Yurico » środa, 13 czerwca 2007, 21:03

Zdaje mi się, że taki temat już istnieje:
http://enneagram.pl/forum/viewtopic.php?t=404
"Arystokrata", w porywach "Dysydent', (szczypta 5 i 3)

ESFp "Cezar"

Awatar użytkownika
Bonny
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Bonny » czwartek, 14 czerwca 2007, 19:20

Jestem przyzwyczajona do tego, że jak patrzę na zegarek automatycznie obliczam ile czasu brakuje do dzwonka na przerwę. Cóż, nie lubię szkoły, i całe lekcje spędzam na patrzeniu się tępo w jeden punkt- wskazówkę zegara. Takie sytuacje z zegarkiem zdarzają mi się niechcący nawet w weekend, heh.
100% of 4w5

Awatar użytkownika
piecia330
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 11:12

#6 Post autor: piecia330 » czwartek, 14 czerwca 2007, 20:47

Ja zawsze musze sprawdzać czy dzrzwi od pomieszczenia w którym aktualnie siedze sa zamkniete. Pewnie jeszcze jakieś mam, ale nie moge sobie przypomnieć :P
Nie pytajcie co Ojczyzna może zrobić dla was, ale co wy możecie zrobić dla Ojczyzny.

4w5

ODPOWIEDZ