Witam na forum poświęconym enneagramowi.

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
est
Posty: 1
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 21:51

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#286 Post autor: est » środa, 8 lutego 2012, 23:15

Witam wszystkich. Przegladam forum juz od jakiegos czasu i chyba juz najlepszy moment, aby zaczac wnosic cos od siebie. Najpewniej ciezko bedzie mi sie przebic i zaczac pisac 'cos wiecej', ze wzgledu na to, ze jestem nowa, nikogo tu nie znam i musze sie wpasowac w klimat. Uf, mam nadzieje ze to nie bedzie moj pierwszy i ostatni post! W kazdym razie, dosyc dlugo siedze juz w tym calym enneagramie, chcialabym poznac wiecej osob, ktore sie interesuja takim rodzajem psychologii. Jak na razie mam tylko jedna znajoma, ktora podziela ze mna to hobby, tez Dawce. Jako, ze jestesmy wspolnie ze szkoly plastycznej, planujemy zrobic enneagramowy komiks, pewnie stereotypowy i inside jokowy, ale zawsze bedzie przy tym zabawa. No, to chyba tyle, mam nadzieje, ze za bardzo nie nasmiecilam ^^"



Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#287 Post autor: Kapar » czwartek, 9 lutego 2012, 08:17

Witamy i bardzo fajny pomysl z komiksem o tle Enenagramowym! Moze temat o enneagramie w nonsensopedii bylby pomocny :P do jego stworzenia
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Mykuru
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 12:10
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Ra(n)dom City

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#288 Post autor: Mykuru » niedziela, 19 lutego 2012, 12:31

Witam, odwiedzałem parę razy to forum w swoim krótkim życiu. :) W końcu przełamałem się i założyłem konto, ale zawsze mam problemy z zostaniem na jakimkolwiek forum na dłuższy okres czasu. Zawsze mam problemy z przełamaniem się i "wpasowaniem" się w grupę, która tworzy dane forum. A więc mam nadzieję, że zostanę tutaj na trochę i znajdę ludzi, którzy mi odpowiadają. Ja i te moje wymagania względem ludzi, ach.
4w5
Ciekawy wszystkiego, hipokryta lubujący się krytycyzmie.

muahahaha
Posty: 365
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:27

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#289 Post autor: muahahaha » niedziela, 19 lutego 2012, 14:23

Mykuru pisze: zawsze mam problemy z zostaniem na jakimkolwiek forum na dłuższy okres czasu
tzn: czy mam cię kompletnie olać, bo za tydzień i tak cię tu nie będzie, czy starać byś został? :roll: (oczywiście żart)

-- Posty sklejone automatycznie 19 lut 2012, o 14:25 --

PS: witaj

Awatar użytkownika
kroplablekitu
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 19 października 2010, 15:09
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#290 Post autor: kroplablekitu » niedziela, 19 lutego 2012, 17:43

Mykuru a co sądzisz o takim eksperymencie, żeby nie wpasowywać się tylko mówić od siebie co myślisz itp. Nikt cię tu nie zna. Najwyżej uznają że jestes trollem i dostaniesz bana ; )
:mrgreen: testy kłamią ! Enneagram morduje ! ALE Spójrz, jak wiele nam dano! Skocz obiema nogami w ten przepiękny wszechświat! Odnajdź swą moc i stań się tym, kim powinieneś być!

Awatar użytkownika
Mykuru
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 12:10
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Ra(n)dom City

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#291 Post autor: Mykuru » niedziela, 19 lutego 2012, 20:27

W sumie nie zaszkodzi niczego spróbować. ;) Mało kto mnie zna, dodajmy. :lol:
4w5
Ciekawy wszystkiego, hipokryta lubujący się krytycyzmie.

Rupert
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 19:20

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#292 Post autor: Rupert » poniedziałek, 26 marca 2012, 19:24

Czytam to forum od dobrego roku i pomyślałem że się dzisiaj zarejestruję. Witam wszystkich

Awatar użytkownika
maroz
Posty: 532
Rejestracja: piątek, 20 kwietnia 2012, 21:01
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Gdzieś w Tricity sobie lata

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#293 Post autor: maroz » niedziela, 22 kwietnia 2012, 00:06

Witam was.
Dla mnie to forum jest szansą by rozwiązać część swoich problemów i podzielić się z wami moimi doświadczeniami i wiedzą na temat życia i ludzi. Dlatego zamierzam się bardziej zangażować a z czasem zacznę prowadzić własny blog gdyż niedawno odkryłem że uwielbiam pisać.
Pozdrawiam
Marek
Kilka słów o mnie i moim życiu: http://www.youtube.com/watch?v=--fv2KOIjhM
Co mnie kręci i czym się zajmuje w czasie wolnym http://www.enneagram.pl/forum/viewtopic ... 1&p=283039
ENTj (LIE) Ennagram 6w7

ocet
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 00:27

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#294 Post autor: ocet » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 19:25

Witam wszystkich.
Enneagramem zainteresowałem się ok. 1.5 roku temu, od tego czasu regularnie wpadałem na forum. Ostatnio skoczyła mi aktywność, więc pomyślałem, że wypadałoby się przywitać :) Enneagram z powodzeniem wykorzystuję w życiu codziennym, tak czysto dla sportu. Mam zamiar nauczyć się tu paru rzeczy o tym, i podobnym mu systemach, ponieważ taki sposób patrzenia na ludzi i ich relacje bardzo mi odpowiada, jest wręcz naturalny dla mnie.
5w4 Sp
INTJ LII - 2Ti

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#295 Post autor: boogi » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 22:51

Witamy witamy, i zapraszamy do wspólnego rozwijania zbiorów wiedzy w ramach forum.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Noris666
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2012, 01:54

Dzień Dobry :)

#296 Post autor: Noris666 » niedziela, 6 maja 2012, 10:07

chciałbym się przywitać wiec witam się z tym jakże specyficznym forum :)

Połączono wątki o tej samej tematyce. Aleks

CzarnaLarsa
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 9 września 2012, 12:24
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Zamość, Lublin

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#297 Post autor: CzarnaLarsa » niedziela, 9 września 2012, 17:39

Ja także jestem nowa na forum. To moje pierwsze kroki na 'forum' jako takim (w ogóle) więc liczę na waszą wyrozumiałość. Mam także nadzieję lepiej poznać siebie i otaczających mnie ludzi, być może nawiązać nowe znajomości (chociaż czasem trudno jest mi zrobić ten pierwszy krok). Mam na imię Kaśka.
Nieśmiało mówię wam: "cześć !";)
4w5

Shiera
Posty: 30
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 15:37

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#298 Post autor: Shiera » czwartek, 13 września 2012, 15:44

Świeżak forumowy powinien się ładnie przywitać, a więc cześć. Enneagram znam od paru lat, na forum zaglądałam raczej sporadycznie, ale ostatnio tak jakoś bardziej się zainteresowałam tematem i pomyślałam, że się zarejestruję. Mam nadzieję, że się tu zadomowię, bo do tej pory nie miałam szczęścia do for wszelakich (albo nie potrafiłam się w nich zadomowić, albo były za małe i szybko wymierały). Tak dla formalności, mam 20 lat a co do swojego typu jeszcze niepewna, czy to 5w6 czy 6w5 czy coś zupełnie innego :P

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#299 Post autor: Ninque » czwartek, 13 września 2012, 18:16

Siema, co do zadomowienia się na forach, też mi się to raczej nie zdarzało ale może to miejsce przerwie naszą złą passę :lol:
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
raya
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2012, 13:37
Enneatyp: Mediator

Re: Witam na forum poświęconym enneagramowi.

#300 Post autor: raya » niedziela, 18 listopada 2012, 13:46

Witajcie. Już od dłuższego czasu przeglądam to forum, w zasadzie od kiedy dostałam całkowitej obsesji na punkcie enneagramu (4 miesiące) i w końcu postanowiłam się zarejestrować :). Ciągle zastanawiam się nad swoim typem. Raz jestem w 100% pewna, że jestem 9, a raz, że 5. Przeglądałam sobie fora obu typów, stwierdzając, że pasuję tu i tu. Postaram się trochę więcej udzielać, a nie tylko obserwować co piszą inni :D.
„Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.” Mark Twain
9w1 INTP

ODPOWIEDZ