Psuje!

Dyskusje na temat typu 9
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nature
Posty: 37
Rejestracja: piątek, 30 stycznia 2009, 19:35
Lokalizacja: Za daleko

#46 Post autor: Nature » środa, 19 sierpnia 2009, 00:15

Weszłam dziś na ten temat, ponieważ przed godziną uszkodziłam moje okulary, no i oczywiście po raz n-ty wkurzyłam się na siebie, jak i po raz n-ty przysięgłam, że teraz to już będę ostrożna i nic mi się takiego już nie stanie... ;] No i pocieszyła mnie trochę ta stronka, bo jak widać nie jestem sama, która "nie panuje nad członkami" ;D

Dzieciństwa to lepiej u mnie nie wspominać, ponieważ 5 razy zgubiłam klucz od domu i 1 raz od garażu. Więc o latach młodości wystarczy...
Rok temu zostawiłam aparat fotograficzny w górach (mieszkam w Wielkopolsce), na stacji kolejowej, spiesząc się na pociąg. Na szczęście udało mi się go odzyskać.
W zeszłym tygodniu przypaliłam świeczką etui od tegoż aparatu, tak że wypaliła się w nim dziura i zaraz by się sfajczył również aparat. Ale wspaniałomyślna ja uratowałam sytuację! :D (okolicznością łagodzącą jest to, że było to podczas imprezki u mnie w domu)
Jeśli zbiję szklankę to się cieszę, że to tylko to, a nie coś gorszego.
Hmmm. Dużo by wymieniać, tylko po co. W sumie, to tylko głupia materia, która co jakiś czas robi nam na złość i nie chce nas słuchać... ;)


9w1
Poszukuję drogi idealnej.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Psuje!

#47 Post autor: car II » środa, 26 maja 2010, 14:07

ja jestem mega ostrożny i panuje nad swoimi członkami i strasznie mnie wkurza jak ktoś nie panuje i sieje sztrym dookoła siebie (nie daj Boże jeszcze na moim terenie) :x
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Psuje!

#48 Post autor: Grin_land » środa, 26 maja 2010, 18:11

car II pisze:ja jestem mega ostrożny i panuje nad swoimi członkami i strasznie mnie wkurza jak ktoś nie panuje i sieje sztrym dookoła siebie (nie daj Boże jeszcze na moim terenie) :x

Dobrze że nie musiałeś przeżyć mojej inwazji!
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Psuje!

#49 Post autor: car II » środa, 26 maja 2010, 18:12

uff!
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Floo
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 10 maja 2013, 23:36
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re:

#50 Post autor: Floo » poniedziałek, 20 maja 2013, 23:05

Alpha_Centauri pisze:Mój kumpel 9-ka potrafi w 30 sekund zawiesić program, który był godzinami testowany. Dziewiątki! Zatrudniajcie się jako testerzy w firmach programistycznych! ;)
Pomyśleć, że idę na informatykę i będę po tej drugiej stronie. Masz Ci los : p

Zastanawiam się, czy jestem psują. Chyba nie... : >
Za to w domowym zaciszu jestem bardzo niezdarną osóbką. Szczególnie, jeśli chodzi o rzeczy, które zwyczajnie - sama nie wiem, jak one to robią! :lol: - wypadają mi z rąk... albo wylewają się wprost na przed chwilką ubraną koszulkę : )
No ale przecież, to się wytrze, to posprząta, to wypierze, a jeszcze inne poskleja... nie widzę w tym problemu :wink:
"Jeśli chcesz, by inni byli szczęśliwi, bądź wyrozumiały.
Jeśli sam chcesz być szczęśliwy, bądź wyrozumiały."


9w1 sx/so lvl 2-3
ESE

Spoiler:

Hierauensilento
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 30 maja 2014, 01:16
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Lublin

Re: Psuje!

#51 Post autor: Hierauensilento » niedziela, 8 czerwca 2014, 02:19

Może pochwalę się moją listą zasług :lol:
Tylko od początku 2014 roku:
- 11 rozbitych talerzy
- 5 "unieszkodliwionych" sprzętów elektronicznych (rozbity LCD w laptopie, aparacie, porysowany tablet i wyłamane gniazdo USB w nim, dwa poturbowane telefony komórkowe)
- 4 rozbite kubki
- 3 spalone czajniki
- 2 rozbite szklane pokrywki z metalowymi obręczami (tylko ja tak potrafię, bo pokrywki latały na podłogę niezliczoną ilość razy :o )
- Rozbita szklana waga
- Nieokreślona ilość zneutralizowanych długopisów

Jeden jest w tym plus, każdy domownik ugryzie się w język zanim zaproponuję mi sprzątanie po obiedzie :D
Kto da więcej?
9w1 | INFJ

Awatar użytkownika
Zielona
Posty: 600
Rejestracja: środa, 6 lutego 2013, 01:31
Enneatyp: Mediator

Re: Psuje!

#52 Post autor: Zielona » niedziela, 8 czerwca 2014, 09:37

Hierauensilento pisze:Kto da więcej?
Ilościowo może nie, ale jakościowo chyba tak ;) - niedawno popsułam silnik w moim aucie :mrgreen:
To chyba kumulacja dla zachowania równowagi, bo normalnie nie psuję i nie gubię ;)
"Nic się nie zmienia od na dupie siedzenia." Ranczo

Pantsu
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 20 września 2013, 16:45
Enneatyp: Mediator

Re: Psuje!

#53 Post autor: Pantsu » niedziela, 8 czerwca 2014, 16:51

Jakościowo to i ja chyba.
Obiekt popsuty:siostra
Części: wybity ząb, 2 razy wybity palec, prawie złamany nos
Jak: machnęłam ręką jakoś ot tak, że zęba wybiłam (dobrze, że mleczak) a potem nos złamałam w każdym razie krew poszła. Z palcami podobnie tylko przy użyciu piłki.
O i jeszcze raz przy użyciu huśtawki trafiłam ją w twarz.

Ponadto tydzień po zdaniu prawka urwałam zderzak w samochodzie cofając, patrząc się do tyłu i zawadzając przy tym przodem o tujki, poszły zawiasy go podtrzymujące. Trzy dni potem zalałam sąsiadkę robiąc pranie.
9w8 ISFJ
Cierpię na zaburzenia psychiczne, których nabawiłem się przychodząc na świat.

Wasp
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 18:00
Enneatyp: Mediator

Re: Psuje!

#54 Post autor: Wasp » niedziela, 25 stycznia 2015, 22:44

Też jestem bardzo nieuważną osobą. Pominę ilość rozbitych ekranów telefonów, kubków, talerzy czy pokrywek do garnków. Zaczynam bać się o siebie, często zdarzają mi się poparzenia. Czy to gorącym tłuszczem, żelazkiem, czy piekarnikiem. To już zaczyna być nieśmieszne, bo po tym akurat zostają blizny :C
W jednym tylko przypadku rada nie zawadzi, gdy się pokora u mądrości radzi

9w1 so/sx

Pantsu
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 20 września 2013, 16:45
Enneatyp: Mediator

Re: Psuje!

#55 Post autor: Pantsu » piątek, 13 lutego 2015, 22:57

Jakoś tak wyszło.... że właśnie rozbiłam światło w samochodzie... Pozdrawiam.
9w8 ISFJ
Cierpię na zaburzenia psychiczne, których nabawiłem się przychodząc na świat.

Awatar użytkownika
Vox Mortis
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2015, 12:22
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Posen

Re: Psuje!

#56 Post autor: Vox Mortis » wtorek, 17 lutego 2015, 12:30

Jestem "psuję", od dziecka aż do teraz. Tylko zamiast łamać to co jest do złamania i urwać to do urwania, moja "psujowatość" przeszła na sprzęt elektroniczny. Przez ostatnich 7 lat uśmierciłem i/lub uszkodziłem trzy pecety, zasilacz do lapka, niezliczoną rzeszę myszek, klawiatur, głośników, słuchawek, telefonów, czajników, budzików i innego typu i asortymentu, działającego na prąd chłamu. Gdyby w tych latach jeszcze ktoś wierzył w GE (Gremlin Effect), to mógłbym uważać się za jednego z braci Grrrrr ;)
9w8

"Ich bin ein Teil von jener Kraft,
die stets das Böse will und stets das Gute schafft."

MaryJaneWatson
Posty: 70
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Lublin

Re: Psuje!

#57 Post autor: MaryJaneWatson » sobota, 19 września 2015, 10:50

Szopa pisze:Zarówno jako małe dziecko, tak i teraz mam bardzo destrukcyjne zdolności... Potrafie zepsuć rzeczy pozornie nie do zepsucia - niechcący - lub od wpływem emocji - chcący. Czy to cecha wspólna dziewiątek?
Tez psujecie? ^^

Ja jako ekspansywny typ 8 w 7 wszystko i wszystkich w rekach pale, szklanki tluke celowo i przypadkiem;-), co tyczy sie 9atek, moj facet z rak upuszcza ale tylko gdy ja jestem w poblizu, To moja destrukcyjna energia chyba taka na niego działą?

Awatar użytkownika
Offchi
Posty: 122
Rejestracja: wtorek, 20 stycznia 2015, 21:46
Enneatyp: Obserwator

Re: Psuje!

#58 Post autor: Offchi » sobota, 19 września 2015, 11:32

Doprowadziłem laptopa do stanu, w którym mogłem smażyć jajka na touchpadzie. Jaka jest wasza supermoc?
:thumbup:
postkorwinista

Awatar użytkownika
gadula
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 3 września 2015, 15:01
Enneatyp: Mediator

Re: Psuje!

#59 Post autor: gadula » sobota, 19 września 2015, 19:53

Mnóstwo osób przede mną używa rzeczy, których podobno nie da się zepsuć. Robię to, co reszta i... no wiecie. Pociesza mnie to, że umiem naprawić. Rzadko coś zrzucam, czy używam niezgodnie z przeznaczeniem, nie mam pojęcia jak to się dzieje. Czasem gdy chcę coś zepsuć, bo nikomu się nie udało pomimo wielu prób, rzucam o ścianę i działa. Ktoś może to wyjaśnić? Przypomniałam sobie jeszcze, że gdy byłam sama w domu spadła szklanka z drugiego końca pokoju, może przyciągamy jakieś cośtam...
Spoiler:

ODPOWIEDZ