Pewność siebie

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#16 Post autor: Orest_Reinn » środa, 27 lutego 2008, 17:46

Poczuwam się do tego obowiązku, bo brak aktywności tym bardziej zniechęca do pisania w konkretnym dziale.



Awatar użytkownika
Epona
Posty: 283
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 21:49
Lokalizacja: Opole

#17 Post autor: Epona » środa, 27 lutego 2008, 23:05

Orest_Reinn pisze:
Miłe słowa, na które nie zasłużyłam można jeszcze zaakceptować(polubić), ale jak mnie ktoś nie pochwali za moją pracę, serce i energię włożona w wykonanie to potrafię się bardzo zdenerwować i wszystko wygarnąć.
Pół biedy, gdy dwójka zwyczajnie coś wygarnia. Gorzej jak zaczyna się na pokaz smucić i narzekać na samą siebie jaka to ona jest do niczego. Współczuję ofiarom takiej wrednej manipulacji ;)
ofiary doskonale sobie z tym radzą.
Albo ja radzę sobie z nimi? :D
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.

2w1

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#18 Post autor: boogi » niedziela, 26 października 2008, 02:43

Epona pisze:Cytat:
Kiedyś było więcej takich niezasłużonych komplementów, dzisiaj już wiem na co mnie stać i się cenię (czytaj: zamieniam się w dumnego pawia i wcale mi to nie przeszkadza...po prostu pielęgnuję swój egoizm i próżność)
0rest pisze:A ponoć drogą rozwoju dwójki jest pokora Razz (tzn. nie jestem tego pewien, nie pamiętam dokładnie, ale chyba właśnie pokora)
Dokładnie o tym samym mówicie! Pokora, to przede wszystkim uznanie prawdy o sobie; może w taki sposób jak napisała Epona: "dzisiaj już wiem na co mnie stać i się cenię", a może w inny, ale jednak nie milczenie po wszystkim co się zrobiło, bo w tym drugim przypadku możnaby się stać właśnie chorą dwójką (nie doceniona - umrze).
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ