Socjonika - Kwadra Delta. Duale: SLI i IEE (ISTp i ENFp).

Ogólne dyskusje na temat socjoniki
Regulamin forum
WAŻNA INFORMACJA:
Nazwa pisana czterema wielkimi literami (np. INFP) określa typ w MBTI.
Nazwa pisana trzema wielkimi literami i jedną małą (np. INFp), bądź nazwa trzyliterowa (np. IEI) to określenie typu w socjonice.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#121 Post autor: Emjotka » sobota, 14 lipca 2007, 16:00

Czekolada pisze:Cii, mówi się: 'nie wywołuj moda z lasu' :lol: .
Modzie forumowy, stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój, strzeż mnie od oftopowania złego i nie wycinaj pisania mego :lol: .


No tak, wierz sobie w tę morderczość :lol: . Ja się tam osobiście uważam za jedną z najprzyjaźniej nastawionych istot na tej planecie. I tutaj mówię zuuupełnie poważnie. :wink: Bycie mordercą nie przynosi większych, długotrwałych zysków :P . Więcej się traci...

/ Czy to nie jest najdłuższy temat w tym subforum? :lol: Trafimy niedługo do Księgi Rekordów Guinnessa :D . /


Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#122 Post autor: Czekolada » sobota, 14 lipca 2007, 17:07

Wiedziałam, że z tym aniołem to na długo nie pociągnę :lol: .

Przyjaźnie? Raczej pokojowo ... okresowe zawieszenie ostrych narzędzi. Instynkty trudno hamować, a żądzy ... przygody raczej się nie da.
Ja jestem kat-morderca ... tak na mnie niekiedy mówią (po coś jestem w kabarecie :lol: ) ...

A co do działów ... jeszcze do wycięcia pozostał nam 'podziel się ZŁOŚCIĄ!!!!' . Duale i ENFpy! Wiaderka i grabki w ruch! Podbijemy nie tylko subforum ... muahaha :twisted: ...

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#123 Post autor: Emjotka » sobota, 14 lipca 2007, 17:15

Czekolada pisze:Duale i ENFpy! Wiaderka i grabki w ruch! Podbijemy nie tylko subforum ... muahaha :twisted: ...
Nie chce mi się ^^" ...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#124 Post autor: Czekolada » sobota, 14 lipca 2007, 17:54

Emjotka pisze:
Czekolada pisze:Duale i ENFpy! Wiaderka i grabki w ruch! Podbijemy nie tylko subforum ... muahaha :twisted: ...
Nie chce mi się ^^" ...
Siet, myślałam, że od czegoś rzemieślnicy tu są :twisted: ...

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#125 Post autor: Almodi » sobota, 14 lipca 2007, 20:00

LOL :) Mi tez sie nie chce.

Wszystkim bezwzglednym wycinaczom postow mowimy: NIE!!!




Green Eyes: hola hola :!: my tu ładnie oczko przymykamy na wasz wesoły offtopik a Wy nam jeszcze wbijacie nóż w nasze czułe serduszka :twisted: nieładnie :(
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 lipca 2007, 14:19 przez Almodi, łącznie zmieniany 2 razy.

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#126 Post autor: Czekolada » sobota, 14 lipca 2007, 21:02

Mi też się nie chce, dlatego taki komentarz xP.

Natchnęło mnie, kontynuujmy kopanie: ENFpy ... czy lubicie rozmawiać o swoich uczuciach? Czy wolicie sami sobie radzić w tej sferze?

Green Eyes: hola hola :!: my tu ładnie oczko przymykamy na wasz wesoły offtopik a Wy nam jeszcze wbijacie nóż w nasze czułe serduszka :twisted: nieładnie :(
Teraz będziemy wychwalać Was pod niebiosa za to, że ten temat jeszcze jest w całości *dziękczynna mina* :roll: .

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#127 Post autor: Emjotka » sobota, 14 lipca 2007, 23:09

Czekolada pisze:Siet, myślałam, że od czegoś rzemieślnicy tu są :twisted: ...
No, są od bycia. To nam wychodzi najlepiej :lol: .
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#128 Post autor: Almodi » niedziela, 15 lipca 2007, 14:18

Green Eyes: hola hola :!: my tu ładnie oczko przymykamy na wasz wesoły offtopik a Wy nam jeszcze wbijacie nóż w nasze czułe serduszka :twisted: nieładnie :(
^^ Ale to nie bylo do Ciebie, w koncu nie wycinasz naszych postow wiec nie jestes bezwzglednym wycinaczem postow :)
Natchnęło mnie, kontynuujmy kopanie: ENFpy ... czy lubicie rozmawiać o swoich uczuciach? Czy wolicie sami sobie radzić w tej sferze?
Kiedys nigdy nie rozmawialem, teraz chyba jest podobnie. Moze to przez to, ze nie mialem z kim. Wszyscy w kolo potrafia mowic, a ze sluchaniem juz gorzej.

Lubie za to rozmawiac z ludzmi zagubionymi o ich problemach zwlaszcza z xNxp :); z reguly rozmawianie o problemach ludzi xSTx jest za przyziemne zeby bylo pociagajace :) chociaz sa wyjatki. Lubie rozmawiac ze znajoma ISTp o rozterkach :) Tylko, ze ona rzadko ma problemy :)

Ba! Czasami nawet tylko wysluchanie innych sprawia mi przyjemnosc :) ograniczam sie wtedy do zadania kilku pytan podczas kilkudziesiecio minutowej rozmowy.

...jak bede duzy to moze zostane psychologiem? ^^

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#129 Post autor: Emjotka » niedziela, 15 lipca 2007, 14:24

Łukasz pisze:Lubie rozmawiac ze znajoma ISTp o rozterkach :) Tylko, ze ona rzadko ma problemy :)
:lol: !
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#130 Post autor: Almodi » niedziela, 15 lipca 2007, 14:31

Z czego sie smieje? ;p

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#131 Post autor: Emjotka » niedziela, 15 lipca 2007, 14:50

A z tego, że Ty prawdopodobnie o 90-ciu procentach (jak nie więcej) jej problemów nie wiesz. 8) Pewnie mówi Ci tylko o tym, z czym sama nie jest sobie w stanie poradzić/co chciałaby zobaczyć z innej perspektywy. Jestem skłonna postawić mój pustostan, że nie zaprząta innym głowy tym, co sama potrafi rozwikłać. :wink: To byłoby pozbawione sensu...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#132 Post autor: Almodi » niedziela, 15 lipca 2007, 14:55

A to takie buty, ja i tak sie 'wgryze' w jej psychike. Tylko jak sie pytam "co jest?" a ona odpowiada "wszystko spoko" i tak kilka razy pod rzad :) to w koncu sie zaczyna smiac i wyglada jakby rzeczywiscie bylo 'spoko'.

Te ISTp to chyba podstepne istoty sa... :D

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#133 Post autor: Emjotka » niedziela, 15 lipca 2007, 15:06

Łukasz pisze:Te ISTp to chyba podstepne istoty sa... :D
ja i tak sie 'wgryze' w jej psychike.
Pięęękne. Czyli to my jesteśmy podstępni? 8)

Nie wgryziesz się. Chyba, że sama będzie tego chciała. :wink: Chociaż takim upartym pytaniem "co jest?" możesz jej poprawić humor na tyle, że już wcale nie będzie potrzebowała tłumaczyć o co biega. Zresztą jak Ty widzisz, że coś jest nie tak, to właśnie może być wszystko okej... i odwrotnie.
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#134 Post autor: Czekolada » niedziela, 15 lipca 2007, 15:07

Kiedys nigdy nie rozmawialem, teraz chyba jest podobnie. Moze to przez to, ze nie mialem z kim. Wszyscy w kolo potrafia mowic, a ze sluchaniem juz gorzej.
U mnie tak samo. I teraz wolę sama radzić sobie ze swoimi problemami (szczególnie natury wewnętrznej, z tymi bardziej, że tak to ujmę ... sensorycznymi trochę mniej), jeśli już się zwierzam to tylko po to, aby utwierdzić się w przekonaniu, że robię coś dobrze.
Lubie za to rozmawiac z ludzmi zagubionymi o ich problemach zwlaszcza z xNxp Smile; z reguly rozmawianie o problemach ludzi xSTx jest za przyziemne zeby bylo pociagajace Smile chociaz sa wyjatki. Lubie rozmawiac ze znajoma ISTp o rozterkach Smile Tylko, ze ona rzadko ma problemy Smile

Ba! Czasami nawet tylko wysluchanie innych sprawia mi przyjemnosc Smile ograniczam sie wtedy do zadania kilku pytan podczas kilkudziesiecio minutowej rozmowy.
Ja tak samo. Lubię słuchać ;) . I wcale mnie to nie nudzi.
Psychologia jest niezwykle wciągająca. Zobaczymy jak się życie potoczy.

Hehe, nawet mamy podobne zachowania, kiedy zaistnieje problem :) .

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#135 Post autor: Almodi » niedziela, 15 lipca 2007, 15:10

No wlasnie ;p mi sie zawsze wydawalo ze ekstrawertycy duzo mowia, a introwertycy malo ;p a tu ISTp i ENFp lamia moj stereotyp i teraz musze budowac caly swiatopoglad na nowo. xD

Widzicie co narobiliscie? :lol:
Pięęękne. Czyli to my jesteśmy podstępni? 8)
Chyba nie zaprzeczysz? ;)
Nie wgryziesz się. Chyba, że sama będzie tego chciała.
Wgryze, tylko ze ona tego nawet nie zauwazy :)

ISTp i ENFp - Czyli "zli" i "naiwni" xD

ODPOWIEDZ