ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

Dyskusje na temat typu 8
Wiadomość
Autor
trente_sept
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:00
Enneatyp: Perfekcjonista

ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

#1 Post autor: trente_sept » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 20:39

Witam,
od lat przegladam to forum, bez wczesniejszj potrzeby udzielania sie, ale tym razem musze zadac nurtujace mnie pytanie. Zapobiegawczo wobec wszechobecnej niecheci do mojego enneatypu musze dodac, ze wzgledu na przebywanie z irytujacymi pedantami i krytykami, ktorzy wtracaja sie w nie swoje sprawy, jestem rzadkim okazem zdrowej jedynki- nie ulepszam innych na sile i nie narzucam swoich rozwiazan nikomu, chyba sie tego ode mnie oczekuje. Ale do rzeczy: drogie Ósemki, czy możliwe jest abyscie po latach przyjazni (dla obu stron byla to tylko przyjazn) zmienily swoje nastawienie do tej drugiej osoby i nagle zechcialy opuscic freindzone? czy sa jakies czynniki ktore moglyby słonic Was do postrzegania kogos juz bliskiego w innych kategoriach? czy moze byc to raczej złudne wrazenie spowodowane checia otworzenia sie na swiat? Dodam, ze przegladajac liczne watki, udalo mi sie natrafic jedynie na odwrotna sytuacje- dlatego pytam. Ucieszy mnie kazde spostrzezenie :> PS. czy zasada in vino veritas jest u Was prawdziwa ? :>
Z gory dzieki.


1w2 EII

Awatar użytkownika
L36
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2015, 18:53
Enneatyp: Szef

Re: ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

#2 Post autor: L36 » wtorek, 9 czerwca 2015, 10:26

Cześć,
Może wyszłaś z no go zone? https://www.youtube.com/watch?v=XuI6GTY9eVc :thumbup: Spotykałem się ostatnio z 1w2, nie powiem ciekawie było. I tak, mówię prawdę jak już ledwo na nogach stoję ;) zdarzył mi się raz czy dwa odpał szczerości niekontrolowany.
No chyba że jesteś gościem, to może dziewczę już się wyszalało i szuka sobie teraz swojego beta-bankomatu :lol:
tak czy siak szczęścia życzę
8w7 ENTP sx/sp

trente_sept
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:00
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

#3 Post autor: trente_sept » wtorek, 9 czerwca 2015, 17:08

ahhaha zawsze to jakas koncepcja :D
ciekawie było...a juz nie jest? ze smutkiem stwierdzam ze wciaz temat nie zostal wyczerpany, ale dzieki :wink: no chyba, ze odpowiedz domyslna, ze jest to mozliwe w przypadku opuszczenia no-go-strefy :>
1w2 EII

Awatar użytkownika
L36
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2015, 18:53
Enneatyp: Szef

Re: ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

#4 Post autor: L36 » wtorek, 9 czerwca 2015, 22:42

Już nie jest, bo była niezdrowa na maxa i mnie nie szanowała co mnie niemiłosiernie wkurwiało. Seks się skończył, relacje oziębły i kontakt umarł. Ale nie powiem był ogień na starcie :thumbup:
8w7 ENTP sx/sp

Awatar użytkownika
kasia_em
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 14 czerwca 2015, 01:28
Enneatyp: Szef

Re: ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

#5 Post autor: kasia_em » niedziela, 14 czerwca 2015, 01:54

hmmm nie wiem jak tam inni, ale ja jesli kogos znam bardzo dobrze, dlugo i lubie spedzac z ta osoba czas, to nie mam nic przeciwko przeniesieniu znajomosci na inny level ;) rzeklabym wrecz ze jest to nawet nieco kuszace :D choc z drugiej strony jest ten ped za nieznanym, ze moze jakis ktos fajny czai sie za rogiem, a ja jeszcze nie sprawdzilam co i jak tam mogloby z tego wyniknac ;)
badz co badz, jesli jestes przyjacielem jakiejs osemki a chcialbys byc kims wiecej, to musisz dac do zrozumienia ze chcesz czegos wiecej. jasno i wyraznie ;)

trente_sept
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:00
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: ósemki a zmiany w postrzeganiu osób

#6 Post autor: trente_sept » niedziela, 14 czerwca 2015, 20:53

wiec to nie tak, ze wolicie wyzwania? :D
1w2 EII

ODPOWIEDZ