Dawno, dawno temu...

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Envy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 17:05
Lokalizacja: Otchłań

#31 Post autor: Envy » wtorek, 5 grudnia 2006, 19:06

No, wreszcie jestem ^^ Witam wszystkich forumowiczów! Zaraz coś napiszę, skoro tak bardzo chciałeś, Nerwusie (mogę Cię tak nazywać? :]).
*Ahem*, a więc.. Ja byłbym demonem, nie żadnym tam potężnym i niezwyciężonym, tylko raczej takim zwyczajnym, szarym, i do tego pokojowo nastawionym, a nie krwiożerczym i dzikim. Parałbym się magią i interesował wszystkim, co dawne, zapomniane i utracone. No i oczywiście, byłbym filozofem i optymistą. Wędrowałbym po świecie w ludzkiej postaci, poznawałbym ludzi, ich zwyczaje, kultury, szukał przygód, a przede wszystkim, chciał znaleźć prawdziwą, jedyną, wieczną przyjaźń.
Demonem zachwycającym się pięknem świata, podziwiającym wschody i zachody Słońca, nocne niebo pełne gwiazd, trawiaste równiny przykryte mgłą.. itp. itd. ;D No i bardzo, bardzo chaotycznym, jak to przystało na demona. ^^ (uratować jakąś śliczną dziewczynę a chwilę później pożreć jej duszę, by ulżyć jej w cierpieniach.. ^^)
Co by tu jeszcze.. chyba tyle starczy ;P


Sponsored by Meo Imperium. / [9w8]

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#32 Post autor: Kikijuro » wtorek, 5 grudnia 2006, 19:10

Envy
Basketcase prosił aby podać nazwe swojego typu jeżeli nie masz jej w sygnaturce a u ciebie własnie tak to wygląda ;)

EDIT:

Ok nieaktualne :wink:
Swoją drogą witam nową dziewiątke 8)

Awatar użytkownika
Envy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 17:05
Lokalizacja: Otchłań

#33 Post autor: Envy » wtorek, 5 grudnia 2006, 19:18

Hoj-oj, mój błąd ^^' Już dodałem typ do podpisu. Dzięki za zwrócenie uwagi ;D

EDIT:

Witam Cię i ja ^^
Sponsored by Meo Imperium. / [9w8]

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#34 Post autor: Szopa » wtorek, 5 grudnia 2006, 23:12

[offtop]Prosze osoby ktore sie udzielaly w tym watku o sprawdzenie skrzynki odbiorczej na forum.
Niestety - nie wszyscy.
Szura, Basket, wam nic nie wysylalem, bo rozumiem ze zgode juz mam.
Przepraszam za offtopik
Szczegoly juz wkrotce :)
[/offtop]
Obrazek

Szczurek
Posty: 49
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 14:03
Lokalizacja: Bochnia

#35 Post autor: Szczurek » środa, 6 grudnia 2006, 00:32

mój bohater - osoba jak najbardziej dobra i pozytywna. Osoba zwykła, nie magiczna. Może być to rycerz posiadający jedną tylko wielką tajemnicę, która może zniszczyć wszystko. Posiadający potęgę, której nigdy nie użyje, bo jest zbyt potężna,hehe. Nie wyróżniający się człowieczek wędrujący tu i tam, samotnik którego można spotkać w miejscach mało zaludnionych. Nigdy mój bohater nie odmawia osobom w potrzebie i zajmuje się prostymi, ale za to bardzo twórczymi zajęciami (rzeźbienie, malowanie etc)

Typ : 9w1
Everytime you think you're walking,
You're just moving the ground
Everytime you think you're talking,
You're just moving your mouth
Everytime you think you're looking,
You're just looking down

Awatar użytkownika
Mamba
Posty: 115
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 12:52

#36 Post autor: Mamba » środa, 6 grudnia 2006, 16:11

Szopa pisze:[offtop]Prosze osoby ktore sie udzielaly w tym watku o sprawdzenie skrzynki odbiorczej na forum.
Niestety - nie wszyscy.
Szura, Basket, wam nic nie wysylalem, bo rozumiem ze zgode juz mam.
Przepraszam za offtopik
Szczegoly juz wkrotce :)
[/offtop]
Cóż, do mnie też nic nie doszło ;)
Sorry za offtop.
Chyba jednak niezbyt zdrowa 7w8 :) ale taka, która ma w sobie coś z 4w3. (ENFP) sx/so/sp

Awatar użytkownika
Merrique
Posty: 22
Rejestracja: środa, 6 grudnia 2006, 17:03
Lokalizacja: sama nie wiem...

#37 Post autor: Merrique » sobota, 9 grudnia 2006, 00:32

Na początku wszystkich chciałam przywitać :lol:

A teraz moja ósemkowa postać się wam przedstawi :wink:

Elf, na pewno byłabym elfem, czarodziejką :D
Zamienioną w wampira na jej własne życzenie...
W głębi serca bardzo dobra istota, jednak nie potrafiąca się odnalźć w zwykłym ludzkim świecie. W efekcie wybiera życie pod osłoną nocy, w cieniu ludzi, obok nich... Przemyka nocą pod miejskimi murami, nie unika towarzystwa innych istot, wręcz poszukuje go. Uwielbia spędzać czas w tawernach przyglądając się śmiertelnikom.
Jakoże jest nieśmiertelna doszła do wniosku, że będzie miała całą wieczność na zastanawianie się nad sobą, analizowanie swojej natury i zmienianie się... Narazie nie ma najmniejszego zamiaru zaprzątać sobie głowy takimi błahostkami... Wykorzystuje swoje zdolności nie tylko wampiryczne, ale także te czardziejskie które znacznie się wzmocniły po przemianie w wampira. Porusza się z szybkością wiatru, potrafi czytać myśli, jest niesamowicie silna to tylko część z jej zdolności...
Skórę ma mleczną, bardzo bladą jak na wampira przystało, włosy ma długie sięgające do połowy pleców, kręcone, czarne niczym skrzydła kruka. Na swoją długą suknię, która z reguły jest w kolorze bordowym narzuca czarny płaszcz z kapturem zakrywającym jej nienaturalnie bladą twarz ze świecącymi w niej wampirycznymi oczami.

To tyle ode mnie...
:D
8w7 i w sumie dobrze mi z tym <lol>

"Jestem jak róża - niekochana więdnę
Jestem jak dziecko - odepchnięta cierpię
Lecz oczy mam suche, a usta gorące
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca"
Closterkeller "Graphite"

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#38 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » sobota, 9 grudnia 2006, 00:51

Merrique pisze:A teraz moja ósemkowa postać się wam przedstawi :wink:
Wal na forum Szefów. Gospoda pod Słomkowym Kapeluszem z radością wita kolejną duszę.

Cholera zrymowało się :twisted:

Awatar użytkownika
Kiciak
Posty: 384
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 19:12
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#39 Post autor: Kiciak » poniedziałek, 11 grudnia 2006, 23:59

Twoje ukryte talenty sie ujawniaja ;)

wiec jako kolejna 8 dorzyce tutaj i siebie :D ale sie nie przywitam, bede chamem ;)

ja bym byla na pawno mroczna elfka czarnoksiezniczka, zyjaca dla wlasnej zemsty i wlasnej dumy, mogaca jedynie chronic swoich najblizszych przyjaciol. werdrujaca po pustkowiach, samotna i szlachetna w swym postepowaniu wobec innych.
wysoka, z ciemna skora i wlosami i oczami, lekka i zwinna, silna i delikatna, noszaca swoja lekka czarna i zwiewna suknie, płaszcza nie nosi plaszcza, uwaza go za rzecz zbedna.

no nie... nawet po tym widac ze jestem 8, to jest przeklenstwo ;)

gdzie ta gospoda pod Kapeluszem? :D
8w7 sp/sx/so oraz wplyw z 4 i dumna z tego :D ISTP
"Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu"
coz ;) i pragne dodac ze jestem wredna! ;)

Awatar użytkownika
Riviette
Posty: 405
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 13:09
Enneatyp: Lojalista

#40 Post autor: Riviette » środa, 13 grudnia 2006, 17:18

Hmmm... fajny temat. Lubię fantasy, więc i ja się wypowiem.

Myślę, że chciałabym być jakąś zwykłą dziewczyną, nie wyróżniającą się na początku niczym szczególnym, która jednak po pewnym czasie ku zdziwieniu innych (i swojemu) ujawnia nieopanowane, niekontrolowane magiczne zdolności. Osobowość? Taka, jaka jestem teraz. Otwierająca się tylko przed znajomymi, bojąca się obcych, ale nie nieśmiała. Z profilu pogodna, uśmiechnięta, ale szybko denerwująca się. Rozgadana w towarzystwie przyjaciół, milcząca przy dorosłych lub nieznajomych. Wygląd? Nie mam pojęcia. Nie chciałabym wyglądać tak, jak teraz. Albo po prostu zamiast obecnej fryzury, chciałabym mieć długie, ciemne włosy. I tyle chyba o tej postaci wystarczy. Szkoda, że to nierealne :)
6w5, IEI

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#41 Post autor: ewutek » czwartek, 14 grudnia 2006, 00:22

Byłabym sędziwym krukiem, który niespodziewanie zjawiałby się w kluczowych sytuacjach, zapowiadając złowróżbnym krakaniem dramatyczne zdarzenie zwieńczone klęską tego, kto spotkał go (mnie, czyt.: ewutka] na swojej drodze... :lol: 8)
5w6

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#42 Post autor: Szopa » czwartek, 14 grudnia 2006, 00:25

ewutek pisze:Byłabym sędziwym krukiem, który niespodziewanie zjawiałby się w kluczowych sytuacjach, zapowiadając złowróżbnym krakaniem dramatyczne zdarzenie zwieńczone klęską tego, kto spotkał go (mnie, czyt.: ewutka] na swojej drodze... :lol: 8)
O, masz u mnie role :P
Obrazek

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#43 Post autor: Green Eyes » czwartek, 14 grudnia 2006, 00:54

nutshell pisze:zazwyczaj byłam elfką... Nie ciagnie mnie do zla, zemsty, okrucienstwa, pociagalabym mnie za to wladza jaka daje magia. jesli ktos kojarzy taki ruch jak Wicca, neopoganie, to wlasnie w ten sposob to sobie wyobrazam.
tak samo sie widze. chcialabym byc postacia pozytwna. delikatna, lagodna, ale i waleczna, szybka, z opanowanymi sztukami walki. o delikatnych rysach, smukla, piekna. glownie koncentorwalabm sie na pomaganiu innym, leczeniu, albo w ostatecznosci na walce o 'sluszna sprawe', gdyz wszelka przemoc omijalabym szerokim lukiem. wolalabym zglabiac tajniki przyrody niz walczyc. mialabym swojego ukochanego konia. mieszkalabym wsrod innych pozytywnie nastawionych do swiata elfow.
:)

Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 126
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2006, 23:53
Lokalizacja: Wrocek

#44 Post autor: Romanov » czwartek, 14 grudnia 2006, 02:06

Comfortably Numb pisze:Na pewno cos z dużą dawką emocji ekstramalnych.
integralnie :) bylabym wojownikiem/zlodziejem jak tu juz basketcase rzucil przyklad. robiac cos co ma sens za olowiana kotara mgly eksplorujac sobie. "to do the right thing". nie wiem czy to dobrze czy zle tak poprawnie to widziec, ale cos mnie sklania w te strone. wariant niby dwuczlonowy
Zawsze jest sposób
Wygrasz czy przegrasz, zostaw krew na lodzie

Obrazek

7w8 sx/sp/so <=> 6 <=> 3 ENTP/ xSTP wtorek

Awatar użytkownika
Basketcase
Posty: 716
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 23:09

#45 Post autor: Basketcase » czwartek, 14 grudnia 2006, 08:58

Byłabym sędziwym krukiem, który niespodziewanie zjawiałby się w kluczowych sytuacjach, zapowiadając złowróżbnym krakaniem dramatyczne zdarzenie zwieńczone klęską tego, kto spotkał go (mnie, czyt.: ewutka] na swojej drodze...
Brzmi zupełnie jak Morrigan, bogini wojny i śmierci z mitologii celtyckiej. Przepowiedziała śmierć i prześladowała herosa Cuchulainna. Jakieś inspiracje z tego źródła?
integralnie Smile bylabym wojownikiem/zlodziejem jak tu juz basketcase rzucil przyklad. robiac cos co ma sens za olowiana kotara mgly eksplorujac sobie. "to do the right thing". nie wiem czy to dobrze czy zle tak poprawnie to widziec, ale cos mnie sklania w te strone. wariant niby dwuczlonowy
NIC nie rozumiem z Twoich postów. Nie tylko tu, ale wszędzie indziej. Nie wiem, czy tylko mnie się to wydaje kompletnym bełkotem?
Obrazek

ODPOWIEDZ