Socjonika - LSE (ESTj)

Ogólne dyskusje na temat socjoniki
Regulamin forum
WAŻNA INFORMACJA:
Nazwa pisana czterema wielkimi literami (np. INFP) określa typ w MBTI.
Nazwa pisana trzema wielkimi literami i jedną małą (np. INFp), bądź nazwa trzyliterowa (np. IEI) to określenie typu w socjonice.

Jestem ESTj i ten opis:

Pasuje do mnie prawie całkowicie (>90%)
2
25%
Pasuje do mnie dobrze (90%> >75%)
2
25%
Pasuje do mnie średnio lub wcale
4
50%
 
Liczba głosów: 8

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#31 Post autor: Nuit » piątek, 29 czerwca 2007, 12:56

ten I/ESTJ podejrzewam że dużo kłamie (a może po prostu przemilcza?), skoro posiadanie żony nie przeszkadza mu ani trochę w sekszeniu się na prawo i lewo;)
Hydra pisze:
Nuit pisze: a ja się bawiłam, tańczyłam, rozrabiałam i flirtowałam (ma się rozumieć, że to oni ze mną flirtowali;) ) ze wszystkimi dookoła, że ich panny dostawały lekkiej nerwicy, a ten siedział i sie "dobrze bawił"
Też bym się „dobrze bawiła” gdyby jakiś facet się tak przede mną popisywał 8)
Ale on siedział w kąciku i pewnie nawet większości z tego co robiłam nie widział :lol:


"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#32 Post autor: Hydra » piątek, 29 czerwca 2007, 19:38

Nuit pisze:ten I/ESTJ podejrzewam że dużo kłamie (a może po prostu przemilcza?), skoro posiadanie żony nie przeszkadza mu ani trochę w sekszeniu się na prawo i lewo;)
Zastanawiałam się, kogo mi przypomina ten gość i już wiem:
Atrakcyjny Kazimierz pisze:Był niepozorny, brzydki i chudy
Wręcz nieudolny, w rozmowach nudny
W obejściu prosty, prawie bez zalet
Gość domorosły, miał jeden talent

On wciąż był sprawcą wielu ciąż
Jako mąż i nie mąż, Jako mąż i nie mąż x 4

Sposób na miłość, żaden intelekt
Jemu starczyło, mógł zdjąć beret, beret, beret
A już płeć piękna wpadała w zachwyt
Od razu miękła w miejscach swych pachwin

Więc wciąz był sprawcą wielu ciąż
Jako mąż i nie mąż, jako mąż i nie mąż ...

Miasta naszego to wielkie dziwo
Wciąż szukał sklepu z prezerwatywą
I tu czerwienić sie nie wypada
Tego nie zmieni żadna ustawa

On wciąż był sprawcą wielu ciąż
Jako mąż i nie mąż, jako mąż i nie mąż...

:lol: :lol: :lol:
Jak ja uwielbiam być ST-em :D
MY NIE MóWIMY NIC

Maślany
Posty: 484
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2007, 17:53

#33 Post autor: Maślany » piątek, 29 czerwca 2007, 21:06

A mnie się wydaje, że on może być ISTp (serio). ISTj raczej sie sie tak nie ..... bawią.
forum.socjonika.pl

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#34 Post autor: Hydra » piątek, 29 czerwca 2007, 21:24

Maślany pisze:A mnie się wydaje, że on może być ISTp (serio). ISTj raczej sie sie tak nie ..... bawią.
Masz rację. ISTp lubią ryzykować, a wydaje się, że ten facet wybrał swoisty rodzaj ryzyka - albo "żona się dowie", albo "przyłapią mnie na r...ciu sekretarki prezesa na jego własnym, mahoniowym biurku".
Żenujące... :roll:
Ale w końcu co kto lubi...
Ostatnio zmieniony piątek, 29 czerwca 2007, 21:49 przez Hydra, łącznie zmieniany 1 raz.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Cienka
Posty: 112
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 15:31
Lokalizacja: się biorą dzieci?

#35 Post autor: Cienka » piątek, 29 czerwca 2007, 21:34

Łukasz pisze: Oni wszystko widza czarno-bialo i nie prawda jest, ze potrzebuja alkoholu czy dragow zeby sie dobrze czuc :) Preferuja humor glupi/absurdalny (na podstawie dwoch znanych ESTj) i rzadko klamia. Maja wiecznie dobry humor.
Tak, tak, tak! :wink:
7w8, ENFp, sp/sx/so, choleryk :)

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#36 Post autor: Nuit » piątek, 29 czerwca 2007, 22:32

Hydra pisze:
Maślany pisze:A mnie się wydaje, że on może być ISTp (serio). ISTj raczej sie sie tak nie ..... bawią.
Masz rację. ISTp lubią ryzykować, a wydaje się, że ten facet wybrał swoisty rodzaj ryzyka - albo "żona się dowie", albo "przyłapią mnie na r...ciu sekretarki prezesa na jego własnym, mahoniowym biurku".
Żenujące... :roll:
Ale w końcu co kto lubi...
Hydra, a musisz miec zaplanowany następny dzień, tydzień, miesiąc, lata, prawie co do minuty bo inaczej się "zaburzasz" ;p
Jemu zmienić plany to już nie wie na jakim świecie żyje:D No i poznałam go z moim byłym ISTP - miałam porównanie i wyraźnie tą różnicę było widać:]
Poza tym on "wyznaje" taką religię, w której "czynienie swojej woli" jest obowiązkiem;) (Thelema - wpiszcie w googla) - więc może u niego to nie zachowanie ryzykowane a po prostu słuszne? :D
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#37 Post autor: Hydra » sobota, 30 czerwca 2007, 16:20

Oooo to kochana, wprowadziłaś mnie w błąd tym stwierdzeniem:
Nuit pisze: ten I/ESTJ podejrzewam że dużo kłamie (a może po prostu przemilcza?), skoro posiadanie żony nie przeszkadza mu ani trochę w sekszeniu się na prawo i lewo;)
Może żona jest również Thelema…niaczką? :D a ich przysięga małżeńska wyglądała np. tak:
„Będziemy czynić swoja Wolę póki AIDS nas nie rozłączy”.
Z tej perspektywy patrząc to może być XSTj …
Nuit pisze: musisz miec zaplanowany następny dzień, tydzień, miesiąc, lata, prawie co do minuty bo inaczej się "zaburzasz" ;p Jemu zmienić plany to już nie wie na jakim świecie żyje:D
O matko i córko! Już sama myśl o tym, że uprawiam seks z dokładnym minutowym planem, wprawia mnie w chorobliwe podniecenie!!! :lol:
Ja po prostu MUSZĘ poznać tego faceta! :lol: 8)
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#38 Post autor: Nuit » sobota, 30 czerwca 2007, 17:55

:lol: Hydra! seksu on tak raczej nie planuje, chociaż pewnie jakbyś powiedziała, że Cię to podnieca .... ;) - hehehe
co do żony, to nie wiem, ale na pewno na nią klątwę braku domyślności rzucił, albo też ma kochanków ;)
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#39 Post autor: Hydra » niedziela, 1 lipca 2007, 11:49

Nuit pisze::lol: Hydra! seksu on tak raczej nie planuje, chociaż pewnie jakbyś powiedziała, że Cię to podnieca .... ;) - hehehe
Czasami jak jakaś myśl się do człowieka przyczepi to koniec! Na wczorajszej popołudniowej przebieżce myśłałam wciąż o tym, jak bym napisała taki plan! :lol:
hmmm... na pewno w jakiś prostych, żołnierskich słowach.... no i ktoś musiałby mi go odczytać, najlepiej w publicznym miejscu (żebym dotrwała do końca!) :lol:
EDIT:
O matko, co za SPAM :oops:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#40 Post autor: Nuit » niedziela, 1 lipca 2007, 12:29

:lol: widzę że to dla Ciebie perwersja w rodzaju "pobawmy się w księdza i zakonnicę" :)))))

wiesz - ja mam to na co dzień, bo moja córka jest J i żąda ode mnie dokładnych planów na najbliższe pół roku oraz na wszelkie ewentualności życiowe (jak babcie umrze to będę mieszkała w jej pokoju, dobrze?) - w sumie to ona przy mnie jest biedna;)
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

lerolben
Posty: 15
Rejestracja: środa, 27 czerwca 2007, 22:27

#41 Post autor: lerolben » niedziela, 1 lipca 2007, 12:39

Pomyłka. To ja zagłosowałem, że ten opis do mnie nie pasuje co jest prawdą tylko, że ja nie jestem ESTj lecz INTJ.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#42 Post autor: Snufkin » niedziela, 9 listopada 2008, 13:06

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 10:58 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Kemal
VIP
VIP
Posty: 1142
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 23:58
Enneatyp: Lojalista

#43 Post autor: Kemal » niedziela, 9 listopada 2008, 13:09

Snufkin pisze:W każdym razie ludzie mają z tego typu polew bo są strasznie nadęci (mimowolnie), sztywni i bez polotu.
Mam kumpla ESTj i jest zupełnie odwrotnie. Nie znam drugiej tak oryginalnej i pomysłowej osoby.
6w5, ESI, sp/soc

Gdyż obojętność, wiem, byłaby rodzajem szczęścia

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#44 Post autor: Snufkin » niedziela, 9 listopada 2008, 13:58

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 10:58 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Kemal
VIP
VIP
Posty: 1142
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 23:58
Enneatyp: Lojalista

#45 Post autor: Kemal » niedziela, 9 listopada 2008, 14:57

Oczywiście nie mogę być obiektywny jako, że ESTj to mój dual. Dla mnie wymyślanie przez ten typ praktycznych rozwiązań to błogosławieństwo.
6w5, ESI, sp/soc

Gdyż obojętność, wiem, byłaby rodzajem szczęścia

ODPOWIEDZ