Samotność

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#346 Post autor: naturalbornweirdo » wtorek, 29 kwietnia 2008, 13:59

yusti pisze: a rybki kosztują i sa bezuzyteczne.
To prawda, za to Twoje wypociny nic nie kosztuja a dostarczaja rozrywki :D:D


4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#347 Post autor: Perwik » wtorek, 29 kwietnia 2008, 14:57

brzydka gruba fioletowa buka bleh, normalnie jak dementorzy :P

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#348 Post autor: In3orn » wtorek, 29 kwietnia 2008, 16:39

od Buki straszniejsze były te takie biełe potworki co sobie w grupkach chodziły, tak się ich bałem, że nawet zapomniałem jak się nazywały
pamiętam odcinek jak otoczyły dom Muminków... trauma normalnie do końca życia... bądź co bądź w kupie siła :D
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#349 Post autor: Elkora » wtorek, 29 kwietnia 2008, 16:58

Yusti poziewdziala
jak Enneagram z doświadczenia pokazuje można być innym typem. niech se czwórki po pierwsze porobią inne testy. enneagram.com.pl i te wielkie. może im sie polepszy;p[/quote]
Ale jak ktos sie czuje 4 to raczej testy nic nie pomogom. Ja se najpierw przeczytalam opis i wiedzialam ze jestem wluczagom potem zrobilam test i mi sie potwierdzilo- no sory ale jak se zrobie inny to mi raczej psychiki nie wyprostuje nie :?: Zreszta 4 nie mogom byc tacy jak wszyscy, musza nazekac i lubia sie nawzajem wysluchiwac- przynajmniej ja tak mam. Nie prostuj 4 bo to forum to pierwsze miejsce do kturego choc troche pasuje :D Jak tak ci przeszkadza nasza 4watosc to se daj spokuj, albo przywyknij. Ja na przyklad mimo ze nazekam toniechcialabym byc w innej grupie :) Takiego Pustelnika bym nie poznala na przyklad :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#350 Post autor: naturalbornweirdo » wtorek, 29 kwietnia 2008, 17:17

In3orn pisze:od Buki straszniejsze były te takie biełe potworki co sobie w grupkach chodziły, tak się ich bałem, że nawet zapomniałem jak się nazywały
to byly te.. no.. kondomy :P
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#351 Post autor: Zielony smok » wtorek, 29 kwietnia 2008, 17:30

Obrazek


Obrazek
Hatifnatowie

Hatifnat – postać ze świata Muminków wykreowanego przez Tove Jansson. Biały, niewielkich rozmiarów, posiada wypustki przypominające lekko zdeformowane dłonie, porusza się powijając tułowiem na prawo i lewo. Wyglądem może przypominać ducha lub odwróconą do góry nogami skarpetkę.

Hatifnatowie wyrastają z nasion, ale tylko z tych, które wysiano w Noc Świętojańską. Są oni pozbawieni słuchu i węchu, lecz intensywnie reagują na bodźce elektryczne. Prowadzą koczowniczy tryb życia, odbywając na łodziach podróże morskie w kilkuosobowych grupach i usiłując dotrzeć do horyzontu. Raz do roku, korzystając z informacji przekazywanych za pomocą ładunków elektrycznych na kawałkach kory, zbierają się w jednym miejscu, by przeżyć wspólnie burzę, która dodaje im sił.

Według Mimbli prowadzą "łajdackie życie", które Mama Muminka tłumaczy jako "picie piwa i deptanie cudzych ogródków". Innym razem Mimbla wspomina o tym, iż niewykluczone, że czytają w myślach, a to jej zdaniem jest "nie w porządku".

Ostatnio wśród młodzieży pojawił się popularny symbol Hatifnata z gitarą elektryczną.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#352 Post autor: yusti » wtorek, 29 kwietnia 2008, 19:58

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 08:20 przez yusti, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#353 Post autor: naturalbornweirdo » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:10

omg ciekawe co nam pokażesz :shock:
żeś się uczepiła tej 22latki, skoro Ty miałaś szansę wcześniej z tego "wyrosnąć" to się ciesz a nie wmawiasz innym, że jeśli Ty mogłaś to oni też mogą. Oni nie są Tobą, zrozum, nie gardź ludźmi, którzy nie są tacy jak Ty, nie wiesz co im w głowach siedzi. Każdy "może" ale nie każdy "potrafi", nie każdy wie że potrafi..
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#354 Post autor: yusti » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:13

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 08:17 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#355 Post autor: In3orn » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:15

Tak z ciekawości yusti jak z tego wyszłaś?
I ile czasu Ci to zajęło?
I czy też Ci ktoś pomagał w podobny sposób, że się tak wyraże "kopem w dupe" ?
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#356 Post autor: naturalbornweirdo » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:18

1w9 zeby byc jak Ty? w zyciu! :twisted:
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#357 Post autor: yusti » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:26

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 08:17 przez yusti, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
papuga
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 20 kwietnia 2008, 03:16
Lokalizacja: z lasów deszczowych i sawann bez zimy

#358 Post autor: papuga » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:39

to żeś teraz produktywna jak cholera! :shock: :lol:
yusti pisze:...a tu są 22latki...z podejściem sprzed połowy mego życia!
nie bądź taka do przodu. jak mam iść 1w9 tak jak Ty to za skarby świata się na to nie piszę! wolę być jaka jestem i wcale się nie zmieniać. za kogo Ty się uważasz, żeby tak pisać o uczuciach innych i o nich samych?! kto dał Ci prawo do tego, by się w ten sposób wypowiadać?!! chcesz coś z siebie wyrzucić? proszę uprzejmie! ale nie urażając i nie obrażając w ten sposób innych, myślę, że często wiele wrażliwszych od Ciebie... wiesz, dyskusja z Tobą jest jak rozmowa z pojemnikiem próżniowym. nic tam nie ma, jest PUSTO! albo nie. to jak rozmowa ze śmietnikiem. wypełniony badziewiem i jak się otworzy to śmierdzi.
(teraz właśnie zachowałam się jak małolata. wygarnęłam z lekka co o tym myślę. a mam już dość Ciebie, współczuję tym, którzy mają Cię przy sobie na co dzień, jeśli takie masz do nich podejście.)

i jesteś hipokrytką. zakładasz beznadziejną maskę i chcesz się dowartościować, wrzucając innym. dobra rada - zastanów się nad sobą... nie wiesz, co siedzi we mnie i 99% reszty, więc shut up!
4w5 (jak van Gogh...)

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#359 Post autor: In3orn » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:40

mi wyszło w kilku z testów, że też jestem narcyzem,
mam też podobne zdanie a propo wyżalania się, w sensie, że lepiej innym nie zatruwać - chyba mniej egoistyczne podejście, z tym pisaniem też do mnie pasuje, ale 1w9 to raczej nie jestem, we wszystkich testach mi 4,5 i 2 przeważały, wszystkich wszystkich, podobnie z INF:p, chociaż tutaj to trudno niektóre rzeczy zinterpretować, zacząłem kiedyś czytać jakiś artykuł po angielsku, ale mnie troche przerósł =/
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#360 Post autor: Elkora » wtorek, 29 kwietnia 2008, 20:41

Yusti:
,,rażące w formie posty"
Ja mam problem z ortografia ale zdaje sobie z tego sprawe :D ty w kolko powtazasz to samo zdanie w stylu ,,czworki naprostujcie sie" kurcze ale ja wcale niechce byc jak innni. Mi odpowiada moja czworkowosc, opieranie checi zycia na myslach o smierci, niezrozumienie. Lubie byc 4 bo jestem wrecz do tego stwozona. Niechce sie wyleczyc i sadze ze podswiadomie wbrew temu nazekaniu polowa uzytkownikow tego forum tez niechce. Mimo ze byc 4 czasem jest trudno, to ja wcale niechce inaczej :D Patrz ty wyroslas a wcale bys nie chciala:P siedzisz na tym forum, krytykujesz i nic nowego nie wnosisz :) ale zostan- wspulny wrog jednoczy:P wczesniej czy puzniej dostaniesz to o co zabiegasz:) ktos cie wyslucha i powie ,,biedna Yusti"
Obrazek

ODPOWIEDZ