Czy macie swój styl?

Dyskusje na temat typu 9

Czy masz swój styl (tylko 9)?

tak, mam jeden swój wypracowany
1
14%
mieszam ze sobą różne style
0
Brak głosów
nie mogę się zdecydować, który wybrać
1
14%
nie zastanawiam się nad tym
0
Brak głosów
hmmm...
2
29%
nie wiem
1
14%
musi być wygodnie
0
Brak głosów
nie jestem 9, chcę zobaczyć wynik ankiety
2
29%
idę coś zjeść...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Wiadomość
Autor
liadan
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 18:34
Enneatyp: Mediator

Czy macie swój styl?

#1 Post autor: liadan » środa, 11 listopada 2015, 15:49

Chyba jeszcze nie było takiego tematu w naszym dziewiątkowym dziale :D
Macie jakiś styl ubierania się, charakterystyczny makijaż, fryzurę? Jak dużo ubrań posiadacie i czy są one jakoś specjalnie posegregowane? Uznajecie ich podział na te takie ,,do ludzi" i te ,,domowe"? Ile czasu w ciągu dnia poświęcacie na wygląd?


all is gonna be better...

Awatar użytkownika
gadula
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 3 września 2015, 15:01
Enneatyp: Mediator

Re: Czy macie swój styl?

#2 Post autor: gadula » czwartek, 12 listopada 2015, 02:54

Ludzie wierzą, ze umiem malować i wiedzą, że nie umiem malować się. Poza tym mogę tłumaczyć moje lenistwo alergią :P. Na wygląd nie marnuję czasu, ograniczam się do potrzebnych do zapewnienia komfortu rzeczy. Jak byłam mała rodzice denerwowali się, że łacham szkolne ubrania. No i kiedy zaczęłam nosić robocze ciuchy po bracie nie mogłam chodzić w czymś lepszym po domu. Do tej pory muszę być w dresie, albo dziurawych dżinsach. Nie mam stylu, ale zauważyłam, że wybieram wszystko, co instynktownie kojarzy mi się z postapokaliptyczną wizją świata, ale podobają mi się też eleganckie koszule. Chyba kupuję ubrania, które widzę w filmach, grach i książkach postaci, które mnie inspirują.
Spoiler:

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

Re: Czy macie swój styl?

#3 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 13 listopada 2015, 09:35

Wybieram zwykle najbardziej neutralne ciuchy, ale nie dlatego, że chcę się do kogoś dopasować czy wtopić w tłum. Po prostu nie znalazłem jeszcze swojego stylu i nie wiem, czy kiedyś znajdę.
Potrzebuję prywatnego stylisty.

Awatar użytkownika
czerwony kapturek
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 18 czerwca 2015, 12:39

Re: Czy macie swój styl?

#4 Post autor: czerwony kapturek » czwartek, 25 lutego 2016, 10:39

Lubię szarości, czernie, beże, ciemne barwy. Żadnych neonów :?
Teraz zwykle wkładam dżinsy/spódniczkę, sweter i lakierki. Włosy rozpuszczone, makijaż lekki, czasem podkreślę oczy.
Lubię wyglądać ładnie tzn. sobie się podobać. Ale to nie jest jakiś priorytet...
Każdy czasem traci z oczu siebie samego.

Fi5heR
Posty: 61
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 12:53

Re: Czy macie swój styl?

#5 Post autor: Fi5heR » poniedziałek, 4 lipca 2016, 21:50

czerwony kapturek pisze:Lubię szarości, czernie, beże, ciemne barwy. Żadnych neonów :?
Podobnie jak koleżanka- uwielbiam ciemne barwy i jest to jedyna stała przez całe moje dotychczasowe życie w kwestii stylu. Styl wyrabiał się bardzo długo i myślę, że to co jest obecnie, to nie jest jeszcze wersja ostateczna... Na tyle na ile pozwalają mi fundusze i garderoba staram się ubierać "casual elegant", bo lubię się podobać, a wynika to prawdopodobnie z moich 9 kompleksów i braku docenienia : ]
Ale paradoksalnie u innych osób totalnie nie obchodzi mnie ubiór i ogólnie pojęty styl.

ODPOWIEDZ