Wszelakie pytania do 3 :D

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kwiecia
Posty: 213
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 15:54
Lokalizacja: z Puszczy Kozienickiej

#16 Post autor: Kwiecia » wtorek, 10 kwietnia 2007, 08:47

Powiedzcie mi, czy wszystkie 4w3 tak mają? :roll: Jak dla mnie to trochę irytujące jest, ja aż tak to nigdy nie ironizuję. A ciekawe, że 3 raczej takie nie są, tylko właśnie te nieszczęsne 4w3, więc to nie może być zwykły wpływ skrzydła - to skrzydło musi po prostu rozbudzać cechę czwórkową. Rzeczywiście, ja też czasem rzucę jakąś ironię... Ale jak już mówiłam, nie aż tak. :roll:


4w5 :)

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#17 Post autor: Miltado » wtorek, 10 kwietnia 2007, 10:19

Eee tam 4w3 poprostu lubią się pokazać, mają zły dzień i muszą zatruwać innym d... :) Ten typ tak ma, ale kiedyś już to przerabialismy w jakimś temacie, przynajmniej są nieszkodliwe :P
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#18 Post autor: Gabriel » wtorek, 10 kwietnia 2007, 10:30

Powiedzcie mi, czy wszystkie 4w3 tak mają?
Nie wiem. Bo wiesz... ja jestem inny niż reszta czwórek. Ja jestem, nie uwierzysz... WYJĄTKOWY!
ja aż tak to nigdy nie ironizuję
Bo Cię szybciej poczucie humoru opuszcza. Będziesz krócej żyła, ale dla Ciebie - 4w5 to może być pozytyw.
nieszczęsne 4w3
NIESZCZĘSNE? Phi! Jestem fajniejszy niż jakieś 4w5 jak Ty!
nie może być zwykły wpływ skrzydła
Tak. Masz rację. To jest mutacja.
Ten typ tak ma, ale kiedyś już to przerabialismy w jakimś temacie, przynajmniej są nieszkodliwe
NIESZKODLIWE?! :shock: Muszę nad sobą popracować. :oops:
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Lady_Anna
Posty: 31
Rejestracja: niedziela, 8 kwietnia 2007, 16:20
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#19 Post autor: Lady_Anna » wtorek, 10 kwietnia 2007, 10:39

Miltado pisze:Eee tam 4w3 poprostu lubią się pokazać, mają zły dzień


Coooo ? Zły dzień ? :D jaki zły dzień :P u mnie 3,5 stopnia Celsjusza, pochmurno, zimno, ponuro, pięknie :D wymarzony dzień, to zatruwania komuś d... :lol:
Ten typ tak ma, ale kiedyś już to przerabialismy w jakimś temacie, przynajmniej są nieszkodliwe :P


A już miałam nadzieję, że chociaż trochę ... ;]
"Do you think that the past, because it has already occurred, is finished and unchangeable? Oh no, it is clothed in mutable taffeta, and whenever we look back at it we see it in another color."

Life is elsewhere.
M. Kundera

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#20 Post autor: Miltado » wtorek, 10 kwietnia 2007, 12:02

Lady_Anna pisze:
Miltado pisze:Eee tam 4w3 poprostu lubią się pokazać, mają zły dzień


Coooo ? Zły dzień ? :D jaki zły dzień :P u mnie 3,5 stopnia Celsjusza, pochmurno, zimno, ponuro, pięknie :D wymarzony dzień, to zatruwania komuś d... :lol:
Taką pogodę mamy chyba w całej Polsce, jak widać ona też potrafi dop... :D Ja tam lubie jak piździ jak na Syberii. :lol: Taka pogoda to jak letni wietrzyk, słabi jesteście toć 3,5 stopnia celsjusza to prawie upał :D
Ten typ tak ma, ale kiedyś już to przerabialismy w jakimś temacie, przynajmniej są nieszkodliwe :P


A już miałam nadzieję, że chociaż trochę ... ;]


Niestety nie :P
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Aristoss
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 15 stycznia 2007, 05:58

#21 Post autor: Aristoss » wtorek, 10 kwietnia 2007, 13:14

Podsumowując posty Gabriela - 4w3 >> All & nic na to nie możecie poradzić. 8)

Jeżeli jeszcze na to nie wpadliście, on wcale nie pisze tego, ponieważ ma zły/dobry dzień. Dzień(bądź otoczenie) jest taki-nijaki ładnie kontrasujacy z 'wyjątkowością' odbiorcy, dodaj do tego pewne charakterystyczne cechy tego typu i oto wynik. Wiem bo też tak miewam i to dość często. ;)

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#22 Post autor: Miltado » wtorek, 10 kwietnia 2007, 14:57

Aristoss pisze:Podsumowując posty Gabriela - 4w3 >> All & nic na to nie możecie poradzić. 8)

Jeżeli jeszcze na to nie wpadliście, on wcale nie pisze tego, ponieważ ma zły/dobry dzień. Dzień(bądź otoczenie) jest taki-nijaki ładnie kontrasujacy z 'wyjątkowością' odbiorcy, dodaj do tego pewne charakterystyczne cechy tego typu i oto wynik. Wiem bo też tak miewam i to dość często. ;)
He he miło że Ty na to wpadłeś, znam Gabriela i wiem że czasami potrafi być irytujący. I trafia kosa na kamień, w momencie gdy mam grobowy nastrój. Tak to już jest. Przynajmniej przyslużył się forum bo tematy 3 ruszyły :D. Chce być po prostu orginalny, a wiadomo czasami biorę zbyt do siebie to i owo :D

Zaprawdę powiadam wam nie pierwsze to i nie ostatnie starcie słowne!! :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#23 Post autor: Hydra » wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:58

Miltado pisze: Może jednak jesteś 3. Sama mówiłaś, że różnisz się znacząco od innych 9. Może 9 to Twoja maska, jak moją jest 8, lub 5.
Myślisz, że jakakolwiek Trójka chciałaby przywdziać maskę „szarego człowieczka”? :lol:
Jestem zdecydowanie Dziewiątką, ale jestem również porażona skrajnym nihilizmem, więc stąd mój „ambiwalentny” stosunek do kłamstwa.
Gabriel pisze: A ja mam inną teorię. Każdy z nas rodzi się trójką, a później zostaje rozstrzelony po jakimś typie Enneagramu, grając do końca swojego zasranego życia rolę.
Nieeeee – każdy rodzi się Dziewiątką, a później dorabia sobie odpowiednią teorię do swojego zasranego życia :lol:
Intryga pisze: A jeżeli już to bym powiedziała odwrotnie, ze każdy ma jakis typ a niektórzy pod wpływem czegoś zmienia się w 3. Nie wierze, że mozna być naturalnie Trójką, tak poprostu.
Ja tam bym chciała zmienić się w Trójkę – może wreszcie zaczęłoby mi zależeć na czymś więcej niż ja sama … :roll:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#24 Post autor: Miltado » wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:50

Hydra pisze: Ja tam bym chciała zmienić się w Trójkę – może wreszcie zaczęłoby mi zależeć na czymś więcej niż ja sama … :roll:
No nie wiem czy 3 nie patrzą w większosci na swoje interesy.

Wszyscy rodzą się 1, a puźniej się idealizują w danym kierunku :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#25 Post autor: SenSorry » wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:44

Ja tam od dziecka byłam 9, choć dopiero niedawno sobie to uświadomiłam.

Moim zdaniem 3 jednak patrzą w większości na swój sukces i interesy.
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#26 Post autor: Hydra » wtorek, 10 kwietnia 2007, 19:53

SenSorry pisze: Moim zdaniem 3 jednak patrzą w większości na swój sukces i interesy.
Mnie to nie przeszkadza – nie jestem idealistką :D Myślałam raczej o sukcesie jako o wartości bardziej zewnętrznej niż zwykły Dziewiątkowy komfort, o wyjściu poza „swój zaścianek” i pozbycie się spojrzenia w stylu:
„Niech na całym świecie wojna,
byle MOJA wieś zaciszna,
byle MOJA wieś spokojna.”
MY NIE MóWIMY NIC

Aristoss
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 15 stycznia 2007, 05:58

#27 Post autor: Aristoss » wtorek, 10 kwietnia 2007, 22:03

Miltado pisze:...Przynajmniej przyslużył się forum bo tematy 3 ruszyły :D...
Pewnie dlatego, że forum 4 zostało zdominowane przez 4w5 ( na oko ponad 60% wypowiadających się 4) i zrobiło się tam nudno, więc przenieśliśmy się tutaj. :D

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#28 Post autor: SenSorry » wtorek, 10 kwietnia 2007, 22:40

Hydra pisze:
SenSorry pisze: Moim zdaniem 3 jednak patrzą w większości na swój sukces i interesy.
Mnie to nie przeszkadza – nie jestem idealistką :D Myślałam raczej o sukcesie jako o wartości bardziej zewnętrznej niż zwykły Dziewiątkowy komfort, o wyjściu poza „swój zaścianek” i pozbycie się spojrzenia w stylu:
„Niech na całym świecie wojna,
byle MOJA wieś zaciszna,
byle MOJA wieś spokojna.”
No i po co Ci to, po co? :lol:
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#29 Post autor: Hydra » środa, 11 kwietnia 2007, 19:20

SenSorry pisze: No i po co Ci to, po co? :lol:
No nie wiem właśnie :lol:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#30 Post autor: Miltado » środa, 11 kwietnia 2007, 20:21

Jak to po co?? Nie rozumiem genezy waszego pytania :D Z 3 zawsze można pogadać :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

ODPOWIEDZ