Pytanie do Panów od pani Piątki :)

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Jedynka z Piątką

#61 Post autor: Rilla » sobota, 27 sierpnia 2011, 02:58

atis pisze:Co do jedynki i piątki razem - chciałam powiedzieć w pierwszej chwili, ze to jakaś abstrakcja i że nie znam takich związków, ale jeden, nazwijmy to, znam (a przynajmniej się z nim zetknęłam). Ze względu na b.niski poziom zdrowia jedynki i jej ostre jazdy ze 'zrobieniem z dzieci jej własnych ideałów' oraz kompletny brak zaangażowania piątki w życie rodzinne, połączony z niemal trójkowym pracoholizmem, wychowali niezdrową ósemkę i kompletnie pozbawioną charakteru dziewiątkę, a pojęcia jak 'prawdziwa miłość', 'emocje', 'oddanie' są im wszystkim bardziej obce niż tak antyzwiązkowej siódemce jak ja, a to wiele znaczy.
Zgadzam się z atis, mimo że jestem akurat 4w5. Ba! Mój brat też jest Dziewiątką. Pojęć "prawdziwa miłość" i "oddanie" nie rozumiem, a z emocjami miałam problemy niemalże od urodzenia. Z tymże akurat z Jedynką zawsze miałam i mam bardzo dobry kontakt, a krzywda z jej strony mi się bynajmniej nie stała. Chyba jednak nie była chora, a na pewno nie jest chora.

Znam też jeden przypadek 1+5, a skutki są podobnie opłakane, jak atis opisała.


"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

ODPOWIEDZ