Co złego za plecami

Czy słyszałoście coś czego niepowinnoście, co zepsuło cały dzień

Tak ale głupoty
3
23%
Żadko ale skrajnie niszczące stan emocjonalny
6
46%
Nie
4
31%
 
Liczba głosów: 13

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#31 Post autor: Revania » sobota, 15 grudnia 2007, 15:53

nlg, nie dojdziemy, bo jesteś taki uparty, że nie próbujesz nawet nas zrozumieć, tylko wcisnąć nam na siłę swój punkt widzenia. Wybacz, nie zaakceptujemy go, więc nie sil się na większą dawkę złośliwości.

(Jeśli miałabym powiedzieć to mniej kulturalnie i krótko, to by zabrzmiało: zamknij się xD. Teraz przeanalizuj sobie różnicę pomiędzy jednym, a drugim. Jest duża.)


Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Nelani
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 11 marca 2008, 13:05

#32 Post autor: Nelani » wtorek, 11 marca 2008, 14:19

a tak nie apropo, ciekawe, że w innych typach wypowiadają się w większości ich posiadacze. A u nas jakoś tak... krytycznie jest. I to ze stronny tych "obcych". Może to moje subiektywne wrażenie...
1w2

Awatar użytkownika
wiadukt
Posty: 567
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 17:08
Lokalizacja: Enneagram 1w2 -/- -/- Socjonika ESTj

#33 Post autor: wiadukt » wtorek, 11 marca 2008, 16:44

u mnie z tym było tak, ze jesli juz sie ktos odważył to zazwyczaj mówił najzwyklejsze glupoty
te za plecami albo powtorzone przez "zyczliwe" kolezaneczki, to same bzdury, choc czasem bolały jak uwiezyłam, a nie miał mi kto tego z głowy wybic
np ze ejstem brzydka, głupia - takie potoczne pierdoły bez pokrycia często, lub z zazdrości, ze sie komus powodzi etc
zazwyczaj gdy mnie grupka panien omiatała wzrokiem po czym wracała do pogaduszek, podchodzołam i sie dołaczałam,
jak idac slyszałam cos o sobie to najzwyklej prosiłam o powtorzenie przy mnie,
zeby bylo im łatwiej zaczynałam to zdanie i kazalam dokonczyc ^^ jak sie motały to mowiłam co mysle na ten temat
zawsze miałam sporo wrogów w dziewczynach, ale dzieki temu skonczyly sie wlasnie szepty, gapienie sie i inne tego typu

co do szczerości o której tu sie wspomina, to właśnie najczęsciej obrywałam właśnie za pouczanie i demaskowanie plotkarek,
a wszystkie rzeczy/sprawy/porachunki załatwiam oko w oko lub na forum zgromadzonych
co do szczerosci w moja strone to, Ci, najbardziej ze wszystkich zaufani i/lub "bliscy - niebliscy" zawsze walili wprost, co im sie nie podoba,
mniej konfliktowo jest dzieki temu

ps/ a Tobie o co tam chodzi Nela ? tak sie mowi o Jedynkach, nikt jakos bardzo nie przepada za tym typem enneagramowym Obrazek
Obrazek
...bardzo być może, ale żaba pozostaje żabą...
Monty Python

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#34 Post autor: Ediakar » wtorek, 11 marca 2008, 19:10

hehe dobre dobre :twisted:

o mnie mówią że nikogo prócz mnie takiego nie znają

jedna powiedziała że:"dobry z niego człowiek ale dziwak"
:lol: myśleli żem tego nie słyszał :evil: (niewiem czemu ale wtedy mnie to bardzo zraniło)"

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#35 Post autor: yusti » środa, 12 marca 2008, 07:33

.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 października 2010, 15:25 przez yusti, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#36 Post autor: Ediakar » środa, 12 marca 2008, 13:38

A to kórwa huje :evil: :evil: :evil:

Nie przejmuj sie Justii

Trzymaj sie dasz radę, na przekór im bądź lepsza od nich i się nie przejmuj tym co ględzą 8), zachowuj się jak by ich nie było poprostu ignoruj

Nelani
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 11 marca 2008, 13:05

#37 Post autor: Nelani » środa, 12 marca 2008, 14:14

ogólnie to rozchodzi się o to, że ludzie się niczym nie przejmują. Odwalić i z głowy, a jak ktoś się stara trochę bardziej, albo nie ze wszystkiego ma centralną polewę to jest "o matko, wyluzuj trochę ;/" A ja lubię zrobić coś prządnie i mieć z głowy. Nie znosze odwalać. Czemu to jest wada? I czemu się za to nie lubi Jedynek?
Jestem dumna z mojej osobowości :D (typowy tekst pewnie... trudno.)
1w2

Awatar użytkownika
Pan_Krzyś
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 marca 2008, 13:15

#38 Post autor: Pan_Krzyś » wtorek, 22 kwietnia 2008, 14:11

Nie ma nic gorszego niż dwulicowość, którą jednakże częściej spotykałem u kobiet niż u mężczyzn, obgadują swoje przyjaciółki, swoich chłopaków i nie nawet widzą w tym nic złego. Wierzę, że gdyby widziały, nie robiłyby tego.
A o sobie? Od innych słyszałem o sobie rzeczy, o których nawet ja sam nie wiedziałem, niesamowite, prawda?
Pozdro dla wszystkich informatorów z dziesiątej ręki, życzę sukcesów w pracy

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#39 Post autor: Raven » piątek, 25 kwietnia 2008, 22:35

Zawsze chciałem usłyszeć, co o mnie myślą inni ludzie (choć z dużą dozą pewności sądzę, że wiem co). Pytałem na trzeźwo, pytałem na mniej trzeźwo - bez skutku. I naprawdę, sądzę, że nie obraziłbym się, jak pisze Emjotka
1w9

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#40 Post autor: Ediakar » środa, 30 kwietnia 2008, 22:26

ale mnie wkórwia jak do kogoś mówię o czymś co mnie dotyczy a ta osoba wydaje sie jak by nie słuchała i nic o tym co ja mówię nie zagada a po sekundzie zaczyna o swim i ja słucham wypytuje ale gdy znów zagadne o swoim to dalej nicc tylko cisza kórwaaaamąććććććććććććć ale mnie to wnerwiaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil:

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#41 Post autor: yusti » czwartek, 1 maja 2008, 11:31

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 08:16 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#42 Post autor: Ediakar » czwartek, 1 maja 2008, 17:02

:P 8) :twisted:

ODPOWIEDZ