Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

Mój temperament to:

Sangwinik
1
5%
Flegmatyk
0
Brak głosów
Choleryk
1
5%
Melancholik
4
18%
Sangwinik/Choleryk
2
9%
Melancholik/Flegmatyk
2
9%
Flegmatyk/Sangwinik
4
18%
Sangwinik/Melancholik
8
36%
Choleryk/Flegmatyk
0
Brak głosów

Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
chottomatte
Enneatyp: Entuzjasta
Kontaktowanie:

Postautor: chottomatte » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:31

W hakera bawię się w kafejkach internetowych :mrgreen: W domu klikam pajacyka i czytam słowo na niedzielę :mrgreen:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
chupser

Postautor: chupser » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:33

a radia maryja tez sluchasz? :twisted:

Awatar użytkownika
chottomatte
Enneatyp: Entuzjasta
Kontaktowanie:

Postautor: chottomatte » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:34

Nałogowo :mrgreen:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
chupser

Postautor: chupser » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:42

ok

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Enneatyp: Zdobywca

Postautor: Aleksandrowa » poniedziałek, 18 maja 2009, 16:10

Towarzyski sangwinik 16
Energiczny choleryk 8
Perfekcyjny melancholik 9
Spokojny flegmatyk 7

Oto najbardziej pasujące do Ciebie typy osobowości:
Towarzyski sangwinik - Towarzyski sangwinik to optymista. Potrafi przyciągać do siebie ludzi, jest emocjonalny i wylewny, entuzjastyczny i spontaniczny, ma duże poczucie humoru. Gadatliwy, ciekawy, jest dobrym narratorem i urodzonym aktorem. Żyje raczej dniem dzisiejszym niż tym co było lub będzie. Jest duszą towarzystwa i tak gdzie przebywa wnosi radość. Nie chowa urazy, lubi komplementy, szybko przeprasza. W pracy ochotnik, inicjuje nowe formy aktywności, jest twórczy, tryska energią i entuzjazmem. Potrafi sprawiać bardzo dobre wrażenie, posiada umiejętności pobudzania innych do współpracy. Powinien pracować w środowisku wymagającym zmiennych form aktywności, pozbawionym konieczności wykonywania zadań rutynowych. Dobrze będzie czuł się w pracy wymagającej inicjatywy, twórczego rozwiązywania wielu problemów, wymagającej szybkiego podejmowania decyzji. Powinna to być praca zapewniająca szerokie kontakty z ludźmi.
Jest prawdopodobne, że towarzyski sangwinik nie będzie zadowolony z pracy wymagającej posługiwania się liczbami, wykresami, wymagającej dokładności, staranności i skrupulatności.
Przykładowe zawody: instruktor kulturalno oświatowy, pilot wycieczek turystycznych, akwizytor, handlowiec, organizator przedsięwzięć reklamowych, stewardessa, aktor estradowy, śpiewak itd.
Zawody niewskazane: księgowy, ekonomista, laborant chemiczny, dyrektor przedsiębiorstwa, prawnik itp.

Trzeba było wybrać inny kierunek :]

A siebie uważam za sangwinika/choleryka.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
Fenol
Enneatyp: Lojalista

Postautor: Fenol » poniedziałek, 18 maja 2009, 16:51

Towarzyski sangwinik 9
Energiczny choleryk 1
Perfekcyjny melancholik 12
Spokojny flegmatyk 18

Oto najbardziej pasujące do Ciebie typy osobowości:
Spokojny flegmatyk - Spokojny flegmatyk to pesymista i obserwator. Nastawiony na relacje z ludźmi. Jest spokojny, chłodny, opanowany, zrównoważony i cierpliwy, cichy a przy tym dowcipny. Powściągliwy w wyrażaniu emocji, które skrywa głęboko. Życzliwy, uprzejmy, potrafi poświęcić dużo czasu sprawie czy człowiekowi. W kontaktach z ludźmi uprzejmy, pogodny, lubi obserwować ludzi. Potrafi współczuć i otaczać troską. Potrafi pośredniczyć w rozwiązywaniu problemów, potrafi znajdować proste wyjścia. Preferuje pracę nie wymagającą pośpiechu i tempa, nastawioną na kontakty z ludźmi, pomaganie i rozwiązywanie problemów, nie wymagającą podejmowania szybkich decyzji, przemieszczania się. Jest solidny uprzejmy i pogodny, potrafi słuchać. Powinien podejmować zadania wymagające dokładności, skrupulatności i drobiazgowych analiz, rozwiązywania psychologicznych i naukowych problemów. Dobrze, gdy oczekuje się od niego pracy nastawionej na kontakt z drugim człowiekiem. Przykładowe zawody: socjolog, psycholog kliniczny, pracownik naukowy, pisarz, kustosz w muzeum, bibliotekarz, krytyk literacki
Zawody niewskazane: akwizytor, manager, pilot wycieczek turystycznych, sprzedawca, handlowiec, policjant, dyrektor przedsiębiorstwa, kurator sądowy, wychowawca w zakładzie karnym, itp.

też Ci dodam coś od siebie boogi ;) ankiety nie będę wam zakłócał :P

@chottomatte: jak widzę, to naszym eksperymencie nie tylko ja zrezygnowałem z napisanego typu w sygnaturze 8)
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
chupser

Postautor: chupser » poniedziałek, 18 maja 2009, 16:54

Fenol Ty mnie nie wkrecisz, ze nie jestes piatka :P juz wczesniej widzialem Twoja sygnature

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Enneatyp: Mediator

Postautor: Orest_Reinn » poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:20

Naprzemiennie sangwinik i flegmatyk. To drugie to przy pracy ;)
W kontaktach towarzyskich staram się być pozytywnie nastawiony i choć odrobinę energiczny. Może nie zawsze wychodzi jak bym chciał...
Z kolei irytują mnie ludzie wykonujący pracę nerwowo i niespokojnie. Idealnym przykładem jest mój tata, z którym robiliśmy właśnie w domu remont. Odczuwałem olbrzymią ulgę, gdy gdzieś szedł i zostawiał mi jakąś robotę do zrobienia samemu. Mogłem w końcu spokojnie pracować pogwizdując wesoło i nie musiałem słuchać jak on dyszy i sapie (wcale nie dlatego, że był zmęczony, on po prostu tak dramatyzuje) przy najmniejszym ruchu, jakby targał worki cementu.

Awatar użytkownika
Vadi

Postautor: Vadi » środa, 8 lipca 2009, 13:11

Choleryk, a później sangwinik. Ja po prostu muszę się kłócić i bronić swojego zdania. Sytuacja mnie do tego zmusza. :roll: Jak już mówiłam, zaprawiłam się w boju. A scenka rodzajowa z dzisiejszego dnia - każdy mną dyryguje, bo wie najlepiej, jak mam dojechać do Lublina. Jeden, brat ESTp, krzyczy na mnie z kierunku schodów, że mam jechać tak, a nie inaczej, bo mnie jeszcze zdążą na dworzec podwieźć. Mama ESFp krzyczy z kolei od drzwi, że co ja sobie wyobrażam, że nikt mnie nigdzie podwoził nie będzie. A ja ani słowa nie powiedziałam w tej kwestii. :? Dobrze, że tata ISTp siedział w samochodzie, to już się nie wtrącał. I dobrze, że siostra ESTj jest w Anglii.

Żyć nie umierać. :cry:

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Rinn » środa, 8 lipca 2009, 13:48

Ankiety nie zaznaczałam, ale test zrobiłam, to się pochwalę: jestem melancholik łamane na flegmatyk (po 15 punktów), z dużą dozą sangwinika (9). :wink:
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

Pablo
Enneatyp: Szef

Postautor: Pablo » środa, 8 lipca 2009, 14:06

Hmmmm ciekawe ;) Z drugiej strony "spokojny flegmatyk" to zaprzeczenie"

Towarzyski sangwinik - 9
Energiczny choleryk - 14
Perfekcyjny melancholik - 7
Spokojny flegmatyk - 10

Energiczny choleryk - Energiczny choleryk to optymista, człowiek czynu, nastawiony na działania i kierowanie, jest urodzonym przywódcą, dynamiczny i aktywny ujawnia silną wolę i zdecydowanie. Wśród ludzi wzbudza zaufanie i respekt. Często pracuje dla potrzeb grupy, przewodzi i organizuje. Preferuje pracę, którą może sam zorganizować, szybkość działania, realizację jasno sprecyzowanych celów, jest szybki w działaniu. Potrafi rozdzielać pracę, koncentrować uwagę zespołu na wydajności. Lubi przewodzić i organizować prace innym. Powinien pracować w środowisku stwarzającym duże możliwości samodzielnego organizowania pracy sobie i innym. Środowiskiem niewskazanym będzie każda praca rutynowa, wymagająca jedynie wykonywania poleceń, nie otwierająca możliwości realizowania własnych pomysłów. Przykładowe zawody: przedsiębiorca, dyrektor przedsiębiorstwa, inżynier w przemyśle i budownictwie, manager, handlowiec, prawnik, dziennikarz, ordynator oddziału szpitalnego, reżyser, policjant.
Zawody niewskazane: księgowy, pracownik biurowy, analityk chemiczny, farmaceuta.

W sumie wzmianka o pracy się zgadza :)

Edzia

Re: Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

Postautor: Edzia » środa, 25 listopada 2009, 17:37

No wiec i ja jestem dwojka i sie dozucam : Perfekcyjny melancholik :))

Perfekcyjny melancholik - 16
Spokojny flegmatyk - 1
Energiczny choleryk - 11
Towarzyski sangwinik - 12

pozostalych nie czytalam wiec nie wiem czy ten towazyski ma cos ze mnie :)
2w1

Awatar użytkownika
Venus w Raku
VIP
VIP
Enneatyp: Perfekcjonista

Postautor: Venus w Raku » czwartek, 26 listopada 2009, 19:08

Znane mi Dwójki, to albo melancholicy, albo sangwinicy. Często zdarza się, że wychodzi z nich choleryk. Flegmatyk może, ale jakoś nie kojarzy mi się z tym typem.
1w9, 6w5, sp/sx

Awatar użytkownika
valerie
Enneatyp: Dawca

Postautor: valerie » sobota, 8 maja 2010, 20:17

melancholik/sangwinik (i na dodatek trochę z flegmatyka O_o)
uwielbiam te sprzeczności! Najdziwniejsze, że zgadzam się i z jednym i z drugim opisem (bo co do flegmatyka, to tylko tyle, że umiem słuchać i nie lubię szybko podejmować decyzji).
I pomyśleć, że kiedyś uważałam się za choleryko-melancholika, ale to było daaawno temu, gdy byłam tak chora Dwójką, że uważałam się za chorą Ósemkę.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Intan
Enneatyp: Dawca
Kontaktowanie:

Postautor: Intan » czwartek, 25 sierpnia 2011, 19:26

Towarzyski sangwinik 13
Energiczny choleryk 3
Perfekcyjny melancholik 13
Spokojny flegmatyk 11

c:
dwietrzecie
sx/so/sp
EII-Fi | DCN{H}

Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Wróć do „Typ 2”