3 przesiadujące na Forum - dziwne? dlaczego?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Stafu85
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 16 września 2008, 20:08

#76 Post autor: Stafu85 » wtorek, 16 września 2008, 23:55

*nadia* pisze:
Stafu85 pisze:czy trójki to samotnicy ?
powiem za siebie :) na całe zycie nie, potrzebuję na pewno towarzystwa, ale też nie przeszkadza mi przebywanie samej i nie nudzę się sama z sobą, czasem lubię :)
a wiele osób spośród moich znajomych nie znosi być sama nawet pół dnia w domu na przykład i potrzebują odwiedzin kogokolwiek, byle nie być samemu :)
nom 8)


3w4 - "Profesjonalista"

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#77 Post autor: Miltado » środa, 17 września 2008, 00:00

Tzn. wiesz ja mam duże poczucie własnej wolności i niezależności. Nasze życie opiera się na rywalizacji a nie współpracy, taka prawda. Działam sam bo jest to efektywniejsze. Jednak kłamcą byłbym gdybym nie napisał że nie wiążę się z ludźmi, może nie powinienem tego pisać ale korzystam z moich kontaktów. Poza tym mam pewne cechy przywódcze, samoistnie gromadzę ludzi. Związków się boję, to prawda. Nie lubię kiedy dana osoba za dużo mnie wie, tracę suwerenność. Dbam o kontakty.

Jednak są rzeczy którzy inni nie robią. Kocham wieczory kiedy wszyscy śpią wychodzę i patrzę w niebo i księżyc. Wieczory są moje siedzę samotnie i rozmyślam to prawdziwie wolna chwila i tylko moja której nikt nie zabierze. Rozmyślam na osobności, ale to chyba cech mojego skrzydełka.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#78 Post autor: *nadia* » środa, 17 września 2008, 00:23

Miltado pisze: Jednak są rzeczy którzy inni nie robią. Kocham wieczory kiedy wszyscy śpią wychodzę i patrzę w niebo i księżyc. Wieczory są moje siedzę samotnie i rozmyślam to prawdziwie wolna chwila i tylko moja której nikt nie zabierze. Rozmyślam na osobności, ale to chyba cech mojego skrzydełka.
właśnie, już chciałam skomentować, że to pewnie wpływ czwóreczki ;p ale sam to napiałeś :wink:
swoją drogą 3w2 jest inne niż 3w4, jednak to skrzydełko dużo daje :wink:
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#79 Post autor: MartiniB » środa, 17 września 2008, 01:42

Trójki to samotnicy, ale w sensie psychicznym, nie fizycznym.

t0mek
Posty: 64
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 19:35

#80 Post autor: t0mek » czwartek, 23 października 2008, 22:43

Dlaczego "marnuję" czas na forum? Jak napisał Miltado, lubię zdobywać wiedzę. Ale może też po cichu liczę, że znajdę inną 3-kę do pomocy w moich "celach"? :>
Jakby 3w4 :)
Obrazek

ODPOWIEDZ