Czym się zajmujecie? (tylko 2)

Perwik
Enneatyp: Moja słodka tajemnica

Czym się zajmujecie? (tylko 2)

Postautor: Perwik » niedziela, 31 lipca 2011, 22:38

Czym się zajmujecie?

Proszę Was abyście odpowiedzieli tylko na pytanie czym się zajmujecie (bo musicie i bo chcecie), ewentualnie co chcecie robić w przyszłości -> jakie sfery życia Was interesują, co robicie, co będziecie robić, a także o czym myślicie.

Proszę Was, abyście nie pisali dlaczego ani po co robicie to co robicie.

Interesuje mnie tylko rejon waszego działania w świecie.

Przykład:

Jestem Perwik (chłopiec) w życiu zajmuję się szeroko pojętym rozwojem. Interesuje mnie w to jak człowiek się rozwija, dlaczego, po co, co mu siedzi w głowie, co robi i dlaczego to robi, jaką ma osobowość. A także co czuje i jak czuje. Często także analizuję dylematy moralne -> dlaczego ktoś/ja tak a nie inaczej postąpił.
Po za tym intensywnie pracuję nad poczuciem dobrego smaku, rozwijam swój gust a także szlifuję umiejętność wyrażania swoich emocji w ekspresji artystycznej po przez słowo/ruch/dźwięk, także w tym sektorze pracuję a właściwie raczkuję. (ważne jest to, że w tym sektorze chcę pracować zawodowo).
W mniejszym stopniu interesuje mnie rozwój fizyczny/sport (chociaż uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i tańczyć).
Prawie nigdy nie zastanawiam się nad swoją sytuacją społeczną.
W dziedzinach technicznych oraz ekonomicznych wiem tyle ile muszę wiedzieć, żeby się całkowicie nie pogubić, chociaż nienawidzę biurokracji i staram się jej unikać.
Otoczenie/przyrodę traktuję jako przyjemny dodatek, lubię spacery nad morzem, czasem włóczę się po lesie.

Czyli jak widzicie pytanie jest CO MNIE Z GRUBSZA INTERESUJE

Proszę, aby wypowiadały się tylko osoby z tego podforum i to osoby, które są względnie pewne swojego typu. Zakładam ten temat na każdym podforum, więc proszę abyście odpowiadali „u siebie”. Jeśli odczuwacie bardzo silny wpływ skrzydła lub połączenie z konkretnym typem -> napiszcie o tym.
Możecie podać także swoją płeć, jeśli jest niepewna (nie znam użytkownika a nick nie wskazuje czy to chłopiec czy dziewczynka).

Po co ten temat? Chcę sprawdzić, czy jest jakaś zależność między typami enneagramu a tym czym się ludzie zajmują, gdzie pracują, w jakich sferach życia się rozwijają no i o czym myślą.

Awatar użytkownika
valerie
Enneatyp: Dawca

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 2)

Postautor: valerie » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 13:18

Ogólnie, to zajmuję się wieloma rzeczami. Przede wszystkim chemią, którą zamierzam studiować, aby w przyszłości zostać nauczycielką. Dosyć dużo też pracuję nad swoją znajomością języka angielskiego. Poza tym, to piszę opowiadania, a nawet ostatnimi czasy coś dłuższego. Trochę rysuję. Trochę gram na konsoli. Szyję i przerabiam ubrania, trochę interesuję się modą. Ostatnio zaczęłam jeździć motorem.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Intan
Enneatyp: Dawca
Kontaktowanie:

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 2)

Postautor: Intan » środa, 3 sierpnia 2011, 17:39

Co mnie z grubsza interesuje?
LUDZIE. ♥_♥ Są takimi ciekawymi istotami!
Chciałabym w przyszłości studiować psychologię i/lub (ale bardziej i) japonistykę, bo tym się interesuję. Lubię zwierzątka ♥ i chcę im pomagać, pełniąc wolontariat w schronisku, więc o nich także coś wiedzieć muszę, ale na razie moja wiedza ogranicza się tego, co zdołam zaobserwować u swoich własnych pupili (koty - więc do psów tego odnieść nie będę mogła, ale to szczegół. Potem się nadrobi.).
Lubię pisać opowiadania i jak najdzie mnie wena, robię to. Czyli dość często. I podobno dobrze mi to wychodzi, ale sama uważam, że muszę jeszcze podszkolić swój warsztat, styl, język...
Uwielbiam czytać i namiętnie pochłaniam książki z gatunku fantasy, tylko żeby nie było za dużo romansu, lubię mieć pole do popisu dla mojej wyobraźni. Lubię też uczyć się języków i dobrze mi to wychodzi (będę udawać skromniachę i nie powiem, że mam 6 z niemca i 5 z polskiego jako jedyna osoba w klasie, a co! n_n)
Innym takim moim zainteresowaniem, czy raczej - fascynacją - są... mniejszości seksualne. Głównie homoseksualiści. Bez specjalnego powodu - przyciąga mnie to, co inne, a więc i ciekawe.
Może za kilka lat będę zajmować się większą ilością rzeczy i bardziej na poważnie, na razie się w to wszystko tylko bawię. c:
dwietrzecie
sx/so/sp
EII-Fi | DCN{H}

Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Wróć do „Typ 2”