Czy jest na sali 9 która uważała się za 4 ?

Dyskusje na temat typu 9
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
siorek
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2008, 17:16

Czy jest na sali 9 która uważała się za 4 ?

#1 Post autor: siorek » wtorek, 27 maja 2008, 21:19

Z testu wychodzi mi wciaz 4w5. Ale 9 tez pasuje do mnie a co wazniejsze W OGOLE MI SIE TO NIE PODOBA!!!

Rok temu powiedzialam swojemu dotychczasowemu zyciu dosc i od tej pory sie zastanawiam, rozmyslam wiecznie. Wczesniej wiecznie "uciekalam od siebie" - od emocji, mysli. A nastepnie chyba jednak przegielam w druga strone.

Ja nie chce byc czlowiekiem bez wlasciwosci. :(
:wink:


[prawdopodobnie 9w1, ISFp, ]

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 69
Rejestracja: środa, 10 stycznia 2007, 00:32

#2 Post autor: Betty » wtorek, 27 maja 2008, 21:51

czyli ze 9 sa bez wlasciwosci? 8)
Betty typ 4w5 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
siorek
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2008, 17:16

#3 Post autor: siorek » wtorek, 27 maja 2008, 22:08

oczywiscie 9 maja wlasciwosci, tylko takie jakies...inne.
Ostatnio zmieniony środa, 28 maja 2008, 00:32 przez siorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 69
Rejestracja: środa, 10 stycznia 2007, 00:32

#4 Post autor: Betty » wtorek, 27 maja 2008, 22:27

czyli je maja, ale inne - nie znaczy ze gorsze :P

tez poniekad - mimo zem 4, czasem czuje sie 9
Betty typ 4w5 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#5 Post autor: Zielony smok » wtorek, 27 maja 2008, 23:14

Czwóreczki wywalają emocje na prawo i lewo. Dziewiątki tłumią i kumulują. Ale jak Dziewiątce skumulowane emocje wywalą to się Czwóreczki mogą się schować z ekspansją emocjonalną.
Dziewiątka vulcano explosion show. To jest to.....
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
siorek
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2008, 17:16

#6 Post autor: siorek » wtorek, 27 maja 2008, 23:17

o jezusie toż to ja dziewiątka. A z takim wysiłkiem ustaliłam że jestem czwórką. Przykro będzie sie pożegnac :|
[prawdopodobnie 9w1, ISFp, ]

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 69
Rejestracja: środa, 10 stycznia 2007, 00:32

#7 Post autor: Betty » środa, 28 maja 2008, 01:12

Zielony smok pisze:Czwóreczki wywalają emocje na prawo i lewo. Dziewiątki tłumią i kumulują. Ale jak Dziewiątce skumulowane emocje wywalą to się Czwóreczki mogą się schować z ekspansją emocjonalną.
Dziewiątka vulcano explosion show. To jest to.....
to jest wtedy prawdziwe tornado :shock:
Betty typ 4w5 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
koefe
Posty: 140
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 16:46
Lokalizacja: zlw, Łódź

#8 Post autor: koefe » środa, 28 maja 2008, 16:50

Nigdy nie uważałem się za 4. Co prawda zdażył mi się taki wynik w teście, ale nie potraktowałem go poważnie.
Przez długi czas twierdziłem, że jestem 1w2. Teraz, że 9w1, choć nie jestem na razie w stanie wykluczyć typu 5.
"Próżnowanie jest początkiem wszelkiej psychologii." F. Nietzsche

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#9 Post autor: Kivi » środa, 28 maja 2008, 17:29

Zielony smok pisze:Czwóreczki wywalają emocje na prawo i lewo. Dziewiątki tłumią i kumulują. Ale jak Dziewiątce skumulowane emocje wywalą to się Czwóreczki mogą się schować z ekspansją emocjonalną.
Dziewiątka vulcano explosion show. To jest to.....
Myślę że niekoniecznie. Chyba że jestem 9 -.-'
Jestem prawie pewna że jestem 4w3, a wcale nie mam tendencji do wywalania emocji. Czasami potrafię się wręcz katować wewnętrznie, a nic nie pisnąć.
Poza tym 4 to z definicji introwertycy, ale mają łatwość mówienia O emocjach, co nie jest zawsze równoznaczne z otwartością w przekazywaniu własnych. Przynajmniej tak mi się wydaje.
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
sroka
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 11:47

#10 Post autor: sroka » czwartek, 29 maja 2008, 12:12

Kivi pisze:
Zielony smok pisze:Czwóreczki wywalają emocje na prawo i lewo. Dziewiątki tłumią i kumulują. Ale jak Dziewiątce skumulowane emocje wywalą to się Czwóreczki mogą się schować z ekspansją emocjonalną.
Dziewiątka vulcano explosion show. To jest to.....
Myślę że niekoniecznie. Chyba że jestem 9 -.-'
Jestem prawie pewna że jestem 4w3, a wcale nie mam tendencji do wywalania emocji. Czasami potrafię się wręcz katować wewnętrznie, a nic nie pisnąć.
Poza tym 4 to z definicji introwertycy, ale mają łatwość mówienia O emocjach, co nie jest zawsze równoznaczne z otwartością w przekazywaniu własnych. Przynajmniej tak mi się wydaje.
4 to introwertycy?? Ja jestem 4 i jestem ekstrawertykiem ;p

picalm
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 6 stycznia 2008, 22:14

#11 Post autor: picalm » sobota, 31 maja 2008, 18:13

sroka pisze:4 to introwertycy?? Ja jestem 4 i jestem ekstrawertykiem ;p
To zależy chyba od skrzydła, 4w5 jest bardziej introwertyczna, a 4w3 ekstrawertyczna.

A co do tematu, to początkowo uważałem się za 4, bo tak wyszło z testu i opis w miarę pasował, a później zaczęły mnie nachodzić wątpliwości co do tego i po analizie opisów typów zacząłem się również identyfikować kolejno z: 9, 6, 1, znowu z 4, 5. Sam już nie wiem jakim jestem typem. Ostatnio zaczynam wątpić w enneagram, wydaje mi się on coraz mniej pewny...

Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

#12 Post autor: nasedo » sobota, 31 maja 2008, 18:41

Dobry temat - dobre pytanie. Test na stronie enneagram.pl uważam za trochę naciągający wyniki na Czwórkę, a zwłaszcza 4w5... A że 9 jest akurat na wprost 4w5/5w4 - czyli pozornego prawdopodobieństwa typów, to takie się potem dzieją cuda.
7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 69
Rejestracja: środa, 10 stycznia 2007, 00:32

#13 Post autor: Betty » sobota, 31 maja 2008, 23:38

Kivi pisze:
Myślę że niekoniecznie. Chyba że jestem 9 -.-'
Jestem prawie pewna że jestem 4w3, a wcale nie mam tendencji do wywalania emocji. Czasami potrafię się wręcz katować wewnętrznie, a nic nie pisnąć.
Poza tym 4 to z definicji introwertycy, ale mają łatwość mówienia O emocjach, co nie jest zawsze równoznaczne z otwartością w przekazywaniu własnych. Przynajmniej tak mi się wydaje.
ja jestem 4w5, ale nie mam łatwości w mowieniu o emocjach za to bardzo łatwo je okazuje :?
Betty typ 4w5 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#14 Post autor: Absynt » niedziela, 1 czerwca 2008, 02:10

9 sa cierpliwe i poczciwe, a 4 to burzliwe charaktery. 4 w pracy papierkowej? Niemozliwe.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#15 Post autor: Kivi » środa, 16 lipca 2008, 12:16

Właśnie, jak to jest z dziewiątkowym stosunkiem do spraw paskudnie przyziemnych, typu papierkowa robota, sprzątanie, zmywanie etc. :D?
Tj. Absynt, miałeś na myśli cierpliwość w stosunku np. do ludzi, czy do takich spraw, a może ogólnie?
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

ODPOWIEDZ