Talenty Dwójek

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

Talenty Dwójek

#1 Post autor: Fenol » wtorek, 3 marca 2009, 23:59

Podobny temat założyłem na forum Piątek ;) tak więc: trudnicie się w wyrażaniu siebie w jakiejś sztuce? Wiersze, proza, muzyka, malarstwo, rysunek? Lubicie i potraficie łapać swoje uczucia i uczucia innych w jakiejś zamkniętej formie?

Tak więc - pochwalcie się jeśli coś tworzycie :)


6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#2 Post autor: danath » środa, 4 marca 2009, 00:03

Moze gdybym byl czwórka to mialbym wiecej talentow :wink: W kazdym razie pasjonuje mnie malarstwo,zwlaszcza surrealizm i romantyzm, moze dlatego czasem uchodze za nudziarza :P ,z muzyki uwielbiam dlugie rozbudowane kompozycje (doom metal ) najlepiej bez refrenu i zwrotek, czasem snia mi sie po nocach moje wlasne utwory,chcoiaz nie umiem na niczym grac :P :twisted: :oops:

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#3 Post autor: Fenol » środa, 4 marca 2009, 00:08

polecam posłuchać post-rocka :) wielominutowe instrumentalne partie, przeszyte emocjami, budowanym napięciem i opowiadaną historią - choć bez słów :) (uwaga, bo jak źle trafisz, to uznasz, że to nudne jest... ale jak dobrze trafisz i się wkręcisz - to już po Tobie :D)
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#4 Post autor: chupser » środa, 4 marca 2009, 00:10

talenty czy zainteresowania? ;o To raczej 2 rozne rzeczy... talent to ja podobno mam do wszystkiego po trochu : p

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#5 Post autor: danath » środa, 4 marca 2009, 00:10

A znasz moze Neurosis lub Cult of Luna ? To metalowe zespoly czerpiace wiele z post rocka :)
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#6 Post autor: Fenol » środa, 4 marca 2009, 00:14

Cult of Luna jak najbardziej :) ale może przenieśmy się z tym do tematu o muzyce :P. EOT.
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#7 Post autor: boogi » środa, 4 marca 2009, 01:41

Talenty? Lubię pisać. Najlepiej o tym, co się zdarzyło - jakaś relacja z wyjazdu na Mazury czy z gór, takie tam; coś, jakby taki obserwator ze mnie był, z tym że nie potrafiłbym chyba opisać akcji w której nie brałem udziału. Za to potrafię pisać tylko na komputerze takie rzeczy, bo długopisem za długo by to zajęło (na klawiaturze piszę bardzo szybko, no i błędy można później poprawić, a jestem pod tym względem perfekcjonistą). Kiedyś coś tam próbowałem pisać opowiadania, jedno napisałem takie z którego byłem zadowolony, nie uwierzono mi że to ja je napisałem, no i od tamtego czasu nie pisałem. Ale może niedługo mnie natchnie ^^
Co do muzyki - mam gitarę. Tak ze 3 lata ją mam, doświadczenie pokazuje że służy głównie do zbierania kurzu. Umiem na razie jeden kawałek, który się kiedyś tam nauczyłem; niestety słoń mi na ucho nadepnął, więc sam nowego nic nie stworzę, ale ogólnie uważam, że z grą odtwórczą (jak się "na betona" czegoś nauczę) to nie mam problemów. Tylko czy to można uznać za talent? W pojęciu moim-dwójkowym na pewno, bo jest to użyteczne i da się przełożyć na coś praktycznego. W pojęciu czwórkowym pewnie nie, bo nic nowego nie tworzę; ba, nawet siebie pewnie tym nie wyrażam.
A w pisaniu akurat wyrażam siebie ;]

Inne talenty? Z pewnością mam jeden dar, nie będę się pseudo-skromnie czaił tylko opiszę go słowami które swego czasu gdzieś wyczytałem: "zauważa na bieżąco więcej emocji, niż większość ludzi jest w stanie sobie w ogóle wyobrazić". To się czasem przydaje - szczególnie, że ten talent dotyczy też rozpoznawania nastroju u psów i kotów ^^ Chociaż bywa i problematyczne...

No, a poza tym jestem mistrzem Polski spania na czas - w skali całego świata bije mnie tylko inny rudy kot - Garfield. Ale i jego niedługo pokonam 8) (o ile nie zaśpię na konkurs :lol: )
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
kinia
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 22:31
Lokalizacja: kraków

#8 Post autor: kinia » środa, 4 marca 2009, 09:00

co to jest spanie na czas? :shock: :D

umiem grać na pianinie - choć ostatnio służy dokładnie do tego samego co gitara przedmówcy ;) - kiedyś nawet bardzo się starałam uczyć grać na pianinie...

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#9 Post autor: danath » środa, 4 marca 2009, 10:31

No dobra ja tez mam jeden talent :P Podobno umiem świetnie słuchac, ale to chyba tyczy sie wszystkich dwójek :) Zwracają mi na to zawsze uwagę przedstawicielki płci pięknej :D dodając do tego czasem mase komplementow co skutecznie łechce moje skromne ego :oops: :lol:
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
kinia
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 22:31
Lokalizacja: kraków

#10 Post autor: kinia » środa, 4 marca 2009, 11:25

danath pisze:No dobra ja tez mam jeden talent :P Podobno umiem świetnie słuchac, ale to chyba tyczy sie wszystkich dwójek :) Zwracają mi na to zawsze uwagę przedstawicielki płci pięknej :D dodając do tego czasem mase komplementow co skutecznie łechce moje skromne ego :oops: :lol:
możesz być zatem dobrym księdzem :D

słuchać umie każda dwójka, jak słuchasz pomagasz a przy okazji dowiadujesz się czego ta druga osoba potrzebuje jeszcze...

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#11 Post autor: danath » środa, 4 marca 2009, 11:36

kinia pisze:
danath pisze: możesz być zatem dobrym księdzem :D
A ja marze o gromadce dzieci :( tos mnie pocieszyla :evil: :P
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

#12 Post autor: Gudrun » środa, 4 marca 2009, 11:40

danath pisze:
kinia pisze:
danath pisze: możesz być zatem dobrym księdzem :D
A ja marze o gromadce dzieci :( tos mnie pocieszyla :evil: :P
Przejdź na protestantyzm, nie będzie problemu :wink:

Awatar użytkownika
kinia
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 22:31
Lokalizacja: kraków

#13 Post autor: kinia » środa, 4 marca 2009, 11:49

danath pisze:
kinia pisze:
danath pisze: możesz być zatem dobrym księdzem :D
A ja marze o gromadce dzieci :( tos mnie pocieszyla :evil: :P
czemu marzysz o gromadce dzieci?
co w nich jest takiego pociągającego?

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#14 Post autor: danath » środa, 4 marca 2009, 11:53

Nie patrze pod katem pociagajacego :P no dobra trójka wystarczy :P Sam jestem jedynakiem i niefajnie miec jedno dziecko,a w zasadzie byc jedynym dzieckiem :)
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
kinia
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 22:31
Lokalizacja: kraków

#15 Post autor: kinia » środa, 4 marca 2009, 11:56

danath pisze:Nie patrze pod katem pociagajacego :P no dobra trójka wystarczy :P Sam jestem jedynakiem i niefajnie miec jedno dziecko,a w zasadzie byc jedynym dzieckiem :)
3 to przesada - wierz mi :)

pod wieloma względami, chocby poruszania sie ;)
oczu wokół głowy i takie tam

rozumiem chec wiecej niz jednego, ciezko chyba jest byc jedynakiem i dosc samotnie :(

ODPOWIEDZ