Seks a Jedynka

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
cukrowa_wata
Posty: 103
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 20:14
Lokalizacja: z daleka

#61 Post autor: cukrowa_wata » piątek, 29 czerwca 2007, 17:54

Według mnie mężczyzna musi być mężczyzną jednak :P
Fajnie jak ma w sobie coś delikatnego, ale tacy w guście Revani to mi się nie podobają :P
Nie rozgraniczajmy na BIAŁE i CZARNE. Maczo i `kobiecy`. Są pośredni :)


Obrazek
4w3

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#62 Post autor: Hydra » piątek, 29 czerwca 2007, 18:06

Revania pisze:Europejczycy bywają przystojni, nie zaprzeczę (ale tylko bywają, bo niestety tu króluje kult maczo >.<), ale ja jakoś wolę Azjatów :P .
EDIT: o, ten na zdjęciu ładny, ale są jeszcze bardziej "kobiecy" ;). Mogę poszukać jakichś zdjęć moich idoli, jeśli sobie życzysz, to zobaczysz ;P
Po prostu nie mogłam się oprzeć... :lol:
http://www.ccds.charlotte.nc.us/History ... /koni2.jpg
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#63 Post autor: Gabriel » piątek, 29 czerwca 2007, 18:25

Dobry temat :lol:
ty, ja juztez coś o tych azjatach wspominałąm...nie. ale tak na powaznie to sny snami, ale żeby to badziewie podswiadomości urzeczywistniac? oj nie. co innego myslec, co innego robic. mówienie jest posrodku, ale to niebezpieczne bo prowadzi do urealnienia.
Podświadomość należy od czasu do czasu karmić tym, czego sama chce, bo w przeciwnym wypadku może obrócić się przeciw nam. Jeśli Twoja podświadomość chce seksu, a Ty chcesz żyć w harmoni ze samą sobą to...
Mnie sie Gabriel podoba. ;>chłop, ale wrazliwy. A nie żeby mi taki zupełnie zbabiały gejuś był. NIE.
:lol:
yusti szalejesz :D Poważnie jednak, grunt to równowaga. Żyję jakby w dwóch odmiennych światach. Do jednego z nich należy wszelka sztuka jak np. zajęcia teatralna, gitara, czy zatapianie się we własnym świecie, gdzie można znaleść ujście dla tej bardziej miękkiej strony. Środowisko, w którym żyję jest mało tolerancyjne do w/w. Pewnego dnia dostaję chyba rozdwojenia jaźni :P Póki co, takie życie ma na mnie dobry efekt, bo przynajmniej się rozwijam, a że w dwóch bardzo różnych kierunkach, tym lepiej.
Z mojego punktu widzenia, szukając partnerki mam na oku takie okazy, że jakby to nazwać, jak wdepnę w gówno, to żeby nie uciekła. Niezaradna życiowo pinda od siedmiu boleści mnie nie interesuje. Ale spodziewam się, że gdzieś, choćby i za twardymi fasadami, ta osoba będzie miała też typowo kobiecą stronę. W końcu każdy ma uczucia.
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#64 Post autor: Revania » piątek, 29 czerwca 2007, 20:16

yusti pisze:przeszukałam cały net "dorodnych" azjatów. Ale chciałam znaleźc babskiego i jakoś mi pod górke szło. pokaż, Revaniu, jaki ci się podoba.
Daję linki do kilku, które akurat miałam na photobuckecie ;). Uprzedzam, to SĄ faceci ;P. I NIE SĄ gejami ;)

Dir En Grey, mój ulubiony zespół, ale zdjęcie stare, bo już się tak nie przebierają.

Teruki z zespołu An Cafe

Yomi z zespołu Nightmare

Uruha z zespołu Gazette

@cukrowa_wata: każdy ma inny gust ;). Ja wolę takich, ty innych. I tak powinno być, bo jedni mieliby zbyt duże wzięcie, a drudzy żadnego.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#65 Post autor: Czekolada » piątek, 29 czerwca 2007, 20:30

W Japonii (i nie tylko) panuje taka moda. Żeby zaistnieć na rynku muszą prowokować, czasem faceci/kobiety całują się (choć są hetero), żeby wywołać większą sensację.

Ładnie tutaj wyglądają ... Co ciekawe moja jedynkowato-siódemkowa siostra wprost nienawidzi skośnookich i twierdzi, że są obrzydliwi ... Ech.

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#66 Post autor: Green Eyes » piątek, 29 czerwca 2007, 20:38

niby o gustach się nie dyskutuje, ale i ja nie lubie skosnookich, sa dla mnie kompletnie nieatrakcyjni, a Ci kolesie na zdjeciach są starsznie kobiecy, nie wiem jak heteroseksualnym kobietom moga sie tacy podobac :roll:

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#67 Post autor: Hydra » piątek, 29 czerwca 2007, 21:10

Revania pisze: Daję linki do kilku, które akurat miałam na photobuckecie ;). Uprzedzam, to SĄ faceci ;P. I NIE SĄ gejami ;)
AAAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock:
Od 15 lat jestem zawodowo otoczona facetami, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam :shock:
Faktycznie - każda potwora znajdzie swego amatora... i to jest pocieszające :D
To mówiłam ja
Wasza forumowa potwora :P
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#68 Post autor: Revania » piątek, 29 czerwca 2007, 21:32

yusti, ja swoją wagą się chwalić nie będę, bo nie ma czym, ale jakoś nie zastanawiałam się jakby ktoś, kto jest chudy wyglądał obok mnie. Po prostu tacy mi się podobają i już ;P.

Właśnie, nikt nie stwierdził, że ja jestem heteroseksualna. Tak się składa, że jestem bi ;). Na obecną chwilę też sobie nie wyobrażam, żebym ja z facetem... Hmm... Ale znam dziewczyny, które są hetero, a tacy się im podobają. O gustach się nie dyskutuje.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
cukrowa_wata
Posty: 103
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 20:14
Lokalizacja: z daleka

#69 Post autor: cukrowa_wata » piątek, 29 czerwca 2007, 21:34

Revania pisze: @cukrowa_wata: każdy ma inny gust ;). Ja wolę takich, ty innych. I tak powinno być, bo jedni mieliby zbyt duże wzięcie, a drudzy żadnego.
Oczywiście, że tak :) Równowaga musi zostać zachowana :)
Obrazek
4w3

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#70 Post autor: Kantus » piątek, 29 czerwca 2007, 21:40

Heh wspaniali Ci kolesie < :lol: Już chbyawiem czemu jeden "zespół" niemiecki nazwał się Tokyo Hotel :lol: Patrzac na tych "facetów" to nazwa pasuje jak ulał.
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#71 Post autor: Revania » piątek, 29 czerwca 2007, 22:41

Kantus pisze:Heh wspaniali Ci kolesie < :lol: Już chbyawiem czemu jeden "zespół" niemiecki nazwał się Tokyo Hotel :lol: Patrzac na tych "facetów" to nazwa pasuje jak ulał.
Prosze cię, nie porównuj jrocka do Tokio Hotel. To niemieckie coś nie ma nic wspólnego z japońskim rockiem :roll: .
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#72 Post autor: Raven » piątek, 29 czerwca 2007, 23:12

Revania pisze:Na obecną chwilę też sobie nie wyobrażam, żebym ja z facetem...
Spoko, ja też sobie siebie nie wyobrażam z facetem ;)
1w9

Awatar użytkownika
Greensleeves
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 21 czerwca 2007, 23:29
Lokalizacja: z nad morza

#73 Post autor: Greensleeves » sobota, 30 czerwca 2007, 00:06

:shock:
jak już wyżej wspomniano - o gustach się nie dyskutuje. Ale po tych zdjęciach zaserwowanych z photobucket pozbyłem się własnych kompleksów - nie ma to jak terapia szokowa ;)
1w2 [I+8 S+4 F+2 J+18]
Dobre uczynki zawsze procentują... zwykł mawiać Czesław nalewając dobrze uczynionego zacieru do aparatury destylacyjnej

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#74 Post autor: Revania » sobota, 30 czerwca 2007, 02:18

Greensleeves pisze::shock:
jak już wyżej wspomniano - o gustach się nie dyskutuje. Ale po tych zdjęciach zaserwowanych z photobucket pozbyłem się własnych kompleksów - nie ma to jak terapia szokowa ;)
Wiesz, ci panowie na codzień na pewno się tak nie malują i nie ubierają :roll: . Ale na pewno też nieźle wyglądają 8) . To wszystko to tylko image sceniczny i tyle...

Czyżby był offtop?
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#75 Post autor: Kantus » sobota, 30 czerwca 2007, 11:23

Revania pisze:
Kantus pisze:Heh wspaniali Ci kolesie < :lol: Już chbyawiem czemu jeden "zespół" niemiecki nazwał się Tokyo Hotel :lol: Patrzac na tych "facetów" to nazwa pasuje jak ulał.
Prosze cię, nie porównuj jrocka do Tokio Hotel. To niemieckie coś nie ma nic wspólnego z japońskim rockiem :roll: .
Porównuje z tymi zdjęciami wyżej ;]
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

ODPOWIEDZ