Poczucie niesprawiedliwości

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Lifelover
Posty: 244
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 09:30

Poczucie niesprawiedliwości

#1 Post autor: Lifelover » sobota, 20 czerwca 2009, 11:45

...
Ostatnio zmieniony sobota, 20 czerwca 2009, 12:24 przez Lifelover, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#2 Post autor: car II » sobota, 20 czerwca 2009, 11:56

ja tą niesprawiedliwość przeżywam przez kilka dni czasem, siedząc w pokoju i rozczulając sie nad sobą, rysując, słuchając Shinead O'Connor (:P), a potem stwierdzam ze się nad sobą za bardzo rozczulam i trzeba sie wziąć w garść i czymś zająć... a jeśli nadejdzie możliwość to zaplanowanie zemsty w dalekiej przyszłości, tak ze jak przyjdzie okazja juz nie mieć na nią ochoty
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Poczucie niesprawiedliwości

#3 Post autor: Pablo » poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 22:26

Temat ma potencjał a masa aktywnie piszących 1 nie wypowiadała się - odgrzewam

sessesixy
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2012, 15:59
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Poczucie niesprawiedliwości

#4 Post autor: sessesixy » niedziela, 25 marca 2012, 16:14

Witam, jestem nowa. Widzę tu wiele moich cech w tematach wątków. Poczucie sprawiedliwości czy niesprawiedliwości.. w zależności od sytuacji jakie nas spotykają, hmm u mnie wyjątkowo silnie rozwinięte. Dodatkowo moje imię z łaciny właśnie oznacza sprawiedliwość, wiec w tym świecie, na którym jak mówią sprawiedliwości nie ma, jest mi czasem dość trudno. Usiłuję kontrolować otoczenie zachowując takie standardy, daje mi to poczucie bezpieczeństwa.
1w2

Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać.

ODPOWIEDZ