Jedynki - typ o niskiej EQ?

Wiadomość
Autor
napisał
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 11:33

#31 Post autor: napisał » piątek, 18 maja 2007, 12:01

Liczba punktów: 42
Poziom EQ - niski
Jeżeli to znaczy, że nie jestem zimnym, wyrafinowanym draniem, to się cieszę. :D


1w9

misiek
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2007, 02:59

#32 Post autor: misiek » niedziela, 20 maja 2007, 22:44

50

ale biorąc pod uwagę moje ostatnie życie dochodzę do wniosku że wcale nie jest tak źle :)

Karlos
Posty: 63
Rejestracja: sobota, 26 maja 2007, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#33 Post autor: Karlos » niedziela, 27 maja 2007, 00:23

Poziom EQ niski.

Awatar użytkownika
Greensleeves
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 21 czerwca 2007, 23:29
Lokalizacja: z nad morza

#34 Post autor: Greensleeves » piątek, 22 czerwca 2007, 17:50

EQ 37
niski

Ciekawe jak to się przekłada na:
-ekstrawersję/introwersję
-stabilność emocjonalną/neurotyzm ?

u mnie niskie EQ powiązane jest z introwersją i neurotyzmem.
1w2 [I+8 S+4 F+2 J+18]
Dobre uczynki zawsze procentują... zwykł mawiać Czesław nalewając dobrze uczynionego zacieru do aparatury destylacyjnej

Awatar użytkownika
Dfence
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 11 stycznia 2007, 18:10
Lokalizacja: Wroc

#35 Post autor: Dfence » sobota, 23 czerwca 2007, 10:35

Liczba punktów: 32
Poziom EQ - niski
1w2 (ADWOKAT)

Awatar użytkownika
angelique1990
Posty: 82
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 20:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

#36 Post autor: angelique1990 » sobota, 23 czerwca 2007, 11:08

Widze, że jedynki jak piątki, u nas to samo. Ja kończe z wynikiem 30...więc bardzo nisko.
Yusti - odpowiem twierdząco na Twoje pytanie. Cięzko łączyć się w pary, gdy druga strona myśli, że nic dla nas nie znaczy. A z własnego doswiadczenia moge powiedzieć, że razem 1 i 5 to coś w stylu dwóch kryształków lodu :) I jak każdy wie - bez odrobinki ciepła nie mogą sie stopić w jedno. Niby razem a całkowicie osobno.
..Ale mi tak nijako pokazać, co czuje. Ba! Jak ja nawet nie potrafię wiedzieć co czuje tak "z miejsca" :D
5w4, dużo z 4 INTJ sp/sx/so

"I lie inside myself for hours..."

...Je aime la France...

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#37 Post autor: Raven » sobota, 23 czerwca 2007, 11:12

No ja na razie zapunktowałem rekord :D

Ale w sumei to logiczne : mamy małe EQ, bo koncentrujemy się głównie na samorozwoju i myślimy w 1szej kolejności o sobie, co często błędnie nazywane jest egoizmem
1w9

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#38 Post autor: Orest Reinn » piątek, 13 lipca 2007, 23:30

Hmm, widzę, że u jedynek to samo co u nas ;]
Moim zdaniem to nie my jesteśmy dnem tylko cała ta "inteligencja emocjonalna". Nie jest ona w żaden sposób związana z inteligencją: to jedynie bezpodstawne zakfalifikowanie pewnych konkretnych cech charakteru jako wyznaczniki inteligencji.
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#39 Post autor: ewutek » piątek, 13 lipca 2007, 23:47

Orest Reinn pisze:Nie jest ona w żaden sposób związana z inteligencją: to jedynie bezpodstawne zakfalifikowanie pewnych konkretnych cech charakteru jako wyznaczniki inteligencji.
Oczywiście, że to nie ma żadnego związku z inteligencją poznawczą. Bardzo często osobniki inteligentne z wysokim IQ mają niskie "kompetencje emocjonalne i społeczne" (vide Max Cohen z "Pi").
5w6

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#40 Post autor: Orest Reinn » sobota, 14 lipca 2007, 00:01

No właśnie - ponoć mam "kompetencje emocjonalne i społeczne" ponieważ jestem leniem oraz introwertykiem (co głównie te cechy u mnie zaważyły na wyniku) Co ma piernik do wiatraka? :P
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#41 Post autor: ewutek » sobota, 14 lipca 2007, 00:19

Nie wiem co ma. :] A który test rozwiązywałeś, że zakwalifikowali Cię jako jednostkę "kompetentną społecznie" i rozwiniętą emocjonalnie na podstawie domniemanego lenistwa? :) Do przebadania swojej EQ posłużyłam się tym narzędziem: http://www.queendom.com/tests/access_pa ... gTest=1121. Spodziewałam się dobrego wyniku, skrupulatnie analizowałam wszystkie sytuacje i emocje osób przedstawionych w scenkach. Niestety, nie ma dla mnie ratunku. I'm doomed.
5w6

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#42 Post autor: Revania » sobota, 14 lipca 2007, 00:22

Zaświadcza się, że Sz. P.

Revania
został(a) przebadany(a) na okoliczność:
Psychotesty
- Poziom inteligencji emocjonalnej
i uzyskał(a) wynik:

Liczba punktów: 16
Poziom EQ - bardzo niski
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#43 Post autor: ewutek » sobota, 14 lipca 2007, 00:31

Revania, pogratulować - nowy rekord. Jedynki wyszły na prowadzenie w tym szalonym pojedynku o zaszczytny tytuł "Emocjonalnego dna". ;)
5w6

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#44 Post autor: Revania » sobota, 14 lipca 2007, 00:36

Mam się śmiać czy płakać :roll: ?

W każdym razie robię drugi test, zobaczę co mi wyjdzie...

Edit: wyszło mi to:
Self-report Component
Subscale IQ score = 55
Subscale percentile = 0.13


55
According to your self-report answers, your emotional intelligence is very poor. People who score like you do feel that they have trouble dealing with their own emotions and those of others. They struggle to overcome difficulties in their lives and they are unable to control their moods. It’s hard for them to understand how best to motivate themselves and reach their goals. In addition, they find social interactions quite difficult, for several reasons. They may have trouble allowing themselves to get close with others, finding it difficult to be vulnerable enough to establish intimacy. They also report having trouble offering support to others, likely due to the fact that they do not understand where others are coming from or they lack ideas about how best to help. Perhaps by working on your problem areas, you can become more confident in dealing with your own emotions and those of others.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Dori
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:43
Lokalizacja: Polkowice / Wrocław

#45 Post autor: Dori » wtorek, 4 grudnia 2007, 21:36

Oto moj wynik ;>



Snapshot Report
Self-report Component
Subscale IQ score = 93
Subscale percentile = 34


93
According to your self-report answers, your emotional intelligence is slightly below average. People who score like you do feel that their ability to understand and deal with their own emotions and those of others is just barely acceptable. Emotionally intelligent people have an easy time overcoming difficulties in their lives and they are generally able to control their moods. It�s easy for them to motivate themselves to overcome obstacles and reach their goals. In addition, they find social interactions to be quite easy and fulfilling, for several reasons. They are comfortable allowing themselves to get close with others, and feel comfortable being vulnerable enough to establish intimacy. They also report having an easy time offering support to others; likely due to an empathetic nature and a solid ability to offer advice. Perhaps by working on your problem areas, you can become more confident in dealing with your own emotions and those of others.
1w2

ODPOWIEDZ