Co inne typy w Was lubią?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

Co inne typy w Was lubią?

#1 Post autor: Avin » środa, 1 listopada 2006, 17:47

Wlasnie dowiedzialam, sie przed chwila, ze ksiezna Diana byla dwojka, gratuluje Wam wszystkim, niezwylka postac.
zreszta nie kazdy umie dawac i to bezinteresownie-za to was cenie.
a co w niej lubilam?pewnie w kazdym z was lubilabym to co w niej!
to ze umiala okazywac uczucia
miala wielka odwage i zrobila rewolucje w rodzinie krolewskiej
potrafila zyc mimo wielu problemow
nie szla z tlumem, byla soba...
pewnie byloby tego wiecej, ale nie robialam tesciku moim znajomym, a na podstwaie tego latwiej byloby mi pisac o was i waszych plusach!
pozdrowienia od 4!


Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

a
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 20 października 2006, 20:01

#2 Post autor: a » piątek, 29 grudnia 2006, 17:09

w dwójkach lubię taką jakąś niewinność, z której one nie zdają sobie sprawy. dopiero jak ich zabraknie stają się nagle widoczne... ale ja je dostrzegam. i wtedy tak bardzo czuję potrzebę zaopiekowania się. dla nich mogę wszystko. jeśli się zakochuję to tylko w dwójkach. :wink:
9w8

Awatar użytkownika
Comfortably Numb
Posty: 105
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 16:51

#3 Post autor: Comfortably Numb » czwartek, 18 stycznia 2007, 10:34

Uwielbiam dwójki, choć wysysam im pewnie wszytskie siły, dlatego nhie chcę z nimi wchodzic w relacje, wydaję mi się, ze za bardzo je wykorzystuję...



Ale gdy są to dwójki chore, nie chcę ich nawet widzieć.
Strach,.
See you on a Dark Side of a Moon.

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#4 Post autor: ktośtam » poniedziałek, 22 stycznia 2007, 13:25

Nie znam za wiele 2... Lubię w nich to, że są pomocne.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#5 Post autor: Miltado » środa, 24 stycznia 2007, 15:04

Tak samo ;) Cenię 2 dla tego, że potrafią pomagać innym ludziom. Zawsze jest o czym i z kim pogadać ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
lusylia
Posty: 383
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 06:05
Lokalizacja: chi town

#6 Post autor: lusylia » czwartek, 25 stycznia 2007, 10:04

Dwojki jakie znam sa albo wspaniale, albo TOTALNIE wkurzajace. Mam najlepsza przyjaciolke 2w1 i jest ona moja bohaterka. Jest bardzo ekstrawertyczna, szczesliwa, wcale nie nachalna ale niejako widzi wszystko na temat tego gdzie jest problem i by go zalagodzic oferuje praktyczna pomoc i wplywa na ludzi dodajac im skrzydel.

Inne Dwojki jakie znam sa jednak calkiem inne, tu w gre wchodzi poziom zdrowia i tkwienie w jakichs pulapkach niewiedzy. Sa agresywne, wymagaja od innych podziwu za ich niechciana usluznosc, obwiniaja srodowisko za bycie pasozytami na ich chojnym garnuszku, uwazaja sie za kaste tych "najbardziej zasluzonych". Takie osoby mijam szerooooookim lukiem.
1w9, INFJ/j, sx/sp/so (silny zwiazek z polaczeniami 7 i 4, oraz i8i6)
___
Oh laughing man
What have you won?
Don't tell me what cannot be done.

Awatar użytkownika
NYCTEA
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 23:39

#7 Post autor: NYCTEA » sobota, 27 stycznia 2007, 01:47

Dwójki potrafią bezinteresownie dawać i, co ciekawsze, sprawia im to radość.

Ale wkurza mnie ich zależność, że tak łatwo sie przywiązują i często zachowują się jakby miały klapki na oczach. Czasem do tego stopnia, że wydają się nie mieć instynktu samozachowawczego, a odrzucone gotowe są samoupokarzać się i poniżać <odraza>, chcąc być kochane (czemu nie mogą trochę estetycznie i porządnie pocierpieć ze słodkim żalem jak Czwórki!..). Są też mistrzami w manipulowaniu. Kiedy zależy im na osiagnięciu jakiejś relacji zaczynają wywierać wielką presję, aż ma się ochotę albo nawiać, albo skutecznie zmaltretować psychicznie.

To tyle o tym, co inne typy w Was lubią..:P
4w5&INTP

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#8 Post autor: Miltado » sobota, 27 stycznia 2007, 17:42

Chyba pomyliłaś z 6 ktore w ogień potrafią wskoczyć.

Ale nie o tym ostatnio chytrze wykombinowalem osobowość mojego wroga. I o szok!! To 2w3 ten sam typ co osoby z którą się świetnie dogaduje!! Nieźle...

Więc prośba do 2, bądźcie zdrowe!, bo potraficie być zarówno czarujące i piękne, jak i denerwójące i pyszałkowate...
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
NYCTEA
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 23:39

#9 Post autor: NYCTEA » sobota, 27 stycznia 2007, 19:38

Nie pomyliłam. Szóstki są podejrzliwe, a Dwójki często jakoś podświadomie pakują się w związki, w których mają marne szanse i dążą do ubezwłasnowolnienia partnera (chcą się sprawdzić). Zaczynają stapiać się z nim. Jakby bez niego nie istniały i nie miały wartości.

I jeszcze często zachowują się, jakby w przeszłości ktoś zaciągnął u nich dług, a od otoczenia oczekiwały uiszczenia zapłaty.
4w5&INTP

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#10 Post autor: Miltado » sobota, 27 stycznia 2007, 19:44

Hmm, chyba musze się zgodzić. W sumie wy 4 jesteście bardzo pociągające, mam skrzydło 4 to wiem ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Linkin
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 16:09

#11 Post autor: Linkin » piątek, 9 lutego 2007, 18:07

Ostatnio zauroczyła mnie koleżanka z osobowościa 2. Jest pomocna, bardzo miła oraz ma bardzo ładny uśmiech, który często ofiaruje innym, mimo że ich dobrze nie zna.

WIECEJ TAKICH LUDZI A ŻYCIE BĘDZIE LEPSZE :D
6w5.

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#12 Post autor: ewutek » niedziela, 11 lutego 2007, 01:15

Znam bardzo dobrze jedną 2w3 i odpowiada mi jej asertywność, gadulstwo (nasza "rozmowa" zazwyczaj przypomina teatr jednego aktora), bezpośredniość, niewyczepany zasób energii, trzeźwe spojrzenie na życie i chęć dawania, dawania, dawania... i jeszcze raz dawania, które raczej polega na uszczęśliwianiu otoczenia (nieraz wbrew jemu samemu :lol: )
To bardzo ekstrawertyczny typ na pograniczu mojego dualu i, mimo że czasem muszę się bronić przed inwazją troskliwości w mój intymny świat przemyśleń, doskonale się dogadujemy.

To napisałam ja, 5w4.
5w6

Awatar użytkownika
Ayla
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 12 listopada 2006, 17:52
Lokalizacja: Warszawa

#13 Post autor: Ayla » środa, 4 kwietnia 2007, 01:15

a pisze:w dwójkach lubię taką jakąś niewinność, z której one nie zdają sobie sprawy. :wink:
to jest dokładnie to :)
+ fajne jak ktoś się stara dotrzeć do mnie mimo przeszkód i jeszcze do tego potrafi byc delikatny a nie nachalny jak niektorzy (nie wymienie z cyfry;)

pozdro dla 2 (czyli buziaki :wink: )
5w4

Awatar użytkownika
Cortina
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 10:58

#14 Post autor: Cortina » niedziela, 29 kwietnia 2007, 15:08

Ja w dwójkach nie lubię niczego znam sześć dwójek i nawet zdrowe są beznadziejne. Kobiety to intrygantki, zmyślają, albo przeinaczają prawdę aby wyjść na święte. Nie można im zaufać bo to frajerzy i sprzedawczyki. Wtrącają się we wszystko nawet jeżeli nie maja o tym pojęcia. Mężczyzn to tez się tyczy. Poza tym faceci 2 to nudziarze jeszcze więksi od 9.
9w1, INFp

Damkac
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2007, 16:46

#15 Post autor: Damkac » poniedziałek, 7 maja 2007, 18:34

Chyba każdy lubi osoby, które chętnie pomagają i starają się uszczęśliwiać innych. Znam taką jedną osobę i myślę, że jest dwójką, a przynajmniej ubzdurałem sobie, że nią jest ;) Dla mnie ona jest najwspanialsza na świecie, miła, wrażliwa, dziecinna (w pozytywnym sensie) Pewnie nie jestem obiektywny i dlatego widzę w niej same plusy. Tylko szkoda, że musiała sobie durnego chłopaka wybrać :(
5w4

ODPOWIEDZ