Idealizm

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Re:

#46 Post autor: inv » sobota, 2 lipca 2011, 18:46

Orest_Reinn pisze:Pieprzyć stereotypy! 2 empatykiem? BUAHAHA! Nie, 2 cię uwiedzie, będzie nachalna i agresywna w tym co robi, będzie żerować na tobie, będzie manipulować bezczelnie udając kopciuszka, a na końcu i tak wypluje tylko twoje kości, by bielały na słońcu. Gdzieżby dwójkę interesowały zagubione życiowe niedorajdy? Nie, ona pobiegnie do tłumu, a ciebie podepcze. Zgnoi, opluje, bo cóż ty jej możesz dać? Dwójka chce być gwiazdą estrady, nie twoim psychoterapeutą.
2 so/sp || sp/so, możliwe.
brak sx u któregokolwiek typu raczej wyklucza u mnie dobre kontakty z taką osobą


Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Negai1
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 1 lipca 2011, 08:46
Enneatyp: Dawca

Re: Idealizm

#47 Post autor: Negai1 » niedziela, 3 lipca 2011, 09:12

Nie wiem jak inne dwójki, (ja jestem 2w3) ale ja na ogół nie lubię być gwiazdą estrady... faktycznie, czasem lubię się powygłupiać by zwrócić na siebie uwagę, ale to dlatego bo lubię się śmiać... na dodatek ja pomagam, nie oczekując ,,dziękuje", mam satysfakcje za to że druga osoba jest szczęśliwa. Nie oczekuje zapłaty, a i tak pomagam.
I nie wiem jak inne dwójki, ale ja nie jestem dziwką, jak to ktoś tu powiedział.
Nie chodzę z byle kim do łóżka, bo robię to tylko z miłości. Muszę na prawdę kogoś poznać by się z nim przespać... nie lubię historii na jedną noc, i gdy mam kogoś to nie lecę do kolejnego. Oczywiście- oczekuje tego samego od drugiej połówki.

I jestem bardzo empatyczna, nie umiem komuś nie pomóc, gdy widzę gdy cierpi. Nie robię tego dla sławy, bo często nikomu nie mówię o tym że pomogłam... robię to dla dobra innych. I na pewno nikogo nie podepczę, jak ta osoba jest dla mnie ważna.
Ten kto piszę że jest inaczej, musiał poznać wyjątkowo niezdrową dwójkę, lub nie polubić ją z innych przyczyn, i teraz wciskać innym kit że dwójki to najgorsze co może was spotkać... żałosne.

ODPOWIEDZ