Typ a epoki

Dyskusje na temat typu 1

Jaka epoka jest Wam najbliższa ?

Starożytność
6
18%
Średniowiecze
5
15%
Renesans
3
9%
Barok
1
3%
Oświecenie
3
9%
Romantyzm
10
29%
Pozytywizm
3
9%
Modernizm
1
3%
20lecie międzywojenne
2
6%
 
Liczba głosów: 34

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Typ a epoki

#31 Post autor: car II » środa, 14 października 2009, 20:04

Wieki Średnie to jest klimat
zarazy, bieda,powszechny brak higieny, zacofanie, zniszczenie dorobku wieków wcześniejszych. I do tego założenie że życie to tylko nic nie warty wstęp do wieczności.
Dlatego ja nie wybrał bym średniowiecza.

WRESZCIE MAM INTERNET!!!


Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
waleczna
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 26 września 2010, 00:05

Re: Typ a epoki

#32 Post autor: waleczna » niedziela, 26 września 2010, 00:17

Ja tam wolałabym żyć podczas II Wojny Światowej, oddać się, poświęcić w słusznej sprawie!
1939, 1940, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945 aż do 1989. - Czasy, kiedy to człowiek, człowiekowi zgotował piekło. Czasy, kiedy człowiek aby zachować człowieczeństwo musiał ginąć. Chciałabym być jednym z nich, jednym z słynnego Pokolenia Kolumbów, dlatego nie mogę odpowiedzieć na tę ankietę.
Czasem mam wrażenie jakbym za późno się urodziła. Mój wymarzony zawód to oczywiście żołnierz. Ważne jest tylko to aby walczyć i się nie poddać, za własny kraj, mając pewność, że w słusznej sprawie... Odpierać ataki, kiedy atakują i zakończyć to z honorem, nie poddać się i ginąc żyć tak jak powinien żyć człowiek!

Awatar użytkownika
DarkLilith
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek, 4 października 2010, 19:53
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Typ a epoki

#33 Post autor: DarkLilith » środa, 19 stycznia 2011, 17:22

modernizm... pesymizm i zagubienie :)
Noc jest najciemniejsza przed świtem....

Awatar użytkownika
kroplablekitu
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 19 października 2010, 15:09
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Typ a epoki

#34 Post autor: kroplablekitu » środa, 21 listopada 2012, 22:04

modernizm, blade wychudzone panny przypominajace chlopcow, mocny makijaz ust na bladej twarzy, burleska, fin de siecle, rewolucja przemyslowa, 1sza fala emancypacji kobiet... - te okolice czasowe
:mrgreen: testy kłamią ! Enneagram morduje ! ALE Spójrz, jak wiele nam dano! Skocz obiema nogami w ten przepiękny wszechświat! Odnajdź swą moc i stań się tym, kim powinieneś być!

ODPOWIEDZ