Jaki partner najlepszy dla Dwójki?

Dyskusje na temat typu 2
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#46 Post autor: AngelsDream » niedziela, 9 grudnia 2007, 10:29

Z jakim? :roll:


"Kłamca ma zaletę - wyobraźnię."
3w4, czyli rude i złe...

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#47 Post autor: dillinger » niedziela, 9 grudnia 2007, 10:30

9 :)

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#48 Post autor: AngelsDream » niedziela, 9 grudnia 2007, 11:38

Kobiety wszystkich typów często widzą u siebie zachowanie typowe dla dwójek. Dla przykładu kobiety z typem dziewięć, często mylnie identyfikują się z typem dwa, zwłaszcza gdy są matkami małych dzieci, ale dziewiątka unika rozgłosu za swoje działania i jest bardzo skromna, natomiast dwójka czuje się dumna ze swoich osiągnięć i posiada wysoką ocenę swojej wartości.
Może to stąd... nie wiem. Ja tylko chcę, żeby ta konkretna dwójka dała mi już święty spokój i skupiła się na 19centymetrowych problemach egzystencjonalnych swojego faceta. Tak, o tym też opowiada... :roll:
"Kłamca ma zaletę - wyobraźnię."
3w4, czyli rude i złe...

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#49 Post autor: dillinger » niedziela, 9 grudnia 2007, 11:44

Raczej nic na to nie poradzisz i podejrzewam, że jeśli jej ten facet nie rzuci definitywnie, to ona sobie nie da spokoju. Dla mnie to jest troche tragiczne, ale niestety tak jest. Fajnie, że jest przywiązanie, ale trzeba wiedzieć też, że nie za wszelka cene, bo jeśli jedna osoba w związku nie sznuje drugiej, to trzeba to zakończyć.

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#50 Post autor: AngelsDream » niedziela, 9 grudnia 2007, 11:56

Zawsze mogę się odciąć, jak teraz.

Najgorsze, że faceta nie widziałam na oczy, a wiem, ile ma centymetrów i gdzie. Ile razy to robili i jak, ile razy pękła im gumka. Mogła 2 tygodnie nie pisać, a potem nagle w panice histeryzować na GG, że znowu im coś się zsunęło/pękło. Koleś jest w ogóle arcymistrz, a to, że robi ją na swoją byłą, pije jakiś syf i rzyga jak kot, ma 50 koleżanek i wszystkie ważne, plus jak ma dołki, to wyzywa ją od ludzi szmacących się i dobijających go, to wszystko nie ma znaczenia. Ją tylko boli jego niewdzięczność za jej poświęcenie i pomoc.

Stereotypy bolą, ale niektórzy sami je ustanawiają.
"Kłamca ma zaletę - wyobraźnię."
3w4, czyli rude i złe...

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#51 Post autor: dillinger » niedziela, 9 grudnia 2007, 11:59

Stereotypy sa nieraz bardzo trafne 8)

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#52 Post autor: AngelsDream » wtorek, 11 grudnia 2007, 11:19

:twisted: Kara sama w sobie, piękne.

Innymi słowy: dwójki lubią mieć kogo zbawić swoim bólem? ;)
"Kłamca ma zaletę - wyobraźnię."
3w4, czyli rude i złe...

Awatar użytkownika
Prowokacja
Posty: 519
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 18:02
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

#53 Post autor: Prowokacja » środa, 6 lutego 2008, 01:22

Ja znam jedna , która lubi takich, z którymi może robić na co ma ochotę... :lol:
chyba jestem bezskrzydłową 6 a myślałam, że w7...
sp/sx

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#54 Post autor: Maro » piątek, 11 kwietnia 2008, 23:45

najlepszym partnerem dla rozklejonej niewiedzacej czego chce dwojki jest osemka. Pytanie tylko czy dla Osemki to dobry partner? niby podarzy za osemka ale tylko do czasu a pozniej osemka bedzie musiala bic dwojke. taki bledne kolo. ale to chyba jedyny typ dla dwojki ktory moze nia jakos rozsadnie wstrzasnac i poprowadzic przez zycie.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#55 Post autor: Orest_Reinn » sobota, 12 kwietnia 2008, 10:03

Chcielibyście ;) Wy, ósemki, postrzegacie jak widać świat bardzo materialistycznie ("poprowadzić przez życie" :roll: ). Dwójka nie wie czego chce, ale na pewno nie chce robić kariery i nie chce by ósemka ją do tego zmuszała. Dwójce potrzebny jest partner, który będzie potrafił odczytać jej sygnały i będzie w stanie uświadomić oraz zaspokoić jej potrzeby. Ósemka tego nie potrafi.

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#56 Post autor: Maro » sobota, 12 kwietnia 2008, 11:03

Ósemki materialistyczne? no co TY? jakiez to plotki i pomowienia.... Pozatym kto mowil ze osemka chce aby Dwojka robila kariere? no CHTO? Dwojka siedzi w domku opiekuje sie Osemeczka, ktora przy okazji bezgranicznie wielbi(gdyz ta an to zasluguje) a Osemka opiekuje sie bezgrancznie 2 - tylko ta musi przychodzic i mowic czego chce. do snu czyta jej Tolkiena..... az do pierwszego buntu Dwojki :P pozniej leje sie krew ale Osemka zawsze przebaczy skruszonej Dwojce bo nie ma materialistycznego serca- tylko szeroki gest panski.... :mrgreen:
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#57 Post autor: Orest_Reinn » sobota, 12 kwietnia 2008, 17:08

Cóż za wspaniałomyślność ze strony ósemeczki :lol: A jakie poświęcenie :lol:

Awatar użytkownika
Epona
Posty: 283
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 21:49
Lokalizacja: Opole

#58 Post autor: Epona » sobota, 12 kwietnia 2008, 20:29

nie, tylko nie 8 i 1 :/
nie zniosłabym ósemki bez serca:/
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.

2w1

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#59 Post autor: Maro » sobota, 12 kwietnia 2008, 22:12

kto smie twierdzic ze osemki nie maja serca? no oczywiscie w przeciwienstiwe do udajacych serce dwojek tylko po to by pasozytowac cala reszzte zycia na innych te serce wydaje sie pojeciem abstrakcyjnym ;>
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
enngiv
Posty: 209
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 12:29
Lokalizacja: Warszawa

hm...

#60 Post autor: enngiv » niedziela, 13 kwietnia 2008, 16:06

To co my glupawe ulegle dwojki dostzregamy w przebojowych, blyskotliwych osemkach to prostota wyrazu...Kiedy cos mowie wprost, to tylko 8 to dostrzega, bo sama zna taka forme u reszty jest niebagatelnie trudniej, albo Ci wierza jak nigdy w zyciu albo wogole...fajne sa osemki, uwodzilem kobiety i mezczyzn...ale partnerstwo kompletnie odpada...

Uwazaj jak sie wypowiadasz o dwojkach...

ODPOWIEDZ