Opisy typów na www.jakja.pl

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#31 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 15:29

Ech a miałem nadzieję że masz 150 wzrostu,rudy dwudniowy zarost i kolekcje płyt "ABBY"
Rozczarowany jestem,czas na czwórkową depresję,w ramach której nie umyje dzisiaj stóp<choć pewnie i tak bym tego nie zrobił>(ech czas kończy offtopa:( )


4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#32 Post autor: Maro » czwartek, 19 czerwca 2008, 15:33

Tobie tez sie skarpetki lepija do stóp- witaj w klubie. ale mnie tlumaczy moja wrodzona bezsennosc - a 3dniowe skarpetki skracaja te meki jesli polozy sie je dostatecznie blisko poduszki.
i nie martw sie ja dzis wskoczylam do wanny z zimna woda(cos z piecykiem ;>?) i tez postanowilam sie nie myc- ale u mnie to kwestia buntu. przynajmniej owady beda mie omijac z daleka.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#33 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 15:52

Offtopic:
Nio owady bedą cię omijać ale tez dowcipni i atrakcyjni faceci nio i poza tym tacy faceci jak ja też.
koniec Offtopica.
A wracając do tematu czy któryś z użytkowników forum jest aktywnym użytkownikiem portalu jakja.pl?Może ktoś podzieli się doświadczeniami??:)
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Paige
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 16 czerwca 2008, 09:33

#34 Post autor: Paige » środa, 25 czerwca 2008, 21:05

nie ja. :)
ja raczej przyszłam tu się poskarżyć, że znowu mnie źle wytypowali.
5! jaka tam Piątka ze mnie.. jak ktoś jest introwertykiem to zaraz mu Piątką grożą. [?]
a jam jest najprawdziwsza Jedyneczka!
opis mi się zgadza. i w ogóle.
a ta strona jest ciekawaa, chyba pierwsza na której używa się enneagramu do dobierania tych 'drugich połówek'. [?] :)
9w1 zdecydowanie ^^

Awatar użytkownika
fra
Posty: 287
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 05:40

#35 Post autor: fra » środa, 25 czerwca 2008, 23:26

a ta strona jest ciekawaa, chyba pierwsza na której używa się enneagramu do dobierania tych 'drugich połówek'. [?]
No właśnie - zastanawia mnie na jakiej zasadzie niby maja się tam ludzie dobierać? Rozumiem, że ktos o jakimkolwiek typie preferuje zabawe w gronie Siodemek czy tez irytują go np Piątki, ale na jakiej podstawie może to pomóc w poznaniu kogoś, z kim możnaby się związać? Jak jeszcze rozumiem socjonikę, bo tam są duale, konfliktory i prędzej można się sygerować tym przy selekcji, tak w enneagramie...? Bo jakby nie bylo - jak.ja jest to już portal społecznościowy a w takich miejscach ludzie dobierają się w grupki pod względem współnych cech, podobieństw. Tak więc czy dobre jest, by Jedynka kojarzona była(w pary) z inną Jedynką a Ósemka z Ósemką? No bo szukając "pokrewnych dusz" tak się pewnie będą tam ludzie dobierać...
1w...6

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#36 Post autor: Maro » czwartek, 26 czerwca 2008, 07:33

generalnie i ennearam i socjoika dobiera pary/duale na zasadzie wlansie przeciwienstw. nawet socjonika bardziej. ale moim zdaniem 3eba miec na tyle sceptyczny umysl by nie chodzic z napisem -szukam siodemki - po miescie by miec dobrego partnera.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
fra
Posty: 287
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 05:40

#37 Post autor: fra » czwartek, 26 czerwca 2008, 09:54

generalnie i ennearam i socjoika dobiera pary/duale na zasadzie wlansie przeciwienstw.
Gdzie w enneagramie masz jednoznaczne przeciwieństwa?
Jak ktoś wie czego szuka, to moze sobie zawężyć pole poszukiwania do jednego typu, którego cechy odpowiadają mu najlepiej. Ale dla każdej Czwórki będzie to inny typ, dla każdej Szóstki inny.
1w...6

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#38 Post autor: Maro » czwartek, 26 czerwca 2008, 18:01

to poczytaj sobie jakie typy do Ciebie pasuja a jaki nie i zobaczysz ze np8,3 i 1 nie tworza wzajemnie dobrych par bo maja ten sam yp energii.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
neath
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 17:29
Lokalizacja: this way --->

#39 Post autor: neath » niedziela, 20 lipca 2008, 18:11

Eeee... 7? Od kiedy??? Może dlatego, że mam lepszy humor, bo są wakacje? :P Ciekawe czy coś nie tak jest z tym testem, czy dokonała się cudowna zmiana mojego enneagramowego typu? ;> Obstawiam to pierwsze :twisted:
And I saw as it was a sea of glass mingled with fire.

4w5 INFp

ODPOWIEDZ